ll ll I Vacatures www.heuvelman-schoonmaak.nl i 2 NETTE INTERIEURVERZORGSTERS SMITSVONK® DE WILGENLEI B.V Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 28 december 2011 Weekblad uoor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 29 fc g; Tekenaar/constructeur Gevraagd: Per 2 januari 2012 Datum: Vanaf 22 jaar Leeftijd: Maandag t.m. vrijdag 16.30 - 18.45 uur Werktijden: Via onze website Reageren: f a Commercieel medewerker MC&V SPECIALIST GEWASBESCHERMING CONVENIENT voor een kantoorobject in Waddinxveen Coenecoop SCHOONMAAKBEDRIJF HEUVELMAN B.V. Heuvelman. 5- -! Schoon achter de schermen! zp Om het succes van Smitsvonk uit te bouwen zijn wij op zoek naar een, Wij vragen: Wij bieden: Ben jij de persoon die wij zoeken, stuur dan binnen twee weken je CV naar: EXCELLENT De Wilgenlei is voor één van haar locaties op zoek naar een z>i Stuur je schriftelijke reactie met curriculum vitae vóór 15 januari 2012 per post of mail naar: PS acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Software solutions C Functie: Functieomschrijving: Functie-eisen: Dienstverband: Wij bieden: Convenient is sinds de oprichting in 1992 uitgegroeid tot een uniek bedrijf, dat professionele software pakketten ontwikkelt. Wij zijn gespecialiseerd in software voor de (para)medische markt (Intramed) en de kraam zorg (KraamZorgCompleet). Wij bieden onze klanten een ruime ondersteuning aan in het gebruik van de software. Daarnaast verzorgen we diverse trainingen en workshops. Heuvelman is een regionaal georiënteerd schoonmaakbedrijf met 375 werknemers in dienst. Al meer dan 25 jaar is schoonmaken ons vak, onze zorg, ons specialisme. Wij maken schoon. En daar zijn we trots op. Ons personeel is goed opgeleid en flexibel. Daarom staan wij voor kwaliteit, vak kundigheid en veiligheid. Ons bedrijf staat dicht bij de klant en is bekend met ie wensen. Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.convenient.nl of over het product Intramed op www.intramed.nl Binnen Convenient kennen we een informele werksfeer met korte lijnen; eigen inbreng en initiatieven worden snel omgezet tot actie. De afdeling marketing, communicatie en verkoop is een hecht team van 12 personen. Wij zoeken ter versterking van onze afdeling marketing, communicatie en verkoop een Wij zijn ter versterking van onze afdeling marketing, communicatie en verkoop op zoek naar een gedreven nieuwe collega voor de verkoop binnendienst/administratie van Intramed. Intramed is praktijksoftwarê voor de professioneel zorgverlener en dagelijks gebruiken meer dan 18.000 therapeuten onze software. Ben jij iemand met commerciële ervaring en zoek jij een vaste baan binnen de verkoop? Ben jij niet bang de telefoon te pakken en pro-actief bestaande en potentiële klanten te benaderen voor de verkoop en ondersteuning van Intramed? Dan is dit de baan door jou. In de functie van commercieel medewerker ondersteun je de accountmanager en samen met je collega's ben je verantwoorde lijk voor het behalen van de gestelde commerciële doelstellingen. HBO werk/denkniveau en je schrijft en spreekt uitstekend Nederlands. Je bent commercieel en communicatief vaardig en hebt enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je bent collegiaal en hebt affiniteit met automatisering en je bent in het bezit van een rijbewijs. Een uitdagende functie binnen een dynamisch en vooruitstrevende orga nisatie met ruimte voor eigen initiatief en zelfontplooiing, een marktcon form salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en pensioenregeling. Smitsvonk (19 medewerkers), onderdeel van DURAG GROUP ontwikkelt en produceert al meer dan 60 jaar, industriële ontstekingssystemen voor de (petro)chemie, staal industrie en elektriciteitscentrales. De producten zijn aansteekbranders voor stoomketels en fornuizen, pilootbranders voor affakkelsystemen en ontsteekbougies of lansen. Onze producten worden wereldwijd toegepast. Smitsvonk Holland BV t.a.v. de heer H. Brands Loodstraat 57 2718 RV Zoetermeer E-mail: hbrands(5)smitsvonk.nl De Wilgenlei produceert kamer- en kuip-terrasplanten voor het kwalitatief hoogwaardige segment. Kernbegrippen zijn kwaliteit, rendement, servicegericht en sociaal bewogen. Doelstelling: Op deze locatie worden groene kamerplanten gekweekt en zijn we op zoek naar een hoofdverantwoordelijke voor geïntegreerde gewasbescherming (50%). De werkzaamheden: Je bent hoofdverantwoordelijk voor geïntegreerde gewasbescherming (50%). Hieronder vallen de volgende werkzaamheden: - uitvoering bestrijding - scouten - externe contacten met adviseurs - registratie gewasbeschermingsplan (MPS) De overige tijd zul je besteden aan alle voorkomende werkzaamheden. Wij vragen: - zelfstandige en flexibele instelling - oplossingsgerichte houding - teamplayer die actief meedenkt - minimaal MBO werk- en denkniveau - ervaring in gewasbescherming is een pre - in het bezit van een spuitlicentie De Wilgen lei B.V. t.a.v. mevr. M. van der Knaap Hyacintenweg 4 2665 NC Bleiswijk maria@dewilgenlei.nl Afwisselend werk, goede arbeidsvoorwaarden, mogelijkheden voor opleiding, prima salariëring. Solliciteren? Wil je werken in een open sfeer met enthousiaste mensen en heb je ervaring als commercieel medewerker? Dan hebben wij wellicht de baan voor jou. Solliciteer met een uitgebreide motivatie en CV per e-mail of brief naar: zkolster@convenient.nl of Convenient bv, Postbus 175, T.a.v. Mevr. Z.K. Kotster, 2740 AD Waddinxveen. Acquisitie n.a.v. van dqze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden: - zelfstandige job met ruime mogelijkheden voor persoonlijke groei - uitdagende teelt - persoonlijke begeleiding - een werkomgeving naar de eisen van deze tijd - een fulltime baan met ingang van heden - salariëring conform Tuinbouw CAO - aandacht voor ontwikkeling en studiemogelijkheden Noordkade 94 Postbus 175 2740 AD Waddinxveen Tel. 0182 - 621 111 Omdat schoonmaken een vak is. Ter versterking van ons rayon Zuid-Holland zijn wij voor een object in WADDINXVEEN op zoek naar een M/V: Schoonmaak- medewerker Een betrouwbare en actieve man/vrouw die maan- t/m zaterdag van 07.00- 09.00 u. of maan- t/m vrijdag van 14.00- 16.00 u., allerlei schoonmaakdiensten wil verrichten.Wij bieden u aantrekkelijk en zelfstandig werk tegen een goede beloning! Geïnteresseerd? Bel dan voor nadere informatie met: ICS Nederland b.v., Eindhoven, Tel. 040 - 251 82 00 Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van de (administratieve) processen binnen het verkoopteam. Je coördineert, voert uit en bewaakt de orderverwerking binnen de organisatie. Dagelijks mede uitvoeren van administratieve processen. Je verwerkt informatie tot offertes/orders en de opvolging daarvan. Telefonisch regel je afspraken met klanten en ben je aanspreekpunt voor de klanten. Begeleiden en bewaken van de verschillende commerciële trajecten. Registreren en beheren van prijzen, klant- en productgegevens. Realiseren van omzet doelstellingen, afzet en klanttevredenheid Het betreft een vacature voor 32 uren per week; beginnend met een halfjaar contract en één maand proeftijd. Het gaat om een functie voor langere tijd met intentie tot een vast dienstverband. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatie-procedure. Normale werktijden (maandag t/m vrijdag 08.30-17.00); in verband met de bezetting van je team zijn de werktijden voor deze vacante functie: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag. A member of DURAGGROUP Meridiaan 30, 2801 DA Gouda - Postbus 328, 2800 AH Gouda Telefoon 0182 615311 - Fax 0182 631937 www.heuvelman-schoonmaak.nl ICS Quality Cleaning® is een middelgrote, 3 snelgroeiende en landelijk opererenaé; facilitaire dienst- verlener. Actief op het gebied van Klassiek Schoon- maakonderhoud, Specialistische 7 Reiniging en Hoteldiensten. / Het gaat hier om een kleine afdeling 4 medewerkers), samen met de bedrijfsleider en werkvoor bereider (Wtb) worden voor een gedeelte mechanische detail tekeningen gemaakt voor de werkplaats (9 medewerkers). Daarnaast worden er kleine skids en frames ontworpen, hiervoor worden klant en werkplaats tekeningen gemaakt. Tekeningen worden nu nog in ACAD-2D gemaakt, het is de bedoeling dat we in de toekomst over stappen op 3D tekeningen. www.smitsvonk.nl MBO/HBO werk- en denkniveau, kennis van Autocad (2012), piping, MS- office, technisch, goede kennis van de Nederlandse taal, communicatieve en administratieve vaardigheden, nauwkeurig, flexibel, zelfstandig, teamplayer. Kennis van een ERP-systeem is een pré. R E E N

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 29