Kilo’s vliegen er vanaf! I’ I* Beste kaarten én 5,- korting! I I t4 ■Ki se&'L I Naar de Vakantiebeurs of Duinrell s 'A Henk Spaan Terugblik 2011 Frans Duijts in concert woensdag 4 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 23 Altijd actueel: de weekkrant.nl Column Lezersactie de Vakantiebeurs ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Dieet Pro is uitstekend te gebruiken in alle eiwitdieeten Win met je winterfoto Schaatsen voor lucht ©u ©Süü V03// met Vacanceselect FOTO PETER ELENBAAS oïo DIEET PRO WEEKMENU Dat Dieet Pro zo goed werkt, kan worden toegeschreven aan de veelzijdige werking van het product. Het bevat slechts 79 kcal per shake, wat qua calorie ën overeenkomt met een halve snee brood met beleg. Toch geeft de shake een vol gevoel omdat het een speciaal soort eiwit bevat. Dit eiwit, genaamd micellarcaseïne, is in staat om urenlang het hongergevoel te onderdrukken. Daarnaast is Dieet Pro nage noeg vrij van koolhydraten, vetten en suiker en het bevat de stof L-carnitine om de vetver- branding te verhogen. Hiermee overtreft Dieet Pro veel andere afslankshakes die vaak vol met suikers zitten en geen effect hebben op de vetverbranding. Slechts twee shakes per dag geeft bij de meeste gebruikers verbluffende resultaten. sneller resultaat. Kijk voor meer informatie op de website www.dieet-pro.nl. Een ideale combinatie Dieet Pro wordt vaak gecombineerd met het gebruik van Phaseola- mine-capsules voor een nog sneller resultaat. Phaseolamine is een ex tract boon dat het vetgehalte in het lichaam helpt te verlagen. Een pot van 60 capsules is verkrijgbaar vanaf €17,95. De 120 capsule variant is ver krijgbaar vanaf €29,90. Een flinke hamburger bevat al snel zo’n 700 kcal, een pizza zelfs zo’n 960 kcal. nieuwe band, al zijn hits in de mooiste concertzaal die Ne derland rijk is, Concertgebouw de Doelen in Rotterdam. Het concert begint om 20.15 uur. Er is een parkeergarage onder de concertzaal en het Centraal Station is op drie minuten loop afstand. Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost €29,90 per stuk. Op www.dieet-pro.nl en in de betere drogis terijen en gezondheidswinkels geldt nu een tijdelijke aanbie ding: twee potten voor €49,90 met een gratis shakebeker ter waarde van €4,95. Dieet Pro bevat slechts 79 kcal per shake en min der dan één gram koolhydraten vet en suiker. voor de aanwezigen speelt. Ook krijgt u een exclusief merchan dise-item met handtekening cadeau! Het afslankproduct Dieet Pro is momenteel een enorm succes in drogisterijen en gezondheidswinkels. Ge bruikers die vertellen meer dan drie kilo per week te zijn afgevallen zijn eerder regel dan uitzondering. en alles daar tussenin. En dat in meer dan 150 landen! Kaarten kosten 17,50 per per soon. Meer informatie en kaar ten bestellen op www.vakantie- €70,- €44,- €34,- krijgt een stoel op rij 1, een drie- gangendiner voorafgaand aan het concert, de cd ‘Ik zing dit lied voor jou’ met handtekening en bovendien een fotosessie met Frans! Op zondag 25 maart 2012 zingt Frans Duijts, omringd door zijn Een nieuw jaar, een nieuwe fotowedstrijd. Plaats je win terfoto en maak kans op leuke prijzen. Er is een vierdaags more inclusive arrangement naar het Sauerland van Pharos Reizen met drie overnach tingen te winnen. Daarnaast zijn er vijf keer twee cadeaukaarten voor de Huishoudbeurs beschikbaar. Naast toegang tot de beurs is ADVIEZEN EN TIPS VOOR EEN NÓG SNELLER EN EFFECTIEVER RESULTAAT Frans Duijts geeft een concert ten bate van KWF Kankerbe strijding en dé Weekkrant biedt u de mogelijkheid om de beste kaarten te bestellen. Daarnaast geeft dé Weekkrant maar liefst 5,- korting per kaart en maakt u kans op een VIP-arrangement voor twee personen. Het eiwitdieet De laatste tijd wint het eiwitdi eet enorm aan populariteit. Het principe is de koolhydraatinna- me te beperken en de eiwitin- name te verhogen. Het lichaam gebruikt normaal gesproken voornamelijk koolhydraten als brandstof. Door de koolhydraat- inname te beperken, en eiwitrijk te eten zal het lichaam overgaan op vetreserves als brandstof. Tevens is het voordeel van eiwit ten in een dieet, dat de spieraf- braak wordt geminimaliseerd. Het welbekende ‘jojo-effect’ wordt op deze wijze tegenge gaan. Dieet Pro bevat per do sering maar liefst 19 gram eiwitten en is hierdoor uitstekend te gebruiken in alle eiwitdieeten. Dieet Pro is te mixen met zowel water, melk als yoghurt, en is ver krijgbaar in de sma ken aardbei, banaan, chocolade en vanille. De kaarten zijn te bestellen bij de KWF for Life Reserveerlijn, tel. 0900 1505 (45cpm), da gelijks bereikbaar van 9.00 tot 21.00 uur en in het weekend van 10.00 tot 20.00 uur. Geef voor de korting de promotie- code ‘Korting2012’ door. Wie kaarten via internet bestelt, vult ‘Korting2012’ in bij de promo- tiecode. Bestel met fikse korting! VIP de Luxe le rang nu 2e rang nu Speciale VIP kaarten Deze zijn beperkt verkrijgbaar! VIP kaarten kosten met korting 70,-. Dit zijn de allermooiste plaatsen vóór in de zaal inclusief koffie of thee met petit fours en consumptie. In de VIP room wordt u live geëntertaind door de bekende pianist Delano Vossen die de mooiste liedjes van Frans Duijts Grootste angst 2011: dat de lift blijft steken. Lekkerste gerecht 2011: door timmerman geschoten reebout. Deerniswekkend 2011: Job Cohen, Jolande Sap met haar stek- kerdoos, Wilders en Rutte die elkaar aansporen om normaal te doen. Als ze normaal zouden doen, bestonden ze niet. Paardenhoofdstel aan de muur: Henk Bleker. Zo lang moge lijk blijven hangen, Henk. In toenemende mate de weg kwijt 2011: Beau van Erven Do rens. Beau moet ophouden te denken dat roem zijn identiteit bepaalt. Straks is hij niemand meer. Beste films 2011: 1) Drive; 2) Tinker, Tailor, Soldier, Spy; 3) Midnight in Paris. Mooiste stad 2011: Parijs. Meest ergerniswekkende televisiepersoonlijkheden 2011: 1) Yvon Jaspers met haar geveinsde optimisme en het serviesgoed van de wansmaak; 2) Halina Rijn: moet acuut stoppen met elke gedachtevan haarzelf uit te spreken; 3) Joost Zwagerman over kunst. Spreekt uitsluitend om zichzelf te horen. Slechtste Nederlandstalige liedjes 2011: De 3 J’s; Nick en Si mon; Jan Smit. Er moet een hoog hek om Volendam met één deur erin waar alleen mensen uit mogen wier ouders geen fami lie van elkaar zijn en die zweren niet te gaan zingen. Karakterloos 2011: Keje Molenaar; Maxime Verhagen; Henk Bleker. Beste Nederlandse voetballer 2011: Robin van Persie. De rest komt niet in de buurt. Beste buitenlandse voetballer 2011: 1) Messi; 2) Iniesta 3) Özü. Beste televisieserie 2011: 1) Downton Abbey; 2) Madmen; 3) Eastbound Down. Niet naar gekeken 2011: SBS 6, RTL4, RTL5, Net 5 en zo kan ik nog wel even doorgaan. Wat een bagger. Grootste verlies ZWilAnty' Wliiehause. Grootste winst 2011: Adele. Beste Nederlandse boeken 2011: Bonita avenue (Peter Buwal- da); De weldoener (P.F. Thomése); De verdovers (Anna En- quist); alles van Herman Koch en Marcel van Roosmalen. Beste buitenlandse boeken 2011: Huwelijk (Jeffrey Eugeni- des); Bezoek van de knokploeg (Jennifer Egan); Nemesis (Philip Roth). Beste wens 2011: Gelukkig Nieuwjaar. beurs.nl. Kans op gratis kaarten of een weekend op Selectcamp camping Duinrell? Zie www.deweekkrant.nl/actie Al vakantieplannen voor 2012? De Vakantiebeurs, van 11 tot en met 15 januari in de Jaarbeurs in Utrecht, biedt dé gelegen heid om ideeën op te doen. Voor verre reizen maar ook voor korte vakanties dichtbij. Bezoek bijvoorbeeld de stand van Va- canceselect.nl, al sinds 1984 dé specialist op het gebied van au tovakanties in Europa, met een breed aanbod aan campings, vakantieparken, vakantiehuizen en villa’s. Tijdeais de Vakantiebeurs doe je ideeën op voor een vakantie, maar de beurs zelf is ook al een complete dag uit. Op een enor me oppervlakte is informatie te vinden over luie strandvakan- ties, avontuurlijke rondreizen WtSKÖL Zo’n tweehonderd schaat sers rijden op 3 februari de Alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee met een goed doel in het achterhoofd. Discoveryrun-organisator Johan Knoester en alle an dere deelnemers willen met hun tocht over 200 km zo veel mogelijk geld inzamelen voor onderzoek naar Cystic Fibrosis (taaislijmziekte) bij kinderen. Sponsors hebben ze nooit teveel. skate4air.nl Wie een VIP-arrangement wint, dat inclusief vip entree, kof fie of thee met gebak, gratis garderobe en een shopper met leuke producten. Tenslotte zijn er tien exem plaren van de nieuwe eco- thriller Wild water van Ru ben van Dijk beschikbaar. Van Dijk maakt dé nacht merrie van een land onder de zeespiegel weer actueel: een dijkdoorbraak. www.deweekkrant.nl Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe- dingsschema’s met daarin verschillende dagmenu’s voor een week en tips voor een nog

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 23