I Bingo in het Zuidhonk I I I- DE BETERE BANK MET NIEUWJAARSV00RDEEL CAS3A ‘Werk aan winkel’ I III» l aA Nieuw: uniek afslankconcept bij Living Well Sport Fitness! +- Lees de krant online o Henders Hazel Win een waardecheque i voor Canvas Holidays ter waarde van 350 euro Veiling in Boskoop weer zelfstandig Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 www.deweekkrant.nl/actie www.weekbladwaddinxveen.nl EP Klik en win U wilt dat artikel nog eens lezen of die foto opnieuw bekijken? Maar dan blijkt de krant al met het oud papier weg gegooid. Geen nood want onze krant staat ook op de website. ZONDAG OPEN van 11.00 uur tot 17.00 uur in stof 1 499," it etste- Kies de arm die bij u past zonder meerprijs LEOLUX Living Well XL - Keerkring 4 - GOUDA thuis IJiJLLUJ DE BESTE MERKEN! LAAGSTE PRIJS GARANTIE I Casba Wonen Slapen Rijneke Boulevard Zoeterwoude Hoge Rijndijk 315 T. 071 - 589 93 46 - www.casba.nl 2+3 zitsbank Kenia, leverbaar in diverse kleuren. setprijs 999," Waddinxveen In het Zuidhonk aan de Zuid- plaslaan 522 in Waddinxveen wordt op vrijdag 13 januari de eerste vijftig-plusbingo van 2012 gehouden. 'Maatwerk' 2,5 zitsbank Creativ met hoge rug 154x90x104 cm. Ook in stof vanaf 1029,- in leder vanaf 1429,- Kies zelf uw... opstelling, armleuning, zithardheid, rughoogte, zitdiepte, de poten en de bekleding. loterij gehouden. Hiermee zijn prijzen (één lot 0,40 euro of efl loten voor vier euro). De aan vang is 14.00 uur. Jeugd wordt op deze dag niet binnengelaten. Openingstijden: ma. 13.00 tot 17.30 uur di. t/m vrij. 09.30 tot 17.30 uur do. koopavond tot 21.00 uur zaterdag 09.30 tot 17.00 uur Living Well Sport Fitness is sinds 2 januari begonnen meteen nieuwe en unieke manier van training: de Milon Cirkel. Deze cirkelop- stelling van 6 krachttoestellen en 6 conditie- toestellen maakt het mogelijk om in slechts 44 minuten het hele lichaam te trainen. En dat met 15 maal meer resultaat dan op normale fitnesstoestellen. Met deze nieuwe faciliteiten zet Living Well een nieuwe stap op het gebied van figuur- training. "Ruim 80% van onze leden komt naar ons toe om iets aan zijn of haar figuur te doen. Daarom investeren we extra in een wetenschappelijk bewezen effectieve ma nier van training. We zijn hiermee uniek in Gouda en voorlopig een van de weinigen in Nederland die de Milon Cirkel aanbieden." Gouwepark. Maar ook de wo ningbouw gaat door. Naast de nieuwbouw aan de Houtzicht- locatie, de renovatie aan de flats in de Juliana van Stolberglaan en de voortgang van Piasrode en Noordpark, verwacht de burgemeester dat dit jaar met de nieuwbouw op de Alblaslocatie en in de Triangel kan worden gestart. Nieuwe Centrum “Ook al is de toegezegde eerste Uiteraard kunnen wij niet beloven datje na 3 maanden het perfecte lichaam hebt. Maar na drie maanden mag jij de balans opmaken. Vind jij dat je inspanningen niet in verhou ding staan tot het resultaat? Ben je om welke reden dan ook hier zelf toch niet helemaal tevreden over? Geen probleem, wij betalen je bijdrage zonder meer meteen terug. Een ijzerharde garantie! 99,97%vandeMilonklantengaanechterdoor na 3 maanden. Samen werken wij dan verder aan je gezondheid, je figuur en je conditie. Deze aanbieding geldt tot uiterlijk 30 januari. Maak een afspraak via tel: 0182-689992. Meer informatie: www.livingwellgouda.nl paal in 2011 niet gehaald, het project is niet stilgevallen, maar vertraagd door de economische tegenwind. Toch dienen zich elke week nieuwe huurders aan. De onderhandelingen met de belegger zitten in een eindfase en zodra die handtekeningen zijn gezet wordt de datum voor de eerste paal bekend gemaakt. Dat feest gaat in 2012 plaatsvin den”, besloot de burgemeester zijn toespraak in het drukbe zochte gemeentehuis. Boavista in leder senso of alcantara. 2,5-zits met rug LAAG normaal 3029,- actieprijs 2599,- 2,5-zits met rug HOOG (foto) normaal 3249,- actieprijs 2849,- vanaf1 399," "Het unieke zit'm in de dubbele weerstand in deze toestellen", zegt eigenaar Quinten Wiegers van Living Well. "Op die manier wordt de vetverbranding dermate goed gestimuleerd dat het lichaam nog 3 dagen lang vet blijft verbranden. Daarnaast wor den via deze manier van trainen extra spie ren opgebouwd die ook op de lange duur voor een betere verbranding zorgen. En een betere verbranding betekent een slanker en strakker lichaam." bloemenveilingen grote inko pers voor heel Nederland of Europa actief zijn. Er wordt in Boskoop meer gewerkt op basis van persoonlijk contact en dat past niet echt in de grootscha lige structuren die FloraHol- land kent.” Frans van Dijk liet via de eigen site weten tevreden te zijn met de koerswijziging. “Het voelt goed om deze stap te zetten. Door deze onafhankelijke voortzetting verwachten we de aanvoerders, die op ons marktsegment gericht zijn, nog beter van dienst te kun nen zijn.” De veiling wordt door deze stap voor het eerst sinds 2006 weer zelfstandig. De eerste klus na de overname van 1 februari zal de voor- jaarsbeurs zijn. Die vindt op dinsdag 7 en woensdag 8 fe bruari plaats. FloraHolland behaalde ove rigens ondanks de econo mische crisis een omzet van 4,16 miljard. Daarmee werd een kleine winst van 0,7 pro cent geboekt. Er worden negen ronden ge speeld. Men kan met een enkel boekje (kosten 6,50 euro) of een dubbel boekje (kosten 8,50 euro) spelen. Als afsluiting van de middag wordt er nog een vervolg van voorpagina Waddinxveen Tijdens de nieuwsjaarstoe- spraak noemde de burge meester ook de positieve punten van het dorp. “Wad dinxveen kan trots zijn op de vele voorzieningen op het ge bied van recreatie en sport.” Cremers noemde daarbij het volledig gerenoveerde zwem bad, het nieuwe complex van ASW en het nog te realiseren nieuwe clubhuis van HCW. Maar er staan komend jaar ook nog een aantal grote werkzaamheden op het pro gramma. Zo wordt er aan de Petteplas gewerkt, is de herbestrating van de Oost- polderwijk vrijwel voltooid en wordt er gewerkt aan de Verlegde Dreef en de nieuwe onderdoorgang onder het spoor. “De renovatiewerk- zaamheden aan de Hefbrug zullen grote hinder veroor zaken, maar heeft voor de uitstraling van Waddinxveen veel betekenis”. Ondanks de recessie wordt geïnvesteerd in nieuwe bedrijfsgebou wen in Coenecoop III en in WONEN SLAPEN koop is een uitgebreid assorti ment boomkwekerijproducten via cash and carry, een webshop en via sendee and sales verkrijg baar. “Die structuur is heel anders dan bij de overige vesti gingen”, legt Lex van Horssen van FloraHolland uit. “Kleine zelfstandigen doen in Boskoop <lfl!> Henders Hazel Lucca 2,5 zitsbank met ottomane in stof. In div. kleuren en stofgroepen. Ook als 2,5 zits en 3 zits. Living Well heeft een interessante kennis- makingsaanbieding: iedereen kan 3 maan den lang de Milon Cirkel uitproberen. Bevalt het niet of heeft u geen resultaat, dan krijgt u uw geld terug. Resultaatgarantie dus! Het enige wat we vragen is datje in een periode van 3 maanden minimaal 20x de Milon Cirkel uitvoert volgens de instructies van onze trainers. Wij zijn ervan overtuigd dat je dan al een erg mooi resultaat geboekt hebt. 3 zitsbank Carna met longchair links of rechts 310x107-167cm. Burgemeester Cremers proost met genodigden op het nieuwe jaar. FOTO: JOHN VAN KLEEF A-Z AZ~1 JSju I Arm 7 b15cm, h58 cm Arm 2 Arm 3 Arm 4 Arm 5 Arm 6 b12cm, h63cm b15cm, h57cm b15cm.h61cm bllcm. h58cm b17cm. h62cm Regio De veiling van Boskoop gaat vanaf 1 februari op eigen kracht verder. Daarmee is de rol van FloraHolland in Boskoop uitgespeeld. Onder de naam Floralis Bos koop BV worden de activitei ten voortgezet. De nieuwe eigenaar is Frans van Dijk,zelf hun inkopen terwijl bij de de huidige manager. Elf van de dertien medewerkers blij ven actief op de veiling van Boskoop. De reden voor het loskop pelen van de Boskoopse ves tiging is dat de activiteiten van de boomkwekers niet goed aansluiten bij die van de bloemenveilingen, die FloraHolland bezit. In Bos- Wcrkhlad voor Wwldinivren Arm 1 b8 cm. h60 cm o +-> o ■o

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 21