I I VAKANTIEGEVOEL TIJDENS JE WERK Esthetica Zege voor Korbis Sportnieuws Hulp nodig bij uw slanke voornemens? 55+ winterzonvakantie aan de Costa del Sol vanaf 399 =P Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 januari 2012 Weekblad uoor Waddinxveen pagina 23 Lezersactie www.deweekkrant.nl Toernooi HCW Esthetica is exclusief depositaire van Bergman Beauty Care Wij heten u van harte welkom! Medewerkers Kassa, Verkoop Service en Retouren: (vestiging Gouda) www.schoonheidssalonesthetica.com ACTIEF I SUITE Voor alle functies geldt: Bereidheid te werken op koopavonden, zon- en feestdagen gedurende langere periode tijdens het voor- en hoogseizoen. Op korte termijn beschikbaar, in ieder geval voor de zaterdagen. Bij voorkeur geen vakantieplannen in het hoogseizoen. Wilt u meer weten? Maak dan een afspraak voor een gratis intakegesprek. Cross door Gouwebos - Part- en fullltime (38 uur). - Goede mondelinge spreekvaardigheid in de Nederlandse taal. Duitse spreekvaardigheid is een pré. a - Affiniteit met ons assortiment. - Snel, accuraat en zelfstandig kunnen werken. - Representatief. - Minimum leeftijd 18 jaar. Sporten met vrienden Vet definitief weg Anti-cellulite Huidversteviging Wij maken gebruik van de nieuwste techniek op het gebied van Stabiele Cavitatie en Acoustic Wave Therapy; Vervolg damcursus www.vrijbuiter.nl Nieuws van jouw sportvereni ging? Een verslag of een foto? Zet het op onze website. En kijk ook voor laatste sportnieuws op www.weekbladwaddinxveen.nl. www.weekbladwaddinxveen.nl 3S schoonheidssalon Reacties: Stuur je sollicitatiebrief met CV voor 25 januari a.s. naar petra@vrijbuiter.nl of naar ons postadres: De Vrijbuiter, Afdeling Personeelszaken t.a.v. Petra Delbrugge, Postbus 275 9300 AG Roden. F Voor de periode van maart tot en met het einde van ons seizoen zoeken wij: 1 J A i A BERGMAN M VRIJBUITER^ 60.000 M winkelplezier I Ruim 900 tenten opgesteld I Deskundig personeel Gratis parkeren I Altijd de laagste prijs I Gevestigd in Gouda, Roden, Roermond en Zaandam Van de sportredactie Waddinxveen meer informatie? dervaart in de gelederen, kon het Korbis niet nog een helft moeilijk maken, waardoor de thuisploeg in het eerste kwar tier na rust naar een 15-8 voor sprong uitliep. Ook de ingeval len Paula van Wijk mocht nog een doelpunt laten aantekenen en scoorde, koud in het veld, op aangeven van de eveneens inge vallen Ben Visser de 17-10. Via doelpunten van Rick Hagen, Marnix Westeneng en Stefanie Visser bereikte Korbis de grens van twintig doelpunten. Trek vogels wist in de laatste twee minuten nog twee keer te scoren waardoor Korbis uiteindelijk met 20-12 eenvoudig de winst naar zich toe wist te trekken. Het tegen degradatie strijdende Korbis 2 had minder succes te gen middenmoter Victum uit Houten. De Waddinxveners keken al bij rust tegen een 4-9 achterstand aan. Na de pauze behaalden de reserves van Vic tum een makkelijke 11-19 zege. Armanda Gordijn Bentweg 2A 640277 of check de website: www.tooswaddinxveen.nl. •7 Waddinxveen Eens niet naar de kroeg, sla eens een filmpje over en kom samen met vrienden of vrien dinnen om te sporten. Dat kan op op zaterdagavond 14 januari in TOOS Plaza. Een speciale aanbieding om zo van alle lessen voor volwas senen bij TOOS te kunnen ‘proeven’. Op deze sport avond organiseert TOOS via een roulatiesysteem drie verschillende sportblokken in de dans- en sportzaal. Hierbij maken de aanwezi gen kennis met de verschil lende sportlessen: aerobics, steps, conditie met kracht, fitbal en balspel en dans. De workshops zijn voor dames en heren. Blok 1: 19.30-20.00 uur: Steps Fitbal of Combi Ae robics Conditie. Blok 2: 20.15-20.45 uur: Combi kracht/spierverster- kend of Dans. Blok 3: 20.55-21.10 uur: Cooling Down of Extra Po- werblok. De entree bedraagt, inclu sief een consumptie, drie euro. Bel voor meer infor matie: 0182-611953 of 0182- Waddinxveen Atletiekvereniging SC An tilope houdt op zaterdag 14 januari de vierde crosswed- strijd uit de serie van vijf in de Crosscompetitie Regio Zuid-Holland-Midden. Het loopprogramma begint om 10.30 uur met een loop voor de allerkleinsten over 700 meter en eindigt om 14.00 uur met de wedstrijd voor junioren A, veteranen en se nioren over diverse langere afstanden (6,5 en 10,4 ki lometer). De crosswedstrijd vindt in het Gouwebos plaats en gezien de weersomstan digheden van de afgelopen weken (met veel regen) lijkt het een zware cross te wor den. De drie eerste wedstrij den werden georganiseerd bij en door AV’47 Boskoop, SC Reeuwijk en AV Gouda en de laatste wedstrijd zal worden georganiseerd door AAV’36 in Alphen aan de Rijn. De lopers moeten aan minimaal vier wedstrijden hebben deelgenomen om voor een eindklassering in aanmerking te kunnen ko men. De beste vier resulta ten tellen. Korbis startte de wedstrijd ou derwets goed door direct de eerste aanval doeltreffend af te ronden, maar Trekvogels was naar Waddinxveen gekomen om haar huid zo duur mogelijk te gaan verkopen en pakte bru taal een 1-2 voorsprong. Met veel inzet wisten de Rotter dammers het Korbis één helft lastig te maken. De Waddinx veners pakten weliswaar bin nen tien minuten een 5-2 voor sprong, maar moesten toezien hoe Trekvogels dit gat binnen vijf minuten alweer had gedicht (5-5). Via 8-5 en 9-6 bereikte Kor bis de rust met een 10-7 voor sprong. Trekvogels, met (oude) beken den Irma Kluifhooft en Ivo Pol- Waddinxveen Hockey Club Waddinxveen (HCW) hield vrijdag in sport zaal De Dreef voor de derde maal het oliebollentoernooi voor haar jeugd. Dit jaar mocht de E- en F-jeugd van hockeyclub Waddinxveen aantreden. Deze zes-, zeven- acht- en negenjarigen jeugd stortten zich voor het eerst op zaalhockey. Jongens El werd toernooiwinnaar en ging met een medaille en de eer naar huis. Meisjes E2/3 kreegen de aanmoedigingsprijs. De korfballers van Korbis zijn het nieuwe jaar goed begonnen. De Waddinxve ners versloegen vrij eenvou dig degradatiekandidaat Trekvogels met 20-12. Remco Sliedrecht staat klaar om een vrije bal te nemen, op de rug is Daniëlle Molenaar te zien. FOTO: PR rei. 0172 - 587643 Hazerswoude-dorp Waddinxveen Deze week op de website van het Weekblad de volgende twee delen van de damcursus. Dit keer wordt de loop en het slaan van de schijven en de dam be handeld. Geoefenend wordt met meerslag en enkelslag. Kijk op onze website: www. weekbladwaddinxveen.nl. •nwA'4 deelnemer Beauty Award 2012 i

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 23