I Loodzware cross I I Heerlijke verse vleeswaren 5,98 5,98 5,98 4,98 3,98 5,98 10,- 5,98 10,- 5,98 10,- I Goud en zilver voor Z&PC De Gouwe in De Kuil Heerlijke loempia's Loempia bami Loempia saté Loempia shoarma 2 stuks 4,98 6,98 6,98 5,98 - j Sportnieuws Mals paardenvlees LET OP!!! 100 gram 0,79 Snel en gezond afvallen met de nieuwste dieettrend uit de VS +/-1 kilo 3,00 I Openingstijden: Topper v.d. Week Heerlijk vers kipvlees 6,98 1,98 3,98 3,98 6,98 3,98 J’A I »- -(D -1 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen paginal? www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Malse filet rollade kilo Malse filetlap kilo Malse hamlappen kilo kilo kilo Het beste vlees van de regio Deze week 200 gram 1,50 Riblappen kilo kilo 2 kilo Sucadelappen kilo Kip filet kilo 2 kilo Kippenpoten kilo Hacheevlees kilo Bami Pangang 500 gram Kip kluifjes kilo 2 kilo Verse bami of nasi 500 gram Verse grillkip kilo Kip rollade kilo Kip drumstick kilo Biefstuk v.d. Haas Hele haas 3 kilo Stukje Rosbief Runderrollade De goedkoopste uit de regio! Zaterdag 09.00 -17.00 uur 09.00-18.00 uur Het 17 dagen dieet Mals stukje fricandeau Verse kip cordon bleu's met ham en kaas Verse varkens cordon bleu's Zigeunerschnitzels Slavinkjes Tartaartjes Baconburgers Malse speklapjes Malse hals karbonade z.b. LET OP!!! TER KENNISMAKING VAN ONZE VLEESWAREN UIT EIGEN WORSTMAKERIJ Rosbief, Malse fricandeau, Achterham Zeeuws spek, Kipfilet, Grillworst, Leverkaas Cervelaat, Salami, Corned beef Gebraden gehakt, Ontbijtspek, Rookvlees Boterhamworst of een Bolletje saks Nieuws van jouw sportvereni ging? Een verslag of een foto? Zet het op onze website. En kijk ook voor laatste sportnieuws op www.weekbladwaddinxveen.nl. Hele leverworst uit eigen worstmakerij Brederolaan 11 Waddinxveen Tel. 0182-636179 Pin aanwezig. Gratis Parkeren Reclame geldig van 18-01 t/m 25-01 Maandag t/m Vrijdag donderdag 08.30-17.30 uur Zilver Lindi Korpelshoek Paarden kogelbiefstuk kilo 9,98 Paarden riblappen kilo 5,98 Heerlijk mals vlees Kogelbiefstuk kilo 11,98 Verse Varkenshaas kilo 1 1,98 kilo 29,98 kiio 24,98 kilo 11,98 kilo I 1 ,98 HMKu. v, -X- I I I I I Glibberen, uitglijden, tot je enkels in de modder blijven steken en schoenen verlie zen: het hoorde er allemaal bij tijdens de Gouweboscross, die SC Antilope afgelopen zaterdag heeft gehouden. Meer dan 450 sportieve atleten namen deel aan deze vierde crosswedstrijd van de regi onale crosscompetitie in het Waddinxveense Gouwebos. Afgêzien van een aantal mod derige stukken en flinke plas sen waren de omstandigheden, terwijl de temperatuur door af en toe het verschijnen van de zon aangenaam konden worden genoemd, zwaar. De allerkleinsten mochten als eersten het parcours betreden. De mini-jongens en -meisjes snelden hun zevenhonderd me ter in flink tempo. Daarna volg den de andere pupillengroepen en juniorengroepen over afstan den vanaf 1300 meter tot 3900 meter. De langste afstand be- Van de sportredactie Waddinxveen droeg 10.400 meter, loodzwaar, zeker omdat verschillende stuk ken al aardig omgeploegd wa ren door de groepen die eerder liepen. Bij de atleten van SC Antilope waren er ereplaatsen weggelegd voor Stan de Boer, Irene van der Reijken en Arend van der Reijken. Maar het resultaat telt pas als alle vijf wedstrijden zijn gehouden en men minimaal aan vier heeft meegedaan. De laat ste wedstrijd van de competitie wordt op 4 februari door AAV ‘36 in Alphen aan de Rijn geor ganiseerd. De organisatoren van de cross bij SC Antilope kunnen tevre den terugkijken óp de wed strijd. Ook volgend jaar zullen deze atleten weer de weg naar het Gouwebos weten te vinden voor een nieuwe jaargang van de crosscompetitie. De uitslag en foto’s zijn te vinden op de website van SC Antilope: www. scantilope.nl. Waddinxveen In Zwembad De Kuil in Bodegraven werd afgelopen zondag de derde C-Klas- sewedstrijd gezwommen. Na een sterke week met Clubkampioenschappen werden er door veel zwem mers van Z&PC De Gouwe opnieuw pr’s gezwommen. De mooiste afstand voor de supporters was de 100 meter rugslag van de jongens. Een spannende nek-aan-nekrace tussen Bart Houtman en Bart Cok leverde respectievelijk een gouden en een zilveren me daille op tijdens deze wedstrijd in Bodegraven. Er werden tijdens deze wed strijd nog meer medailles ge wonnen. Een goede opmaat voor de E-ON Verenigings- competitie die volgende week zondag in Gouwebad De Sniep wordt gezwommen. Dan mo gen de zwemmers van Z&PC De Gouwe gaan strijden voor de hoogste plaatsen van de ver eniging in de C-Klasse. Bij inlevering van deze bon Faw* i Waddinxveen Lindi Korpelshoek kan terugkijken op een goed optreden tijdens de Neder landse Kampioenschappen Taekwondo die afgelopen zaterdag in Almere werden gehouden. Met een zilveren medaille bewees Korpels hoek definitief tot de top van Nederland te behoren. Lindi Korpelshoek, deel uitmakend van het Jitae Ar ray Industries Taekwondo wedstrijdteam, doet jaar lijks twaalf keer mee aan toernooien in binnen- en buitenland. De twaalfja rige Korpelshoek startte om 09.00 uur Tiaar halve finale tegen Gina Kram uit Gro ningen. Uitkomend in de aspiranten A-klasse (rode en zwarte banden) tot 45 kilogram ging de Waddinx veense na een achterstand en een sudden death door naar de finale. In de eindstrijd te gen Melissa Wartenberg uit Den Bosch kwam Korpels hoek met 0-2 achter. Met nog twintig seconden te gaan was het alles of niets waarbij de ontketende Korpelshoek net tekortkwam. Het was ploeteren door de modder afgelopen weekend. FOTO: PR Bart Cok snelde op de rugslag naar een zilveren medaille. FOTO: RONALD HOUTMAN

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 17