Toch vergoeding voor rokers I! I Theatertour Kinderen voor Kinderen I I Tim Coronel houdt zijn Dakarstrijd heroïsch 25% korting voor lezers Henk Spaan Effe weg Leve de koningin, hoera, hoera Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 27 Column Lezersactie Win een Klik&Win ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie driedaagse skivakantie ‘Een stopper bespaart al gauw 2000 per jaar’ üb 2 FOTO PETER ELENBAAS 9 Veel rokers hebben zich al weer aangemeld bij PROSTOP. FOTO: LILIAN DE ROOU FOTO: LEENDERT JANSEN in Winterberg voor 2 personen PROSTOP is een landelijk opererende professionele orga nisatie ter bevordering van het stoppen met roken. PROSTOP is sinds 1996 actief en heeft op dit moment meer dan 35 be handelcentra in heel Nederland. Met succes, want PROSTOP hielp meer dan 100.000 rokers te stoppen. Zowel telefonische-, als persoonlijke begeleiding bij stoppen-met-roken blijft in het basispakket. Zo meldt stoppen-met-roken- organisatie PROSTOP. Tim Coronel wisselde diepte punten en hoogtepunten af tijdens Dakar 2012. Hoe wel er geen prijzen werden gepakt, heeft Coronel toch iets om met een goed gevoel op terug te kijken. Hij reed vijf van vijf Dakar rally’s uit. Dick Snijders Bij de vrachtwagens haalden heel wat Nederlanders de top twintig in het eindklassement, hoewel alle aandacht uitgaat naar winnaar Gerard de Rooy. Bij de motoren was Frans Ver hoeven een van de smaakma kers, maar uiteindelijk bleef hij Henk Knuiman maar net voor. Net als Verhoeven, zakte Erik adviseert om gebruik te maken van nicotine vervangers of me dicijnen dan wordt in overleg met onze eigen arts of uw huis arts een kuur voorgeschreven. Let wel dat nicotinevervangers of medicijnen alleen vanuit aanvullende pakketten worden vergoed als u tegelijkertijd ook een persoonlijk begeleidings programma volgt en dat de meeste zorgverzekeraars eisen VARA's Kinderen voor Kinderen Songfestival trekt alweer voor de 21e keer door het land. Dit jaar heb ben er bijna 2.000 kinderen meegedaan aan de voor rondes. Per provincie zijn er nog zo’n tien talenten over. dat het volledige programma wordt afgemaakt. PROSTOP lasertherapie PROSTOP biedt ook de ui terst succesvolle lasertherapie aan die vaak voor een gedeelte vanuit het aanvullende pakket wordt vergoed. Deze behande ling valt onder de alternatieve zorg en duurt ongeveer één uur. Het vermindert sterk de ontwenningsverschijnselen en de behoefte aan nicotine waar door het makkelijker wordt om te stoppen met roken. Voor deze therapie geldt momenteel een speciale actie: maak nu een afspraak en ontvang een gratis Roompot vakantiecheque ter doen, met zelfs een vierde plaats tijdens de twaalfde etappe. De 17e plaats van Van Loon zou voor Tim Coronel een re- show. Iedereen uit de zaal mag het podium beklimmen om be kende liedjes van Kinderen voor Kinderen uit volle borst mee te zingen. Een spetterende show voor jong en oud, onder leiding van kinderen die zelf ooit in het Kinderen voor Kinderen Koor hebben gezeten! Lezersactie Speciaal voor de lezers van dé Weekkrant en VARA-leden is er een kortingsactie op touw gezet. Er wordt niet minder dan 25% korting gegeven op het totaalbe drag van de kaartjes! Maximaal vier kaartjes per bestelling en op op. Bel tijdens kantoortijden naar de Leden- en Publieksser- vice 0900-0123 (0,10 p.m.) van Loon bij de auto’s in het laatste deel van de rally wat te rug. Andersom ging Bernhard ten Brinke het steeds beter Karaokeshow Ga naar www.kinderenvoor- kinderen.nl/karaoke, zing mee, maak je eigen clip en stuur het door aan al je vrienden! 4x 2-daagse skipassen In de Provinciale Finale zin gen de overgebleven talenten een uitgekozen Kinderen voor Kinderen-liedje. Maar... er kan er per provincie maar één door naar de Landelijke Finale die wordt uitgezonden op televisie. Dat wordt dus spannend! Jij bent er toch ook bij? Je kunt niet alleen kijken naar de swingende optredens van de finalisten, maar krijgt ook de kans om zelf mee te zingen tijdens de populaire karaoke- Prostop basispakketzorg Uit wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat begeleiding bij het stoppen-met-roken door een ervaren coach de kans op succesvol stoppen tot 10 keer vergroot! Alle begeleidingsvor- men van PROSTOP worden op dit moment vanuit het basispak ket vergoed door 95% van de zorgverzekeraars. U kunt zich vandaag nog aanmelden zon der verwijzing. Bij PROSTOP bestaat de basispakketzorg uit telefonische of persoonlijke be geleiding. Uw PROSTOP coach maakt samen met u een behan delplan en geeft u in meerdere consulten de nodige tips en adviezen om de kans van sla gen te vergroten. Tijdens deze gesprekken zet u samen met uw coach op een rij wat uw redenen zijn om te stoppen. Er wordt ge werkt aan het verhogen van uw motivatie en u krijgt advies hoe u om kunt gaan met moeilijke momenten. Ook wordt bespro ken welke hulpmiddelen kun nen worden ingezet bij het stop- pen-met-roken. Als uw coach u Tim Coronel na afloop van de slopende elfde etappe. FOTO: RALLYMANIACS.NL/MARCEL VERMEU L Skilift ►karusseil Als ik wist hoe het zou moeten, kon ik het voicemaübericht van Hans van den Bergh wel terugvinden. Dit voorjaar belde hij me op namens het Republikeins Genootschap. Pierre Vinken had ergens opgevangen dat ik lid zou willen worden. Ik belde terug en zei dat ik hem moest teleurstellen. Als columnist wilde ik nergens lid van worden. Ik had liever mijn handen vrij om te kunnen schrijven dat ik graag een rondvlucht boven Ne derland zou maken in het gezelschap van Maxima. En dat ik het liefst een parachute zou dragen als haar vader ook van de partij zou zijn. Als loyaal lid van het Republikeins Genootschap zou ik het nooit mogen opnemen voor de koningin. Had ze maar geen koningin moeten worden, zouden de republikeinen zeggen. Dan kon Geert Wilders haar ook niet beledigen. Een paar dagen voordat bekend werd dat de PVV’er Bosman een collega Statenlid had bestempeld als ‘een stuk uitgekotst halal vlees van een Turks varken’, sloeg Geert Wilders weer eens de hysterische hoofddoekentrom. De PVV sprak van een ‘trieste wanvertoning’. Esthetisch gezien een juiste observatie, maar over de peroxidekop van de carnavaleske leider valt ook genoeg op te merken. In de nagalm van het opstootje bleek plot seling dat de PW een jaar lang had geprobeerd de uitspraak van Bosman stil te houden. Wilders was in een vroeg stadium op de hoogte gebracht. Hij had geen actie tegen Bosman onder nomen. Vrijheid van meningsuiting, weetje wel. Grapje moet kunnen. Iedereen mag verbaal in andermans brievenbus pis sen, alleen koningin Beatrix krijgt een algemeen hoofddoeken verbod opgelegd door de kroonprins van de generaliteitslanden, zelf drager van een camavalskeppeltje zodra hij de grens met Israel is gepasseerd. Het akkevietje kostte de PVV drie zetels in de peilingen. Ineens houden we allemaal weer van de koningin. Door het slaken van een zucht zette ze de geblondeerde Venlose praalwagen in de hoek. Het is overigens een slechte winter voor antimonarchisten. Op 21 oktober stierf Hans van den Bergh, op 4 november Pierre Vinken. Als ik Wilders was ging ik snel naar de dokter voor een check-up. www.deweekkrant.nl/spaan waarde van €100,00 na uw be handeling! Deze actie geldt tot 29 februari 2012. “Het is onze taak om rokers te informeren over de verschil lende stopmethoden,” aldus PROSTOP. “Aan de hand van het rookgedrag, de mate van verslaving en motivatie wordt geadviseerd wat het beste past bij de persoonlijke situatie van de roker.” Wilt u stoppen met roken, bel dan naar PROSTOP voor gratis advies of een afspraak. PROSTOP is bereikbaar via tel. 0800 77 67 867 of kijk op de website. ”0 iuwu7.prostop.nl De feestdagen achter de rug. Storm en regen trekken over Nederland. Dan gaan de gedachten al snel uit naar de zomervakantie. Effe Weg heeft een breed aanbod aan supervoordelige busvakan- ties door heel Europa. Zo is het reisaanbod uitge breid met een unieke reis naar Dalmatië, waarbij ook met en motorschip eilandjes en havensteden wordt aan gedaan. Ook aan de single reizen is een aantal nieuwe bestemmingen toegevoegd. Geïnteresseerd? Bel 0529- 469667 voor de nieuwe bro chure of bezoek de website voor reisideeën. www.effeweg.nl gelrechte overwinning betekend hebben. Voor de rally had Co ronel hoop op een plaats bij de eerste twintig. Nadat hij al tij dens de eerste rit drie uur ach terstand opliep door een kapotte koppeling, was de hoop daarop eigenlijk al vervlogen. “Als je zo ver achterin moet starten is het bijna niet meer goed te maken. En toen kreeg ik ook nog aller lei problemen met de hel van de twaalfde etappe als toppunt.” Vanaf deze week kan Coronel gaan denken aan een nieuw (elektrisch) avontuur volgend jaar. Voor nu zijn zijn dagelijkse belevenissen nog terug te lezen op de website. www.deweekkrant.nl/dakar uy

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 27