Veel voorleespret I Swingend concert Paradise Bigband in theater Swanla Winterwandeling senioren Waddinxveen Elke dag een puzzel Recepten Bingo Zuidhonk Kinderbingo De Paddestoel Lamberts vertrekt Aangifte na beroving Collectanten gezocht voor de Hersenstichting I Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 januari 2Q12 Weekblad voor Waddinxveen pagina 11 www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddi nxveennl I Iedere dag vindt u een nieuw re cept op onze website. Met deze recepten zet u in een handomdraai een smaakvolle maaltijd optafel, dus surf snel naar onze website! Even lekker ontspannen met een puz zel. Dat kan op onze website. Kies uit sudoko, kruiswoordpuzzel, crypto gram of woordzoeker. Elke dag is er een nieuwe puzzel om op te lossen. Vivian den Hollander deelde handtekeningen uit. FOTO: PR Paradise Bigband swingt in Zevenhuizen. FOTO: PR Op diverse scholen en peuter speelzalen in Waddinxveen is vorig week voorgelezen. Dit werd gedaan in het kader van de Nationale Voorleesdagen. Van de redactie Waddinxveen ochtend wachtte nog een leuke verrassing: de kinderen kregen een echte handtekening van Vi vian den Hollander in hun ei gen (voorleesboek én de school kreeg het boek ‘Kampioenen!’ van de schrijfster. Hekendorp. Tijdens de wan deling wordt gepauzeerd in Café Goejanverwelle, waar de wandelaars een kopje kof fie of thee krijgen. Senioren kunnen zich vanaf 9.30 uur inschrijven bij de receptie van Palet Welzijn. Deelname kost vier euro, inclusief kof fie. Wie wil meerijden, be taalt hiervoor een euro. lingen van groep 8 gingen zelf op bezoek om voor te lezen bij heel veel opa’s en oma’s bij zorg centrum Souburgh. Ook op'de Koningin Juliana- school kwamen opa’s en oma’s voorlezen. Op vrijdag werd er bij de peuter speelzaal Dikkie Dik door Oma Ineke uit het boek ‘Mamma is kwijt’ voorgelezen. Tussendoor konden de kinde ren genieten van zelf gebakken pannenkoeken. Waddinxveen De maandelijkse bingo bij De Paddestoel wordt dit keer op vrijdag 27 januari gehouden. Elke vierde vrijdag van de maand worden er tien ron den gespeeld waarmee een diversiteit aan prijzen kun nen worden gewonnen. Ook is er en een loterij. De bingo er voor iedereen vanaf 10 jaar en de aanvang is 20.00 uur. Op woensdag 1 februari is er voor de kinderen in de leef tijdsklasse van 4 tot en met 12 jaar een kinderbingo. Tijdens deze bingo kunnen er diverse prijzen worden gewonnen. Naast kinderen kunnen ook ouders hierbij aanwezig zijn. De kinder bingo duurt van 14.00 uur tot 15.45 uur. Kinderen van 4 tot en met 7 jaar mogen alleen met begeleiding naar binnen. De Paddestoel is gevestigd aan de Lijsterbesstraat 18 in Waddinxeen. Voor informatie over alle ac tiviteiten kan men de website bezoeken: www.wsv-depad- destoel.nl. met een hersenaandoening te maken. Hieronder vallen hersenletsel, beroerte, de mentie, autisme, hersentu mor, de ziekte van Parkinson en ADHD. De opbrengst wordt besteed aan weten schappelijk onderzoek. betekent dat de nummers die gedurende het concert zullen voorbijkomen in verschillende perioden geschreven zijn, pak weg tussen 1910 en 2010. Van Stevie Wonder tot Duke Ellington, van Count Basie tot George Gershwin, en van Glenn Miller tot Sammy Nes- tico, ze komen op deze avond allemaal aan bod. Meer informatie over dit con cert, ook over de kaartverkoop, is te vinden op www.paradise- bigband.nl. Theater Swanla is gevestigd aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86. Waddinxveen In ‘t Zuidhonk aan de Zuid- plaslaan 552 in Waddinx veen wordt op zaterdag 28 januari een bingo gespeeld. Er zijn tien ronden. Deelne mers kunnen spelen met een enkel boekje (kosten 7,50 euro) of een dubbel boekje (kosten 12,50 euro). Als afsluiting op de avond wordt er nog een loterij gehouden. De aanvang is 20.00 uur. Opa’s en oma’s Opa’s en oma’s lazen op die zelfde dag voor op de Koningin Beatrixschool. Dat deden ze in een boek waaruit zij vroeger werden voorgelezen. De leer- Van der Linde Lingerie, gevestigd aan de Dorpstraat 33 in Waddinxveen, houdt een speciale actie voor de lezers van het Weekblad voor Waddinxveen. Van der Linde Lingerie geeft vier keer een waardebon van 25 euro weg. Winnen? Ga dan naar onze website www.weekbladwaddinxveen.nl, beantwoord de vraag en maak kans op een waardebon! FOTO: PR twee uur collecteren bij collec- tecoördinator Ada Jungschlager op telefoonnummer: 0182-61 45 83. De Hersenstichting zet zich in voor ruim vier miljoen mensen met een hersenaandoe ning. Een op de vier mensen krijgt ooit in zijn of haar leven u f t ii f. i Zuidplas Harm Lamberts heeft vorige week tijdens een vergadering van het presidium aangege ven afscheid te nemen van het raadswerk voor de ge meente Zuidplas. Hij leverde daarop zijn ontslagbrief in. Lamberts, fractievoorzitter Gemeentebelangen Zuid plas, is ruim 22 jaar actief geweest in het openbaar bestuur: acht jaar als raads lid in Vleuten-De Meern, ruim zes jaar als raadslid en zes jaar wethouderschap in Nieuwerkerk aan den IJssel en twee jaar raadslid in de fusiegemeente Zuidplas. In zijn ontslagbrief geeft hij aan plaats te willen maken voor de jongere generatie. Lamberts is sinds 1 janu ari 2010 raadslid voor Ge meentebelangen Zuidplas. Namens deze partij neemt hij deel aan de commissie Maatschappelijke Ontwikke ling. Ook is hij voorzitter van de commissie Ruimte. In de raadsvergadering van 27 maart neemt hij af scheid. Waddinxveen Een 23-jarige man uit Wad dinxveen heeft maandag aangifte gedaan nadat hij op zaterdag 21 januari om streeks 01.30 uur door een onbekende man beroofd werd. De man fietste vanaf station Noord naar de Von- dellaan. Ter hoogte van een speeltuin aan de Vondel- laan werd hij aangesproken door een man. Het slacht offer stapte van zijn fiets en raakte met de man aan de praat. Plotseling bedreigde de man hem met een steek wapen en eiste de telefoon van de 23-jarige. De dader ging er daarna vandoor met de telefoon. Hij rende weg tussen de twee flats op de Vondellaan richting de voet balvelden. De 23-jarige man ging nog achter de dader aan maar verloor hem uiteinde lijk uit het oog. De politie heeft ter plaatse nog gezocht naar de dader maar hem niet aangetroffen. De man was ongeveer 1.70 meter, circa 30 jaar oud en hij had een grijze pet op. De politie vraagt getuigen contact op te nemen via 0900-8844. Kinderboekenschrijfster Vivian den Hollander was woensdag 18 januari te gast op de Dick Bru- naschool. Omdat het de start van de Nationale Voorleesdagen was, las zij voor aan de kinderen van groepen 1 tot en met 6 en aan de peuters van Hummel- honk. De, door de ouderraad georga niseerde, voorleesochtend was een groot succes. De kinderen luisterden aandachtig naar de leuke en spannende verhalen. Vivian den Hollander las met veel enthousiasme voor uit ‘Mama is kwijt’, ‘Houd de dief* en ‘Spekkie en Sproet en de ge heimzinnige tekening’. Ook ver telde ze de kinderen over haar werk als schrijfster en over hoe de verhalen voor haar boeken ontstaan. Aan het einde van de Zevenhuizen De Paradise Bigband uit Boskoop houdt op zater dag 10 maart een muzikale avond in theater Swanla in Zevenhuizen. In dit theater wordt het een avond vol muziek. Naast de Paradise Bigband onder lei ding van Ton van Overdam verleent een vocaal trio, be staande uit Marjan Sijbran- dij, Brigitte Kruijt en Geert van der Burg, haar mede werking. Het thema van de avond luidt ‘Switch in Time’. Dat ffi A o> bh Vanaf het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad in Waddinxveen wordt op dins dag 31 januari een winterwan deling voor senioren gehouden. Na inschrijving bij Palet Welzijn vertrekt de groep met auto’s richting Gouda Goverwelle. Hier start de wandeling van on geveer twaalf kilometer richting Waddinxveen De Hersenstichtingcollecte wordt van 5 tot en met 11 februari in Waddinxveen ge houden. Voor deze collecte is de Hersenstichting nog op zoek naar collectanten. Zij kunnen zich opgeven voor tl f

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 11