Woontrends lil Nieuwste trends geven baden meer licht, vorm eruterhniek Goede advies als eerste stap Puzzelen met modules Gebruik wit om een kleur in te schatten Extra ruimte is vaak onder het dak te vinden Vul het hele huis met die heerlijke lentegeur Laminaat Muurtattoo Ia Ir et Zolder biedt vaak slimme uitbouwmogelijkheden. 3 1 9 3 Diverse maten en modules bieden flexibiliteit. wu7w.rnuurtattoo.nl FOTO: GROHE.NL Voor wie moeizaam op gang komt, is er troost. Veel mensen hebben er last van. Vooral als het weer guur en donker is, zoals de eerste maanden van het jaar. Aangezien we de omstandigheden buiten niet kunnen veranderen, zullen we het binnenshuis moeten oplossen en de kleurige hyacint is daarbij een handig hulpmid del. En ze vraagt nauwelijks verzorging. Deze typische voorjaarbloem geeft met haar De meeste mensen weten wat ze mooi vinden wanneer ze het zien, maar hoe ga je te werk bij het samenstellen van een interessant kleurenschema in jouw eigen huis? Binnenhuis architect Hans Slim vertelt: “Kleurenschema’s worden veel verrassender wanneer je de tinten gaat mengen. Een belangrijk gegeven is dat je in tinten denkt in plaats van kleuren. Om tinten met succes te kunnen gebruiken, moet je (rood, geel, blauw), die elkaar indien gewenst vloeiend afwis selen voor een ontspannende stemming. De Techno Trend vertegen woordigt de hypermoderne techniek die niet meer weg te denken is in badkamer. Met één druk op de knop of afstandsbediening wordt de temperatuur van bad- of douchewater geregeld. Kranen waaruit zonder aanraken vanzelf water stroomt. Ook het hygiënisch reinigen van het on derlichaam na een toiletbezoek is dankzij innovatieve technie ken realiteit. Televisie kijken vanuit het bad of de favoriete Het kopen en verkopen van een woning is tegenwoordig niet meer zo eenvoudig, dus wordt er steeds vaker geke ken naar mogelijkheden om de bestaande woning aan te passen aan de veranderende woonwensen. En die ruimte kan wel eens onder het dak zit ten. Wie nog een zolder tot z’n beschikking heeft, kan met de gratis 3D Zolder Planner aan de slag. Met de planner kun je zien hoe je met een minimum aan inspanning het maximum uit je zolderruimte kunt halen. Want met de juiste keuzes qua model en plaatsing van Wie bij LED meteen aan hele felle witte verlichting denkt, zal zeker aangenaam verrast worden door de nieuwe collecte binnenverlichting. Het licht heeft een minimalistisch karakter dat traditionele grenzen overschrijdt en lichtvormen met een inspirerende zuiverheid en schoonheid uitstraalt. De nieuwste warm-witte LED’s combineert elegantie, sfeer en energiebesparing. Meer op www.philips.nl. nen is een bezoek aan de beurs Eigen Huis (Ver) Bouwen Inrichten een aanrader. Van 30 maart tot en met 1 april staan vele bedrijven in de Jaarbeurs Utrecht klaar om te helpen bij die lastigekeuzes. Deze advisereurs leveren producten en/of diensten op het gebied van bouwen, verbouwen en Hoewel de badkamer niet zo trendgevoelig is in de zin van nieuwe kleurstellingen in ieder nieuw seizoen, zijn er toch hele duidelijke ontwikkelingen te signaleren. Voor 2012 ligt de nadruk op vier belangrijke elementen. De Green Trend symboliseert het optimaal genieten met een groen geweten. Kranen en douches met waterbesparende technologieën verbruiken tot maar liefst 60 procent minder water en besparen energie, omdat minder water verwarmd wordt. En zonder extra wa terverbruik kan er onbeperkt genoten worden van een inten sieve wellness douche, waarbij alle jets tegelijk gebruikt worden. De LED Trend is duidelijk zichtbaar: de opmars van LED in de badkamer is onstuitbaar. Rondom spiegels, in spiegel kasten, onder de wastafel, het bad of in het plafond geeft LED een sfeervolle uitstraling aan de badkamer. Verwerkt in de bedieningsplaat van het toilet is LED als oriëntatie- verlichting bij een nachtelijk toiletbezoek ook heel func tioneel. LED verlichting is leverbaar in warm of koel wit en in zogeheten RGB kleuren Een badkamer die naadloos past in de beschikbare ruimte? Tegenwoordig kan het. Zo zijn er wastafels en bladen in di verse breedtes. Van 57 cm tot maar liefst 140 cm. Ook mo- Zoete parfumgeur uit een bloempot. Wat we lange tijd kenden als muurstickers, wordt tegenwoordig ook wel muurtattoos genoemd en eigenlijk is dat een verwar rende naam, want een tat too op de huid is behoorlijk permanent, terwijl een muurtattoo zich, net als de eerdere stickers, zich mak kelijk laten verwijderen. De muurtattoo is ge maakt van hoogwaardige, zelfklevende vinylfolie dat geschikt is voor rauhfaser- behang, glasvezelbehang, geschilderde gladde muren, glas, hout, metaal, fineer en kunststof. Op stucwerk en olie-/siliconenhoudende verf hechten de muurtat- too’s niet. baden in een zee van natuurlij! licht en frisse lucht. Er kunnen verschillende parameters van het project ingegeven worden, zoals de afmetingen van de ruimte, de oriëntatie van de woning en welk type dakven ster jouw voorkeur heeft. De planner zorgt vervolgens voor een realistische weergave van de lichtinval voor de combina tie van dakvensters die jij hebt inrichten. Van de financiering van (ver) bouw, het inschakelen van een architect en aannemer, tot adviezen op het gebied van daken, vloeren en plafonds, trappen, ramen en deuren, badkamers, keukens, serres en tuinen. Denationalebouu7beurs.nl geur en kleur een winter dip geen kans. Knalroze, donkerpaars, sereen wit of zachtgeel. Hoewel hyacin ten in veel verschillende kleuren verkrijgbaar zijn, hebben ze allemaal één ding gemeen: een heerlijk zoete lenteparfum. Ook al is het nog volop winter, dankzij de hyacint ruik en voel je de lente! "0 Mooiujatbloemendoen.nl eenvoudiger om het eindresul taat te visualiseren. ujwuj.uelux.nl dules maakt de perfecte puzzel mogelijk. Zo kan de make-up module aan het wastafelblad geïntegreerd worden. UTU7U7.keramag.com De speciale toplaag om be schadigingen te voorkomen, maakt de laminaatvloer heel populair. Maar dat betekent niet dat een lami naatvloer helemaal geen verzorging nodig heeft. Zo is het bijvoorbeeld heel belangrijk om regelmatig te stofzuigen of te vegen. Dit voorkomt namelijk dat zand of ander los vuil als schuurpapier op de vloer gaat werken. Ook aankle vend stof dient regelmatig verwijderd te worden met een licht vochtige reini ging. Vermijd dat er vocht op de vloer blijft liggen. Gebruik voor periodiek onderhoud een cleaner of speciale laminaatpolish om het laminaat te voorzien van een beschermlaagje. Het is verstandig om dit bij de leverancier even na te vragen. u7U7U7.u;onen.nl ze echter wel goed kunnen bepalen. Dit is simpel wan neer je naar verschillende tinten van dezelfde kleur kijkt, maar niet zo simpel, wanneer je de tinten van een aantal verschillende kleuren moet inschatten. Een richtlijn is de betreffen de kleur tegen iets wit aan te houden. Wit laat de kleur namelijk beter uitkomen.” u7U7U7.typischu7onen.nl muziek luisteren terwijl je doucht of voor de spiegel staat. Waarom niet? De Soft Trend is de woordvoerster van de organische vormen en zachte, warme kleuren. Materialen uit de natuur passen hier ook heel goed bij en dat is terug te zien in bijvoorbeeld massief houten badkamermeubelen. Deze vormgeving en kleuren stralen natuurlijke rust uit en versterken het gevoel van welbehagen. De badkamer wordt een natuurlijk oase van rust. http://sanidrome.nl Grote plannen met de woning in 2012? Het (ver)bouwen van een eigen huis vergt veel voorbereiding en uitzoekwerk en is daardoor een tijdro vende aangelegenheid. Tevens moeten er in een korte tijd veel beslissingen worden genomen. Voor iedereen met bouw, verbouw- of inrichtingsplan- ir

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 21