ll Goede prestaties Winnaars van Klik Win actie u v ■I I" ■I 1 I tl IIO DREEF6,WADDINXVEEN: MIIIQ VRIJDAG 3 FEB 17.00-21.00 U Eigen nieuws gymnasium atheneum havo mavo vmbo is 1 Voor maar 8,95 veilig wandelen als de winter onverwacht toeslaat Timios Dames 1 haakt voorlopig af KIEVITSTRAAT 54, BOSKOOP: DONDERDAG 2 FEB 18.00-21.00 U Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen pagina 23 Snowsteps www.deweekkrant.nl/webwinkel www.gouwekoerier.nl Iets meegemaakt dat je met andere Boskopers wil delen? Of wil je ieder een laten weten datje een expositie, lezing of buurtfeest houdt? Plaats dan je bericht op onze website. ff [Weefcl jij komt toch ook naar ons JS5SJ WWW.ISOEASY.Nt Boskoop/Waddinxveen De winnaars van de Klik Win actie van Muziek- en Eetcafé de Rooie Hoek in Boskoop zijn: Marcel uit Boskoop, Wilma Kroemeijer uit Boskoop, Ro- Kansen De Waddinxveense en Bos- koopse dames waren deze wedstrijd weer eens compleet en hadden scherp getraind. Vanaf het begin van de eer ste set was direct duidelijk dat er heel hard gevochten moest worden voor elk punt. In elke set waren er een paar bert-Jan Fase uit Hazerswoude- Dorp en Denise van den Toorn uit Waddinxveen. Zij winnen een dinerbon ter waarde van 25 euro. Ook meedoen met een Klik Win actie? Kijk dan op kansen voor Timios en een aan tal voor de tegenstander. onze website www.gouwekoe- rier.nl en maak kans op mooie prijzen! Deze week maakt de lezer kans op een waardebon van 25 euro van Van der Linde Lingerie in Waddinxveen. Zaterdag 21 januari werd de Nationale CD Junioren Indoor in Apeldoorn gehou den. Lisa Wassenaar had als eerste de sfeer al mogen proeven met de Indoor voor A/B junioren twee weken te rug. Lisa deed mee aan het onderdeel kogelstoten en evenaarde haar persoonlijk record van 9.46 meter niet. Nu was het de beurt aan Loes Brand en Hans Har ting, beide junior D eerste jaars. Voor Hans was het de twee de keer dat hij afreisde naar Apeldoorn. Hij had zich al eerder gekwalificeerd bij de beste twintig van Nederland bij de IK Runaway (1.000 meter). Loes deed voor de Tijdens het Nationale Juni oren Indoor toernooi heb ben de atleten van AV’47 goed gepresteerd. Ver schillende junioren behaal den een persoonlijk record. eerste keer mee en ze was on der de indruk van het officiële karakter. Loes kwam uit op de 1.000 meter en zette een per soonlijk record heer van 3.49.49 minuten. Hans startte met hoogspringen, de lat bleef ste ken op 1.35 meter en hij greep net naast het podium met een vierde plaats. Op de 1.000 meter zette Hans Harting hoog in en ging erg snel van start, de laatste ronde moest hij toegeven en werd vierde met Klein verschil Het verschil tussen beide teams was erg klein. Alleen lieten de dames van Timios het afweten om te scoren op de belangrijke momenten. Via overwinningen van 19-25 en 21-25 liepen de dames van Vogelzang steeds achter de feiten aan. In de derde set werd gekozen voor meer power en dat leek aardig uit te pakken, maar in de eindstrijd van deze set bleek Gemini toch weer net te sterk te zijn. 28-30. In de vierde set wer den alle zeilen bijgezet en werd nog een poging gedaan om de trein weer op de rails te krijgen Gouwe Koerier - =x= am en de schade nog iets te be perken. Maar na acht punten en twee time-outs leek deze set al verloren te zijn voor er daadwerkelijk gespeeld was. Een beschamende 14-25 en een teleurstellende 0-4 was het gevolg. Dames 1 van Timios speelt vrijdag 27 januari een uit wedstrijd tegen Aspasia. Zaterdag 4 februari speelt Timios een wedstrijd te gen Leython DC. Deze thuiswedstrijd wordt ge speeld vanaf 14.30 uur in de Groenswaard in Waddinx veen. Meer informatie over volleybalvereniging Timios is te vinden op de website www.timios.nl. Van de redactie Boskoop Hans Harting en Loes Brand van AV’47 bij het Nationale Ju nioren Indoor toernooi in Apeldoorn. FOTO: PR een persoonlijk record van 3.21.67 minuten. Justin Kraaijenbrink, junior B eerstejaars, had zijn weg gevon den naar de Indoor in Zoeter- meer. Justin voerde de spanning goed op en zat zeer dicht op de clubrecords. Bij de 60 meter horden verbrak hij het clubre- cord uit 1990 van Falko Koster met een tijd van 8.74 seconden. Meer informatie over AV’47 is te vinden op de website van de vereniging: www.av47.nl. Boskoop/Waddinxveen In de strijd om de eerste twee plaatsen in de eerste klasse E van de regio Mid West zijn de dames van Volleybalver eniging Timios door een 4-0 verlies voorlopig afgehaakt in een rechtstreeks duel tegen de dames van Gemini/Kan- geroes uit Voorschoten.

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 23