C. DE ROOIJ sweetdeajj Personeel gevraagd Fitness instructeur LOGISTIEK MEDEWERKER SPORTYCLUB fitness health Is wegens uitbreiding op zoek naar een Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 januari 2012 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 25 Wij willen kennismaken met ambitie... Partner - Franchisenemer - Bedrijfsleider o Voor inlichtingen kunt u bellen 0182 - 611457, vragen naar Dhr. C. de Rooij. -i. Wij zijn opzoek naar een medewerker(ster) voor de periode februari - mei. Liefst met ervaring in de boomkwekerij en of het verwerken van orders. Jan Nieuwesteeg B.V. Export Boomkwekerij Vier keer goud voor TOOS Interesse? Stuur dan je CV ter attentie van André Smol per e-mail naar info@sportyclub.nl Oostwaarts 74 Zoetermeer In bezit van Fitness A B. Minimaal 20 uur per week. Werktijden in overleg. Carrière maken in de Techniek? Nieuw in deze Regio! Bedrijfs- en Kantine Service C. de Rooij BV levert kantine-artikelen aan bedrijven, instellingen en scholen. Ons gezellige team 15 personen wil graag de activiteiten continueren. Er is per 1 maart 2012 behoefte aan een Kozijnen - Ramen - Deuren - Zonweringen - Glas - Serres - Veranda's Raambekledingen - Horren - Schilderwerken - Dakkapellen De Triple AAA winkelorganisatie opent in 2012 drie nieuwe showrooms. Deze luxe conceptueel ingerichte verkooppunten zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn - Woerden - Zoetermeer Wij hebben ook plaats voor: ervaren kozijnenmonteurs - ZZP'ers - zonweringmonteurs (fulltime/parttime) - gepensioneerd schilder. SCHRIJF JE NU IN OP www.sweetdeal.nl EN ONTVANG DE VOORDELIGSTE AANBIEDINGEN UIT JE EIGEN REGIO Email: info@jannieuwesteeg.nl Tel: 0172-218 188 Giro 50 500 www.leprastichting.nl Spannende strijd bij Inter Nos ^BEDRIJFS EN KANTINE SERVICE Profiel Doorzetter, ambitieus, carrièremaker, leider, eerlijk, van onbesproken gedrag en commercieel. Ervaring in een soortgelijke functie in de Kozijnen - Ramen - Deuren branche strekt tot aanbeveling. Overwinning voor Flyers Heren 1 Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! Wil je graag actief meewerken in onze organisatie richt dan je reaktie met C.V. aan Per postBedrijfs- en Kantine Service C. de Rooij B.V. t.a.v. Dhr. C. de Rooij - Postbus 165 - 2740 AD Waddinxveen Per mailcdr@cderooij.nl Zelfde werk - Sweetdeal is een aanixedingsstte van Wegener Media IJjp Jl XI Wij verwachten van deze medewerker dat hij de orders piekt en verzendklaar maakt voor onze afnemers. De controle en het op lokatie zetten van de binnen gekomen goederen hoort ook tot uw werkzaamheden. Het kunnen rijden met een vorkheftruck is een pré. Om de showrooms te leiden en ontwikkelen zijn wij op zoek naar mensen met ambitie. Herkent u zich in een van bovenstaande functies en beschikt u over de juiste specificaties, neemt u dan contact op via onderstaand e-mailadres. Uw aanvraag wordt vertrouwelijk behandeld. Triple AAA Franchise Ned. Kozijnen - Ramen Deuren - Glas Zonweringen Raambekledingen Dakkapellen Dit is de start van een nieuw concept wat 100% crisisproof is. Door anders te denken en te handelen. Door onderling samen te werken en gezamenlijk in te kopen, ontwikkelen wij krachten, die anderen niet hebben. Voor de juiste man staat een hoge beloning vast. U heeft vanaf nu uw toekomst volledig in eigen hand. Is uw interesse gewekt en/of heeft u vragen? Stuur een e-mail naar: kozijnen-exDert@hotmail.com Meer informatie over Schaak club Inter Nos in Boskoop is te vinden op de website www. schaakclubintemos.nl. IJssel, 56-5. Een stand die in de vijfde periode al was bereikt. De start vrijdagavond van Fly ers Heren 1 tegen het bezoeken de River Trotters liet duidelijk zien dat de ploeg gebrand was op een overwinning. De be zoekers openden dan wel met een driepunter, daarna was het over. Flyers zette de ploeg uit Hardinxveld-Giessendam on der druk, gaf verdedigend wei- Waddinxveen In Alphen aan den Rijn werd afgelopen zaterdag het eerste deel van de Regionale Kampi oenschappen voor herenturnen gehouden. De heren van het ETEC TOOS Turn Team uit Waddinxveen keerden huis waarts met liefst vier gouden plakken. In totaal kwamen veertien tur ners van TOOS in actie. Nils Eriks en Wouter de Jong turn den hun eerste echte menwed strijd in categorie Benjamin 10, talentdivisie. In een sterk veld van 29 turners werd Nils keu rig 20e en werd Wouter fraai 16e. Luc Verwijs en Stefano van Kesteren kwamen uit in catego rie Pupil 7, le divisie. De heren eindigden op de respectievelijk 7e en 6e plaats. Swen van Diggele turnde een zeer goede wedstrijd in cate gorie Junior I - 8, 4e divisie en miste op een haar na het po dium: hij werd 4e. Pim Luijten, Bart Kerkhoven en Laurens de Vries turnden namens het ETEC TOOS Turn Team in categorie Junior I - 6, 2e divisie. Pim kon nog geen volledige wedstrijd draai- Geef om Mahendra! Laat lepra zijn toekomst niet bepalen nig weg, scoorde regelmatig en stond na 10 minuten al op een 30-14 voorsprong. Scorend ver liep het tweede kwart wat moei zamer, maar bleef Flyers aan de positieve kant van de score. Rust 47-25. De tweede helft gaf weer een regelmatige scorende Flyersploeg te zien, wat uitein delijke resulteerde in een ruime 96-55 overwinning. Wolter Zwijnburg was met 37 punten weer ouderwets op dreef. Jongens Under 18 moest het eerste kwart aan het bezoe kende ABC uit Ter Aar laten, 14-16. Het tweede kwart was echter met minimaal verschil voor de thuisploeg. Rust 24-25. In de rust maakte coach Arco Zwijnburg de ploeg duidelijk dat een overwinning tot de mogelijkheden behoorde. Dat hadden de jongens goed in de oren geknoopt. Zij speelden een Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl/ verpleging DE ZONNEBLOEM Boskoop In de strijd om de eerste plaats van de interne competitive geven Jan Breedijk en Ad de Vlaam elkaar niet veel toe. Na 19 ronden is het verschil min der dan 1 punt, in het voordeel van Ad. Jan Breedijk won in een Siciliaanse partij van Niels Hoogendoorn, door een ruim telijk overwicht, wat resulteerde in een beslissende aanval op de zevende lijn. Ook voordeel voor wit na een Siciliaanse opening was er voor Ruud de Frankrijker in zijn partij tegen Mark van Sandijk. Ruud kreeg een paard op g5, maar Mark wist succesvol te verdedigen. De strijd ging ver der gelijk op en in het eindspel waren er voor beide spelers wei nig kansen meer over. Remise was het terechte resultaat. Ook remise werd het in de partij van Jan van Gulik tegen Rick van Sandijk. Beide spelers speelden een correcte, lange opening, waarna de weg naar winst voor beiden ver weg leek. Hugo Peters speelde de Itali aanse opening tegen Louis Stol wijk, maar kwam na een afruil een pion echter. Hierdoor kwam hij steeds verder onder druk te staan, waardoor een nederlaag niet meer viel af te wenden. Bij Kees Jan Kraan en Dick de Bruijn kwam een scherpe va riant van het Russisich op het bord. Dick offerde een pion en behield lange tijd de aanval en goed spel. Langzamerhand kon Kees Jan toch het spel consoli deren en won zelfs een tweede pion. Het eindspel werd mede daardoor door hem gewonnen. Ook bij Han Swarte en Hans de Bruijne kwam het Russisch op het bord en Hans kreeg het ini tiatief. Een paard werd pas laat door Han ontwikkeld maar toen dat eenmaal van stal kwam ver ziekte het de stelling van Hans dusdanig dat hij slechts met de nodige moeite de partij op remi se kon houden, eenzelfde uitslag als de partij van Gerard Snabel tegen Paul Duits. Tenslotte was er de spannnende partij van Rick van der Lin den tegen Adriaan Boer. Rick kwam wat beter te staan, maar maakte een foutje wat de zaak weer gelijk trok. Nog een foutje van Rick kostte hem een pion en bijna de kop, ware het niet dat ditmaal Adriaan twee kleine foutjes maakte, wat uiteindelijk, mede door gebrek aan stukken, leidde tot de vijfde remise van de avond. Voor 24,-1 kan hij voor 1 l^het eerst naarj school! J en door een schouderblessure. Bart en Laurens deden mee om de podiumplaatsen. Bart werd tweede en Laurens liet zich kro nen tot Regionaal Kampioen. In categorie Junior I - 5, le di visie, deden Jari van der Eijk en Daan Koedoot mee voor TOOS. Met het kleinst moge lijke verschil van 0.05 punten besliste Daan de strijd, hij pak te het goud, het zilver was voor Jari. Wessel van den Berg deed het zeer goed in categorie Jeugd 6, le divisie en werd Regionaal Kampioen. Het ETEC TOOS Turn Team had twee heren ingeschreven in categorie Junior II - 6, 3e divisie: Farenty van Staveren en Boaz Floor. Boaz kwam net te kort voor de ereplaatsen en werd 6e, Farenty kon een zilve ren medaille in de tas steken. Tenslotte vertoonde Bas van Agten zijn kunsten in categorie Senior 4, 2e divisie. Hij turnde een zeer solide wedstrijd en pakte het goud. Zaterdag 28 januari vindt deel twee van de Regionale Kampi oenschappen plaats. Dit zal ge beuren in sportcomplex TOOS Plaza in Waddinxveen, waar tussen 8.00 en 20.00 uur ruim 200 turners hun opwachting zullen maken. TOOS Plaza is te vinden aan de Staringlaan 18. Waddinxveen De heren van Flyers pakten te gen het bezoekende River Trot ters de eerste winst. Met 96-55 zelfs een hele ruime overwin ning. Jongens Under 18 pakte dankzij een ijzersterk derde kwart de overwinning op het ebzoekende ABC uit Ter Aar, 55-35. De jeugd van Flyers gaat ook in de tweede helft van de compe titie door met winnen. Zo won Gemixt Under 12 2 met 42-28 van BS Leiden en was Gemixt Under 10 1 veel te sterk voor Cady’73 uit Capelle aan den .prima derde kwart, scoorden veel en hielden de verdediging goed gesloten, 22-4. In het vierde kwart was de fut er bij beide ploegen een beetje uit, 9-6. Al met al een mooie 55-35 overwinning voor Flyers. Koen Sluijs en Ewout Spruijt scoor den elk 13 punten. Meer informatie over Basketbal- vereniging Waddinxveen Flyers is te vinden op de website www. wflyers.nl. Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zie ken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vakantievrijwilligers!

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 25