Shockwave Therapie: dé oplossing Ja spaarrente u krijgt altijd een aantrekkelijke www.rijschoollagrouw.nl I 20 lessen en examen voor 35 lessen en examen voor AANBIEDING: praktijk- 999,- i praktijk- 1.580,- Wij zijn uw bank. RegioBank ,v Nu ook in Zevenhuizen!!! Nu ook in Waddinxveen! Inmiddels bestaan wij alweer 54 jaar!!! 1 1 Altijd actueel: de weekkrant.nl i of per telefoon 06-48042446 0182-612519 Zie voor de voorwaarden of voor aanmelden onze site: Lessen worden gegeven door: Martin Slag, Raadhuishof 15 te Zevenhuizen Lessen vanaf 16,5 jaar Fysiotherapie Medifit houdt nu ook een gratis sportspreekuur I woensdag 1 februari 2012 Weekblad voor Waddinxveen pagina 6 Keuze- i I s I R 8 I s 1 Advertorial Waddinxveen Sinds kort biedt Fysiotherapie Medifit in Waddinxveen Shockwave Therapie aan. FOTO: PR Wij zijn de bank bij u in de buurt. Met persoonlijk advies en producten zonder poespas. VAN EIJK PARTNERS Wanneer kan shockwave thera pie helpen? Wetenschappelijk onderzoek toont aan dat, afhan kelijk van het soort en de ernst van de klacht, bij 60-80% goede tot zeer goede resultaten worden bereikt. Met name chronische problemen die niet meer op fysiotherapie reageren, kun nen toch succesvol behandeld worden. Denk aan chronische ontstekingen of verkalkingen. Shockwave geeft hierbij zeer goede resultaten. Het is prettig te weten dat er nu een effectieve therapievorm bestaat voor deze indicaties. Voorbeelden van in dicaties zijn: hielspoor, tennis arm of golfersarm, acchillespee- sproblemen, slijmbeursklachten aan de heup, kniepeesproble men (zoals Jumpers knee), shin splint (botvliesontsteking), schouderpijn c.q. peesontstekin gen met of zonder kalkvorming, Heeft u last van chronische problemen die niet meer reageren op fysiotherapie? Shockwave therapie is wel licht dé oplossing voor u. Het is een zeer efficiënte, niet chirurgische behandel methode die u binnen een aantal behandelingen van uw problemen kan afhel pen. Fysiotherapie Medifit in Waddinxveen biedt deze therapie sinds kort aan. trigger-points (chronische loca le pijnpunten).Shockwave the rapie werkt als volgt: er wordt gewerkt met een shockwave apparaat van de hoogste kwa liteit. De shockwaves worden opgewekt in een behandelkop (applicator), waarmee de ener gie gericht wordt afgegeven en gedoseerd. Het zijn zeer kortdu rende geluidsgolven met relatief veel energie. Door de behandel- kop met een tussenstof op de huid te plaatsen wordt de ener gie van de geluidsgolven op het lichaam overgedragen en aan de te behandelen plaats afgegeven. Onder invloed van de energie van de schokgolven reageert het lichaam met het vrijmaken van verschillende herstelsti- mulerende stoffen. Sommige stoffen bootsen een milde ont- stekingsreactie na, waardoor er pijndemping en een verbetering van de voedingstoestand van het weefsel optreedt. Na een intake gesprek en een kort onderzoek, wordt besloten of shockwave de geschikte behandeling kan zijn. Tijdens de behandeling wordt de te behandelen plek gemar keerd en wordt gel op de huid aangebracht, waarna met de behandelkop nauwkeurig ge doseerde shockwaves worden toegediend. Soms wordt begon nen met weinig energie, daarna volgt de behandeling met 2000- 3000 shockwaves. De cliënt geeft steeds aan of de prikkel/ sensatie niet te hevig is, want de behandeling kan gevoelig zijn. De behandeling duurt 6-10 'mi nuten. Over het algemeen zijn 3 tot 6 behandelingen voldoende om de klachten te verhelpen. Er wordt veel energie afgegeven op plaatsen die al verhoogd gevoe lig zijn. Shockwave therapie is vrijwel zonder risico’s. Het kan voorkomen dat er ook na de be handeling gedurende een korte periode een verhoogde gevoelig heid is. Bij abnormale bloedstol- ling of gevoelsstoornissen wordt niet behandeld. Afhankelijk van de verzekeringmaatschappij, i 3 i J8 Hypotheken J V* rakel mpoh Van Eijk Partners Kerkweg-Oost 159 2741 HC WADDINXVEEN T (0182) 6311 91 E info@vepv.nl I www.vepv.nl krijgt een advies op maat. De locatie waar het sportspreekuur wordt gehouden is Dorpstraat 120 te Waddinxveen. Zonder wachttijd wordt er een snelle di agnose gesteld waardoor even tueel nodige behandeling snel kan worden ingezet en je weer snel topfit bent en weer kunt sporten. Contactpersoon is J J v.d. Zijde: tel.: 0182-610063 of 0182-637347. worden deze behandelingen al dan niet vergoed. Voor meer informatie belt u naar: Fysio therapie Medifit tel: 0182- 610063/0182-637347/0182- 637307. Er is nu ook een Gratis Sportspreekuur. Dit wordt op twee dagen gehouden: maandag 8.30 - 9.00 uur en woensdag 17.30-18.00 uur. Inlopen zon der afspraak. Er vindt een scree ning plaats van de blessure en u qrouw Zelfstandig Adviseur I

Weekblad voor Waddinxveen | 2012 | | pagina 6