J. A. 200 201 Weijer firma J. P. 5? Prospectussen verkrijgbaar. 5» 1? n n n H. van Maaren, boden. 13 Utrechtsehe Leven sverze kering-Maatschappij „Maliehuis 2”. correspondent. if M H. F. C. Gerretsen, agent. H. F. de Man, J. A. Kuster, J. J. Bik, agent en Alg. Utrechtsche Maatschappij voor geldelijke uitkeering na overlijden „Maliehuis 2”. J. J. Bik, agent en correspondent. Begrafenisfonds. Onder de zinspreuk »Tot Nut van 't ninem." Ie ’s-Gravenhage, onder directie van W. .1. van Zanten Jut te ’s-Gravenhage. G. H. Korte, agent v. Gouda. G. J. Flux, bode. E. Grendel, firma H. G. Hoef hamer en firma J. P. Weijer, apothekers. W. Kromhout, boekhouder. G. Jue, C. A. Schotborgh en Levensverzekering-Maatschappij „Fiëtas” te Utrecht. G. H. Lakerveld en J. P. Arts, Agenten. voor genees- en heelkunde. yy Rotterdamsche Verzekering Sociëteiten. Goedgekeurd hij Kon. Best van 6 Aug. 1893 en 9 Juli 1898. Rotterdamsch Ziekenfonds. Opgericht 1840. Directeuren: K. J. Wïjlacker en F. Wijlacker. C. Sluijter, Boelekade R iói bod n van Leeuwen, Nieuwe Haven N 93, j Daaraan zijn verbonden: M. Spruijt, voor heelkunde. H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, P. de Boer, Dr. J. H. Bakker Niemeijer, Dr. P. Scheltema, B. G. J. Evers, Dr. A. Montagne Iz., Firma H. G. Hoefhamer, E. Grendel, en F. A. Dee Jr., Apothekers. Amsterdamsche Algem. Verzekering-Maatschappij G. A. Postuma, directeur. A. J. Postuma, uitkeering bij overlijden. P. van den Hoek, agent. J. P. Mul, bode. Burgerlijk Begrafenis-fonds te 's Gravenliage. L. van der Wolf, agent voor Gouda en Omstreken. Levensverzekering-Maatschappij „Utrecht”. Opgericht te Utrecht 13 Juli 1883. Onderscheidt zich door hare gunstige voorwaarden. Verzekerd 49 millioen gulden. Reserve-kapitaal millioen gulden. W. P. Ingenegeren, directeur te Utrerht. J- P. Bol, Dr. G. J. D. Mounier, Wisk. J. van Eijk, correspondent. C. A. Schotborgh, agent'. J. van Maaren, Zuid-Hollandsche Maatschappij van Verzekering op het Leven en bij Ziekte. Hoofdkantoor: Heerengraclit No. 12 te ’s-Gravenhage. Directeur, de Heer Mr. J. W. Koning. J. A. J. Mastink en J. Kleefstra, agenten. Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, voor genees- en heelkunde. H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, Dr. P. Scheltema, M. Spruijt, voor heelkunde.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 102