Alpiaiietisclit Lijst fler Straten ei Hofjes, met vermelding der Wijken 7 Dubbelebuurt WIJK. I G I Cappenersteeg. Catsweg (Ridder van) Crabethstraat Derde Kade Doelesteeg Drapiersteeg Eerste Kade Einde Jaagpad Elzenmarkt Erasinusstraat Florisweg (Graaf) Fluweelensingel Galgeveld Geertje den Bultsteeg Geuzenstraat Glazenkast Goejanverwellendljk Goudkade Gouwe Graaf Florisweg Groenendaal Groeneweg. Haagsche poortje Hanenpraai. Heerenstraat Heijdenstraat (Jan van der) Hoefsteeg Hooge Scbielandsche Zeedijk Hooge Schleiandscbe Zeedijk Hoogstraat Houtensteeg Houtmansgracht Houtmansplantsoen S R Lombardsteeg Lombardsche watertje Looierspoorlje Onder de Boompjes Oosthaven Oranjehofje Oude Walletje H N E O O P B O K R L O WIJK. B Naaierstraat Nieuwehaven Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater H I B D K N P O M P L Q Q H P R P R O P RR P A S N T P WIJK Q O R M P F O C H L R S T C S I L E R P R F P T A O M L R T H P T R Q F K P R E N N O K N I B O D SS o K A I O B B T P I. Aaltje Baksteeg Achter de Kerk Achter de Vischmarkt Adrian nshofje Adriaan de Vrijestraat Agnita Watertje Baanstraat Bergen IJzendoornpark (Van) Beverninghlaan (van) Biauwstraat Bleekerskade Bleekerssingel Bockenbergstraat Boelekade Bogen Bolwerk Boomgaardstraat Boschweg Botermarkt Bothstraat (P. C.) Breedstraat Broekweg Buurtje Kanaaldijk Karnemelksloot Kattensingel Kees Faesens Rolwagensteeg Keizerstraat Kerkhoflaan Ketelstraat Kleiweg Kleiwegsteeg Klooster Klooster Komijnsteeg Korte Dwarsstraat Korte Groenendaal Korte Noodgodsteeg Korte Raam Korte Tiendeweg. Krugerlaan Kruidenierssteeg Kuiperstraat Lange Dwarsstraat Lange Groenendaal Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Lange Wlllemsteeg Lauriersbuurt Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Letbmaetstraat. Markt Mathilda’s hofje Messemakerssteeg Minderbroederssteeg Molenwerf Moordsche Tiendeweg Moordsc.be Verlaat Muilepoorl Paradijs Peperstraat Persijnstraat Petroleumbuurt Piersonweg. Portemonnaie Prins Hendrikstraat Punt Raam Regenboog Regentesseplantsoen Ridder van Catsweg Robaarsteeg M K R O Q N P B WIJK c A I K R G Jaagpad Jaapjes erf Jan van der Heijdenstraat Jan Kottensteeg Jan Philipsweg Jerusalemstraat Jonkershofje O A C en N R en S M G RenS Q

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 5