MIDDELBAAR ONDERWIJS. HOOGER ONDERWIJS. 128 129 Bussemaker. Dr. Mr. Dr. van en Mr. D. J. van Heusde. Ds. L. ten Bosch. Ds. J. C. Geelhuysen. Inspecteur. Dr. J. Campert te ’s-Gravenhage. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. voorzitter. J. W. Molijn. L. Burgersdijk. H. J. Nederhorst. Rijks Hoogere Burgerschool met vijf jarigen cursus. Personeel. Dr. S. S. Hoogstra, directeur, leeraar in de geschiedenis H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal en letterk. A. I.angerhuizen van Uven, leeraar in de natuur-, de plant- en dierkunde. A. F. Cremer, leeraar in de aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leer, in de schei-, aard- en delf 'stofkunde. J. H. van der Voort, leeraar in de Eng. taal en letterkunde. A. Ketellapper, leeraar in het Hebreeuwsch. J. H. van den Bosch, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal. M. van Westrienen, leeraar in de Hoogduitsche taal. J. H. van der Voort, leeraar in de Engelsche taal. A. F. Cremer, leeraar in de aardrijkskunde. F. Sieverdink, leeraar in de wiskunde. J. Geest, leeraar in de natuurkunde en de wis- en natuur kundige aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leeraar in de scheikunde en de natuur lijke historie. A. Langerhuizen van Uven, leeraar in de natuurlijke historie. H. A. Toen, amanuensis. J. P. Delchambre, concierge. I. IJssel de Schepper. W. Middelveld Viersen. H. G. van Meurs, secretaris. Inspecteur. Dr. C. J. Eggink te ’s Gravenhage. Gymnasium. Curatoren. F. H. G. van Iterson, voorzitter. D. N. Brouwer, secret. Leeraren A. van IJsendijk, rector, leeraar in de oude talen rom. antiquiteiten. Dr. L. A. Kesper, conrector, leeraar in de oude talen. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw, leeraar in de geschiedenis Dr. R. K. Boekrneijer, leeraar in de oude talen. Dr. J. W. Ie Grom, leeraar in de oude talen. Regentessen. J. A. F. Noothoven van Goor. I L. IJssel de Schepper, geb. geb. Roest van Limburg. A. van de Velde, geb. Smits. I Huismeester en huismeesteres R. A. van Dam en Echtgenoote. Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis. Regenten. E. S. Cats, voorzitter. I S. S. Polak. M. van Aalst, vice-voorzitter. S. W. van Buuren. secr. S. van Praag, thesaurieri Regentessen. M. TrijbitSj^A van Dantzig. S. van Aalst, geb. Roos. Huismeester en huismeesteres I. Stodel en Echtgenoote. Burgerlijk Armbestuur. J. A. P. Montijn, voorzitter. I C. van Veen. H. J. de Voogt, secretaris. G. Prince. H. Groenendaal, penmngm. J. Schumer, amanuensis.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 66