I RECHTSWEZEN. J. Nauta. GENEESKUNDE. 140 141 M. Spruijt. Tandarts. J. J. Cramer. Veearts. H. Ripping. J. J. A. Montijn. E. Overbosch. W. C. van de Stolpe. P. Weijer. A. H. Teepe. C. Luger. I A. Latenstein. Advocaten en Procureurs. Mr. M. M. Schim v. d. Loeff. Mr. F. H. Kranenburg. Notarissen. G. C. Fortuijn Droogleever. H. Groenendaal. Apothekers. firma H. Dr. P. Scheltema. B. G. J. Evers. Dr. A. Montagne Izn. I A. C. A.Hoffman (Homoeop). Heel- en Verloskundige J. C. Hartman, G. Hoef hamer. E. Grendel. F. A. Dee Jr. B. J. H. Boers. Grittier. Mr. P. L. Begram van Eeten. Plaatsvervangers. F. Tuinstra. J. J. P. den Boer. J. van de Linde. Gemeenten: Gouda, Hekendorp. Langeruigeweide, Reeuwijk, Waddingsveen Moordrecht, Gouderak, Moercapelle, Bleiswijk. Zevenhuizen en Nieuwerkerk a/d IJsel. Bureau van Consultatie te ’s-Gravenhage in het Gebouw van den Hoogen Raad der Nederlanden, eiken Maandag om 2 uur n.m. Bureau van Consultatie te Rotterdam in het Gerechtsgebouw aan den Noordsingel, eiken Woensdag n.m. i uur (in Juli en Augustus den len en 3en Woensdag dier maanden.) A. HoogendonkLoep. E. P. BenschopWoerlee. Deurwaarder. B. H. van de Werve, bij de Arrondissements-Rechtbank en bij het Kantongerecht Rijksveldwacht. Districts-Commandant tevens Inspecteur der Rijksveldwacht 4e district te 's Gravenhage. G. J. Kap, brigadier. D. Stigter, brigadier-titulair De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden in hel gebouw Arti-Legi aan de Markt en zijn bepaald als volgt: Koor Strafzaken- Woensdag voormiddag te 11 uren. Koor Burgerlijke zaken - Donderdag voormiddag te 11 uren. Koor Buitengerechtelijke AdenDonderdag na afloop der zitting voor Burgerlijke 'Zaken. De Griffie is dagelijks [Zondags uitgezonderd) in den regel geopend van 9-12J en IJ—4 uur. Geen zitting wordt gehouden op Nieuwjaarsdag, Hemelvaartsdag of een der Kerstdagen. Vroedvrouwen. Rijks-Veeartsen. H. W. Overbosch. Artsen. (Uitoefenende de genees-, heel- en verloskunde in haren geheelen omvang). Dr. F. H. G. van Iterson. Dr. J. H. Bakker Niemeijer. H. J. de Voogt. Dr. P. J. A. Levedag. P. de Boer. Kantonrechter. Mr. D. J. van Heusde. Plaatsvervangers. Mr. D. N. Brouwer. G. L. Brouwer. Mr. M. M. Schim v. d. Loeff. B. H. van de Werve. C. C. J. van Mierop. Mr. F. H. Kranenburg. Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Het parket van den Ambtenaar van het Openbaar Minis terie wordt gehouden te Rotterdam in het Gerechtsge bouw aan den Noordsingel, van ’s morgens 10 tot ’s na middags 5 uur.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 72