GARNIZOEN. LANDWEER. NATIONALE MILITIE. D. J. van Nahuijs, administrateur *43 142 J. Vrijhof. Genie. W. Vranken, militaire wachter. J. van Delft. I. H. Boeije. G. W. de Bruijn. M. de Jong. G. Menken. Adjudanten. Onderofficier. I J. van de Wateren. 2e Luitenants G. F. van Hoogenhuize. K. A. Rövekamp. 4e Reg. Infanterie. 3e Bataljon. Stat. XXIXe Landweerdistrict Gouda, met omliggende Gemeenten. Belast met het bevel: J. Klasing, kolonel-commandant in het 28e landineerdistrict standplaats Leiden. Ie Compagnie van het 29e Bataljon te Gouda. P. Hintze, kapitein-commandant A. Hazenbroek, 2e luitenant. Reserve 2e Luitenants. met onbepaald verlof. A. L. de Blauw, speciale diensten). H. G. van Meurs. H. Cohen, J. A. Smits, G. J. de Groot, 3e District. Hoofdplaats Leiden. W. Pera te Leiden, lid van de Prov. Staten, voorzitter. H. Paul Jz. te Leiden, lid van de Prov. Staten, plaatsver vangend voorzitter. A. J. van Hoeken J.Jzn. te Leiden, lid van den Gemeente raad, lid. J. A. Bots. idem, plaatsvervangend lid. A. de Rochemont te Leiden secretaris van den Militieraad. J. Arnoldy, gep. Luitenant Kolonel van het Leger in Ned. Oost-Indie, Militie-Commissaris te Leiden. Onder het Militiekanton Gouda ressorteejen de Gemeenten: Gouda, Krimpen a/d IJsel, Ouderkerk a/d IJsel, Berkenwoude, Gouderak, Stolwijk, Reeuwijk Haastrecht, Vlist en Moordrecht. Het jaarlijkse!) conlingent is afwisselend. Voor 190i bedroeg dit voor Gouda 67 man. A. L. Boonacker, majoor. D. J. van Leer, ie luitenant adjudant. M. Fuld, ie luitenant-kwartiermeester A. L. de Blauw, kapitein voor speciale diensten. Kapiteins. (voor Militair Hospitaal 3e klasse. Dr. S. de Jong, offic. v. gezondh. ie klasse, chef. H. D. Uitterdijk, adjudant apothekers bediende. Garnizoens-Nachtleger en Kleeding-Magazijn. C. C. van den Bergh, administrateur. Ie Luitenants. D. J. van Leer, adjudant. J. M. Sluijs,ged. btdcom. van de steil, van Amsterdam. H. G. Winkelman, ged. hoos;, krijgsschool. J. M. van den Oudendijk Pieterse. H. Zeeman, ged. hoogere krijgsschool. K. W. H. Jeltes. A. Rietveld.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 73