VOLKSWEERBAARHEID. 146 147 I. J. J. Prins van Doesburgh, voorzitter. Dr. A. van IJsendijk, onder voorzitter. H. A. C. Brinkman. H. Ouderkerk. J. van der Jagt. J. M. de Weger. J. van Os, penningmeester. W. Sliedrecht. J. P. Mui. J. M. de Weger. Aangesloten vereenigingen. Schietvereeniging „Volksweerbaarheid Gouda”. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 17 December 1900, No. 21. Aantal leden 125. Commissarissen voor de Schietoefeningen. H. A. C. Brinkman. W. Sliedrecht. J. van der Jagt. Afdeeling Gouda 500 leden. Bestuur. C. A. Groenendal. C. Ockerse. W. Sliedrecht. D. C. W. van der Laar. C. van der Post C.Gzn. Dr. D. W. IJssel de Schepper, secretaris. Sergeant J. A. Brand van Straaten. Korporaal D. C. W. van der Laar. Schutter A. C. Cosijn. Auditeur Mr. M. M. Schim van der Loeff. Bode P. van Luijpen, sergeant. Plaatsvervangende Leden. Kapitein J. J. A. Montijn. ie Luitenant J. H. Schouten. 2e Sergeant B. W. van Eldik Thieme. Korporaal A. I). Veening. Schutter W. van der Straaten. Auditeur Nederlandsehe Schutterij Kaderbond. A/deeling Gouda. J. J. P. den Boer, correspondent. Contributie f 1.50 per jaar voor Onderofficieren en Korporaals der Schutlerg. Donateurs kunnen zijn HH. Officieren van Dienstdoende of Rustende Schut terijen; liet Leger, de Marine en de Weerbaarheidscorpsen of andere personen die den bond door een jaarlijksche bijdrage van ten minste f 2.50 of eene schenking in eens van minstens f 10,— steunen. Vereeniging Officieren D.D. Schutterij. Bestuur. Kapitein A. van Reedt Dortland, voorzitter. H. Knuttel, penningmeester ie Luitenant J. H. Schouten, secretaris. Vereeniging van Onderofficieren, Korporaals en Scherpschutters der D.D. Schutterij. W. K. Schuling, voorzitter. J. J. P. den Boer, secretaris. R. N. v. d. Pool, penningm. Bestuur. J. J. P. den Boer, voorzitter. A. v. Reedt Dortland, onder voorzitter. H. Gij zen ij, secretaris. De Leden betalen eene jaarlijksche contributie van drie gulden, desverkie- zende te voldoen in maandelijkscbe termijnen van 25 cent, doch steeds bij vooruitbetaling Zij, die zonder lid der vereeniging te zijn minstens drie gulden per jaar contribueeren, worden aangemerkt als donateur. W. Sliedrecht, commissaris. H. Gij zenij, Weerbaarheids-Vereeniging „Burgerplicht”. Opgericht den loden Mei 1867. Erkend bij Z. M. besluit van 28 Juli 1867 No. 12. Staatscourant No. 180.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 75