GENOOTSCHAPPEN. PLAATSELIJKE BELASTINGEN. RIJKSBELASTINGEN. 149 148 H. J. Bitter, waarn.-voorz. F. N. van Vliet, secretaris. De Burgemeester, voorzitter. C. van Veen. A. W. Roes. P. J. Bellaart. F. Tuinstra, rijksklerk ie kl. J. Olman, rijksklerk 2e kl. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Afdeeling Gouda. P. W. Kamphuizen, tkes. J. Punselie. C. G. A. Kooij. I W.Heei]a.ns,(rijksklerkStad.) A. Dekker, deurwaarder. C. H. Engels, ontvanger Gouda buitengemeenten. Kantoor Crabethstr. Q 214. I J. Monningh, rijksklerk idem. Ambtenaren van den actieven dienst. Kantoor Gouwe C 203. ie kl. dienst- A. Belasting op de Inkomsten. Percentage over 190i 3|7„. B Belasting op de honden. Voor honden van weelde Voor honden ten dienste van den landbouw, eenig bedrijf van nijverheid of ter bewaking van gebouwen of erven „Gouda", L. ten Bosch, voorzitter. A. Wartena, secretaris en bibliothecaris. Britsch en Buitenlandsch Bijbelgenootschap. Opgericht te I.onden 7 Maart 1804. P. S. van der Staal, correspondent. Vereeniging tot verspreiding van Stichtelijke Blaadjes. Afdeeling Gouda. T. Crebas, penningmeester. G. de Groot, geleid. R. P. J. F. A. Kuckulus, 2e kl. S. Stoop, komm. 2ükl. scheeps meter R. R (Roeier der dranken). Registratie en Domeinen, Vermogensbelasting en Zegel. Directeur Zegel, Successie en Vermogensbelasting te "s-Gravenhage. UJWvNo o t eninspeet. 3 ekl. G. L. Brouwer, ontvanger. Collecteurs der Nederlandsche Staats-Loterij. A. C. Cosijn. I Jhr. H. A. A. Meijer. Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen. Kantoor Gouwe C 203. B. Formijne, inspecteur. W.Boer, (rijksklerkinspectie). J. F. Mirandolle, ontvanger (Stad.) D. van Wolferen, rijksklerk (Kantoor Stad.) H. van Assendelft, voorzitter, J. de Ven, secretaris. Lidmaatschap f 2,50 per jaar. Begunstigers f 0.50 als minimum. Aan de leden worden blaadjes verstrekt ter verspreiding per jaar f 5,— - 4,_ H. H. Prummel, komm. 2e kl. tijd. ads. scheepsmeter. S. Braams, komm. 2e kl. J. Wijkstra, F. v. Eekelen. Directeur Belastingen, Invoerrechten en AccUnsen te Rotterdam. College van Zetters der Directe Belastingen. J. van Dantzig Az. P. W. Kamphuizen. A. Jaspers Lzn. II. Gymnastiek- en Schermvereeniging Beschermheer Dr J H Bakker Niemeijer. Aantal leden 20. Bestuur. N. Muller, penningmeester. D. van Duuren, directeur.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 76