r56 157 leden. der Meij. J» n F. Herman Fz. H. Knuttel. I. IJssel de Schepper. Dr. P. J. A. Levedag. F. van der Straaten. H. J. de Voogt, secretaris. Mej. daags. Bestuurders. D. G. van Vreumingen. G. Prince. A. Steensma. L. P. Hoogendijk Sr. C. A. B. Bantzinger. F. Herman Fz., onder voorz. B. H. v. d. Werve, secr. H. J. Nederhorst. G. C. de Vooijs, voorzitter. Mevr. M. T. Bertels, secretaresse. Vereeniging: Hulpbetoon aan eerlijke en vlijtige armoede. Mevr. A. Wernink, geb. van Ravesteijn, eere-presidente. Mej. S. C. Roest van Limburg, presidente. Mevr. A. van de Velde, geb. Smits, vice-presidente. M. Beckingvan Veen, penningmeesteresse. J. van Iterson, geb. Graafland, secretaresse. L. Prince, geb. Schim van der Loeff. E. van IJsendijk, geb. Post. C. A. A. J. Knuttel, geb. van Gelder. R. van Uven, geb. van Nerum. N. van der Torren, geb. Oosthoek. M. Geitel, geb. Schoneveld van der Cloet. J. Formijne, geb. Uiterwijk. J. Schoneveld van der Cloet, geb. van Het doel is om door liet verschaffen van werk aan behoeftige huismoeders eenigen zedelijken invloed op de gezinnen te kunnen uitoefenen. Maatschappij van Weldadigheid. Afdeeling Gouda. G. Prince, correspondent. Contributie f 2,60 per jaar. St. Elizabeth-Vereeniging. Tot ondersteuning van behoeftige kraamvrouwen. Wed. W. Adams, geb. Goorissen, voorzitster. Wed. B. J. Wessels, geb. Palms, vice voorz. G. van der Heyden, geb. van Dillen, secretaresse. Wed. J. Dongelmans, geb. Sandmann, penningmeesteresse. Wed. J. van der Zanden, geb. Huijgens. Wed. H. Kabel, geb. van der Veer. J. M. Steijnen, geb. Spruit. C. M. Dessing, geb. Wennekers. Dames-Vereeniging. Opgericht Februari 187S. Doelde St Elizabeths-Vereeniging (hiervoren) bij te staan door het ver richten van naaiwerk. M. de Graaf, voorzitster Tabitha. Mevr, de JongSchotsman, voorzitster. Mej. P. J. Schelling, thesaurierster. Mevr. Berkelbach van der Sprenkel, geb. ’t Hoof':. Mevr. Geelhuysen, geb. Adriani. Het doel dezer vereeniging is aan minvermogenden kleedingstukken naar mate van derzelver behoeften te verschaffen. 4 werkende en 46 contribueerende Kinderbewaarplaats E. Viruly, geb. Ledeboer, te de Steeg, eere-voorzitster. M. J. ten Bosch, geb. Scholtens, voorzitster. K. Braaf, geb. Hoogendijk, secretaresse-penningm. H. van Garderen, geb. Verschuur. W. J. van Wijk. S. Jonker. M. Schuyt Best. E. C. de Backer. Bereiding en uitdeeling der (Economische Soep. Commissarissen J. M. Noothoven van Goor, voorzitter. C. van Veen, vice-voorzitter. H. Groeuendaal, penningm. Mr. D. N. Brouwer. G. Prince. A. W. Roes. De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der ingezetenen a f 3— per lijst. Voor deze lijst (39 briefjes) deelt de commissie gedurende de wintermaanden portion voedzame soep uit. Werkinrichting tot wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer centen Jaar van Aftreding. i9°5 1906 1907 1908 T9°9

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 80