158 i59 L. Reparon. J. A. Nieuwveld. C. van den Oever. S. W. Wulffraat. J. C. L. F. Busch. R. L. Martens. P. W. Kamphui: E. S. Cats. C. A. van Berkel. Jaar van Aftreding 1909 L. P. Hoogendijk Jr. J. L. de Raadt. N. de Graaf. Dr. F. H. G. van Iterson. Jaar van Aftreding 1908. A. van Reedt Dortland. G. Bouters. C. van Veen. Mr. D. N. Brouwer. Mr. D. J. van Heusde. P. W. Kamphuizen, voorz. G. J. Goedewaagen, seer. J. H. van der Togt, penn. 80 leden. Contributie f 0 50. Nederlandsch Genootschap tot bevordering van de Christelijke Heiliging van den Zondag. (Erkend bij Kon. Besluit van S December 1869 N». 19). Doel: in den titel uitgedrukt. Contribueerende leden: minstens f 0 25 per jaar. P. S. van der Staal, correspondent Weesinrichting te Neerbosch bij Nijmegen. Opgericht 29 Juni 1863. P. S. van der Staal, correspondent. 530 weezen, onderhouden door gillen. Om de drie maanden verschijnt een verslag, weekblad „Het Oosten”. Vereeniging Nederlandsch Mettray. G. C. Fortuyn Droogleever, voorzitter. G. Prince, penningmeester. J. M. Noothoven van Goor, secretaris. Instituut voor Blinden te Amsterdam. G. Prince, correspondent. Instituut voor doofstommen-onderwijs te Rotterdam. Dr. J. C. Schoneveld van der Cloet, correspondent. Nederlandsch Gasthuis voor behoeftige en minvermogende Ooglijders te Utrecht. G. Prince, correspondent. Het Gesticht „Bethel” te Zetten. Mej. P. J. Schelling, correspondente. Het doel is om verwaarloosde meisjes boven de 16 jaren tot dienstboden te bekwamen of op eenige andere wijze in staat Ie stellen in eigen onder houd te voorzien, tegen betaling van f 105,— 's jaars en f 10,— bij aankomst. Vereeniging Zondagsrust. I M. P. Oosterbeek. J. W. Elshout. J. N. de Groot, secretaris. W. Roepers, ae secretaris. Commissarissen. Jaar ra?i Aftreding 1905. P. Goedewaagen Sr. J. A. Biezenaar. C. G. van der Post. j E. Kortenoever. Jaar van Aftreding 1906. zen. Vereeniging „Werkverschaffing”. Eere-Voorzitter R. L. Martens. Bestuurders. C. H. Koemans, voorzitter. J. van Elk, penningm. J. A. Donker, 2e voorzitter. I. J. Biewenga, 2e penningm. I J. G. Potharst. J. M. de Jong. Commissarissen. J. G. van Hofwegen. A. A. C. van Asch. G. H. Forsthöfel. J. Rietveld. Jaar van Aftreding 1907. J. M. Noothoven van Goor. C. van Veen Azn. H. J. de Voogt. J. H. van der Torren. A. Dortland.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 81