HANDEL EN NIJVERHEID. 189 i88 ge- A. van Reedt Portland, onder- voorzitter H. Braat. Patroons. C. P. W. Dessing, H. A. C. Brinkman. J. Vergeer. N. A. van der Ree. P. Maree. Mejuffrouw M. P. P. Wijnrox, 2 e sekretaresse en pen- ningmeesteresse. Afdeling „Gouda en Omstreken” der Vereniging tot vereenvoudiging van onze schrijftaal. Dr. H. IJssel de Schepper, voorzitter. J. H. Schouten, vice-voorz. J. H. van den Bosch, sekret. De afdeling beeft een leeskring, i De afdeling beeft een leeskring. Minstens drie vergaderingen per jaar. De kontribusie minstens fO.öO. Getal leden 51 Kamers van Arbeid. Voor de Bouwbedrijven. Werklieden J. Mokkenstorm. W. Roepers. C. Sanders. A. Koot. I SecretarisM. Gelijns. Makelaars (Art. 64 W. v. K.) Dortland Co. Portland Co. Goedewaagen Zonen (T.) I Van Gend Loos. Bij wie betaalbaar zijn de Coupons der Certificaten Werkel. Schuld van de Administratie kantoren onder directie van Ketwich Voomberg Wed. W. Borski Wed. H. F. Tjeenk c. s. en van Harpen, Pluijm Bakker te Amsterdam. en assurantiën. Kamer van Koophandel en Fabrieken. Orde van .dflreding. 1906. A. Goedewaagen. A. W. Roes. H. Knuttel. 1908. I. IJssel de Schepper, voorz. L. P. Hoogendijk Jr. G. Prince. J. W. Schouten. Mr. M. M. Schim van der Loeff, secretaris. De Kamer vergadert den laatsten Woensdag van elke maand in het bouw Arll-I.egl. Inspecteur van den Arbeid der 3e Inspectie Dr. H. F. Kuyper, 's-Gravenhage. Ongevallenwet 1901. Centrale Raad van Beroep Ie Utrecht. Raad van Beroep te Dordrecht (Rechtsgebouw Sleegoverslool). Agent: B. A. Burger Jr., te Gouda. Plaatselijke Commissie als bedoeld in art. 86 der Ongevallenwet 1901. C. H. Engels, voorzitter. J. Bojawal, secretaris. J. Mokkenstorm. I C. P. W. Dessing. I. IJssel de Schepper. Makelaars in Effecten, Assurantiën en Wissels. Wed. Knox Dortland Kassiers. Wed. Knox Dortland. Hoffman Co. Ogier Co. (M. J.) Commissionnairs in Effecten. Hoffman Co. I Gebr. Biezenaar. Goedewaagen Zonen (T.) Dortland Co. f) Ogier Co. (M. J.) P. S. van der Staal. Correspondenten le KI. Nederl. Bank. Wed. Knox Dortland (A. Dortland en J. A. Dortland). Correspondenten van Hypotheekbanken. Wed. Knox Dortland (van de Haagsche) te 's Hage, (de Arnhemsche) te Arnhem, van de Nationale Crediet-

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 96