Lijnkamp's KI eed i n g magazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Il B. DE JONG Ib 1 0 MEUBILEERING S B. DEJONG 1 BEHANGER IJ VERHUIZINGEN MARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA MARKT 5€ C2 TEL. 398 GCUDA CEI MEUBILEERING 140 i4i RAAD VAN ARBEID. .V t RECHTSWEZEN. KERKGENOOTSCHAPPEN. Schoonhoven, Praeses; J. Hoek, p. Oudewater; sec. M. B. Verkerk. Dr. A. Montagne Iz. 1925. van Krimpen, J. K. Begeer, Met ingang van i April 1925 is de Raad van Arbeid te Gouda opgeheven. Het grootste deel van het gebied van dezen Raad, waaronder de Gemeente Gouda, ressorteert sedert dien datum onder den Raad van Arbeid te Utrecht, welke een bijkantoor te Gouda, Oosthaven 20, heeft gevestigd. De Raad van Arbeid te Utrecht is samengesteld als volgt: I. G. Keesing, voorzitter, Laren (N. H.). Werkgeversleden: G. J. A. Ruys, bestuurslid, Utrecht, A. S. de Muinck Keizer, Utrecht, W. H. M. J. Smulders, plaatsvervangend bestuurslid, Utrecht, L. H. de Groot, Utrecht, G. W. C. van Dort Kroon, Waddinxveen. Arbeidersleden: C. Lam- beck, bestuurslid, Utrecht, H. J. van den Born, plaatsvervangend bestuurslid, Utrecht, W. Belger, Utrecht, C. van der Hulst, Utrecht, W. J. de Rotte, Gouda. Plaatsvervangen de werkgeversleden: P. H. Hörmann, Utrecht, D. Verburg, Zegveld, J. B. Bosman, de Bilt, W. Beek, A.Jzn., Utrecht, G. den Hoed, Bergambacht. Plaatsvervangende arbeidersleden: J. Gerritsen, Utrecht, K. Grondijs, Utrecht, J. F. van Hees, Utrecht, B. de Boer, Zeist, P. H. Vleggeert, Gouderak. Luthersche Vereeniglngen. Afd. Gouda v/h Nederlandsch Luth. Genootschap voor In- en Uitwend. Zending. Voorzitter: Ds. J. J. Simon; secretaresse: Mej. J. Grebe; penningmeester: P. den Hertog. Luthersche Zendingskrans; Naaikrans; Groote-meisjesvereemging; Kleine-meisjes- vereeniging onder leiding van Mevr. A. E. SimonAppel. Leidsters: Mej. E. Punselie en Mej. W. Hoosbeek. Luth. Vereeniging tot bespreking van Maatschappelijke Vraagstukken, voorzitter: Ds. J. J. Simon, secretaris: F. J. Huurman. Luth. Jongelieden-vereeniging. Voorzitter: Ds. J. J. Simon; secretaris: M. Fne; Penningm.: L. van Bovene. Luth. Knapenvereeniging. Leiders: G. J. Goedewaagen, J. J. Bik en L. Ammerlaan. Luth. Zangkoor „Maarten Luther”. Directrice: Mej. J. C. E. Ouweneel. Evangelisch-Luthersche Gemeente. Predikant: J. J. Simon. Ouderlingen tevens Kerkrentmeesters: G. J. Goedewaagen en J. J. Bik. Diakenen: F. J. Huurman en J. Spruit. Beambten: L. Ammerlaan, koster en B. E. J. Bik, organist. Nederlandsche Hervormde Kerk. Classicaal Bestuur van Gouda: J. v. d. Spek, p. ---**, j. -bb. x>. vcijxcik, p. Gouderak; Ph. J. Vreugdenhil, p. Leerdam; sec. W. Wesseldijk, p. Schoonhoven; Joh. E. Bijl, p. Gouda, Assessor; sec. F. G. Hospers, p. Gouda; F. G. Berghauser, p. Meerkerk, sec. vacant; G. P. Bonman, o. Sluipwijk; sec. R. van Eden, o. Oudewater; J. F. Wachter, p. Vianen, scriba; sec. vacant; G. de Vor, oud-o. Vianen; sec. A. van Dam, oud-o. Leerdam; J. v. d. Spek, p. Schoonhoven, Quaestor; sec. J. F. Wachter, p. Vianen; W. van Riet, oud-o. Vianen; sec. R. U. Jongenburger, oud-o. Gouda. Ring Gouda: Ds. Joh. E. Bijl te Gouda, praetor, Ds. N. G. Luijendijk te.Nieuwerkerk a/d IJsel, scriba, Ds. J. Hoek te Oudewater, quaestor, Ds. Joh. E. Bijl te Gouda, biblio thecaris, Ds. F. G. Hospers, Gouda, Assessor. Gemeenten: Gouda, Hekendorp, Langeruigeweide, Reeuwijk, Waddingsveen, Moor drecht, Gouderak, Moercapelle, Bleiswijk, Zevenhuizen en Nieuwerkerk a. d. IJsel. Bureau van Consultatie te ’s-Gravenhage in het Gebouw van den Hoogen Raad der Ne derlanden, eiken Maandag om 2 uur n.m. Bureau van Consultatie te Rotterdam in het gerechtsgebouw aan den Noordsingel, eiken Woensdag n.m. 2 uur (in Juli en Augustus den ren en 3en Woensdag dier maanden). Kantonrechter: Mr. K. N. Hengeveld. Plaatsvervangers: Ulbo J. Mijs, Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, Mr. R. Rensma, Mr. C. Jonker. Griffier: Mr. J. W. R. van Eeten. (De Griffie is in den regel dagelijks, Zondag en erkende Christelijke Feestdagen uitgezonderd, geopend van 912 en 1 4 uur). Plaatsvervanger: B.H. van de Werve. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie Mrs. N. S. Hoekstra, H. A. J. Reumer, B. H. Rouffaer. Het parket van den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie wordt gehouden te Rotter dam in het Gerechtsgebouw aan den Noordsingel van ’s morgens 10 tot ’s namiddags 5 uur. Deurwaarders: B. H. van de Werve, bij de Arrondissements-Rechtbank en J. J. P. den Boer bij het Kantongerecht. Rijksveldwacht: Districts-Commandant tevens inspecteur der Rijksveldwacht 4e district te ’s-Gravenhage, Brigade Comman dant D. W. Piersma, Brigadier-Majoor, J. P. de Vos te Gouda,- Rijksveldwachter. De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden en de Griffie is gevestigd in het gebouw Arti-Legi aan de Markt. De zittingen zijn bepaald als volgt: Voor Strafzaken: Woensdag voormiddag te n uren. Voor Burgerlijke- en Handelszaken: Donderdag voormiddag te 11 uren. Voor buitengerechtelijke zaken: Woensdag en Donderdag voormiddag te 1011 uren en Donderdag na afloop der zitting. GROOTE VOORRAAD LOCFERS - LINOLEUMS KARPETTEN - TAPIJTEN - COCOS De Nederlandsche Hervormde Gemeente. Kerkvoogden: Aftreding 1929. D. Bijlsma, secretaris, A. Dortland, R. U. Jongenburger, voorzitter, 1927. C. J. G. C. Kamphuizen. Notabelen: Aftreding 1925. J. G. C. Kamphuizen, J. Bik Sr., D. L. Wagenaar, R. van der Brug. 1927. J. de Ven, C. van Tongerloo, A. Remijn, J. H. v. d. Harst, P. J. v. d. Heuvel, Dr. S. S. Hoogstra, A. Fokkers, F. Rietveld, B. A. de Jong, Th. Boot. Commissie van Oppertoezicht: Aftreding: 1925. C. J. Revet, G. D. Heij, Secretaris, J. G. van Hofwegen, 1927. K. de Jong Jz., L. Binnendijk, ZE. Steensma, Voorzitter, G. Moleman; 1929. H. van Tongerloo, H. de Weger Sr., J. Remijn, J. A. Lutjen Kossink, W. v. Vliet J.C.zn. Predikanten: Joh. E. Bijl, J. Borger, F. W. G. Verheul, Ouderlingen: C. J. de Groot, W. B. Blommendaal, G. W. van Driesten, P. Blazer, F. Tuinstra, C. van der Groef, J. A. Smit, W. v. Elk. Diakenen: G. Krook, voorzitter, J. C. Sibbes, J. v. d. Endt, J. Bol, J. A. van Elk, G. Bomhof, L. van Rijswijk, J. v. d. Berg. Beambten: H. C. J. de Man, organist, G. A. Groenendal, koster, T. Lens, glazenuit- legger. Kleine Kerk. G. Klein, koster, Lafeber (Nieuwehaven), organist.

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 71