B. DEJONG Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn 145 144 n I ESi MEUBILEERING BEHANGER IJ VERHUIZINGEN öftARKT 58 52 TEL. 398 GOUDA B. DE JONG RfiARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA materieel, J. de Jong, com- 10 I FIRMA ■KBR FHRMA MEUBILEERING Broodbakkerij en Verbrulksvereenlglng „Ons Belang” (R. K.) (Coöperatieve). P. Brouwer, voorzitter, S. C. van Bueren, secretaris, Parkstraat 33, C. F. P. B. C. Streef kerk, penningmeester, J. P. v. d. Pouw, administrateur. Broodbakkerij en Verbrulksvereenlglng „Ons Voordeel” (Coöperatieve). N.J. Montagne, voorz., A. I. de Mink, ae voorz., W. Roepers, secretaris, Snoystraat 91, H. A. Leeflang, ae secretaris, D. L. Soer, penningm., H. Bosman, A. Engelbregt, R. Meijer, A. Schar- loo, A. G. de Jong, M. Mallon. Commissie van Toezicht: Joh. Mulder, Ed. van Dant- zig, J. Gouka, J. J. Hornes. Eén vacature. 1700 leden. Doel: aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensbehoeften van de beste qualiteit tegen de minst mogelijke prijzen te verschaffen. „Calvijn” (Ned. Herv. Vereenlging), opgericht ter verbreiding der Gereformeerde be ginselen onder de leden der Nederlandsche Hervormde Kerk te Gouda, C. J. Revet, voorzitter, A. Jongejan, secretaris, P. J. Spee, penningmeester, W. P. Frederikze, H. den Boggende, P. W. Mul en H. Spee. Chr. Nat. Schoolonderwijs (Vereenlging voor). J. M. Bakker, voorzitter, D. L. Wage- naar, secretaris, P. Blazer, penningmeester, P. Ooms, T. A. van Eijk, J. E. van Dongen Bolding, G. J. van Nieuwpoort. Personeel Groen van Prinstererschool, Groenendaal. Hoofd, P. M. Both, Onderwij zers: W. P. Frederikze, C. J. van der Putte, M. A. J. Hoogerwaard. Onderwijzeressen: Mej. J. F. Bennink en M. H. Heijkoop. Personeel Da Costa school, Gouwe. Hoofd: A. Huisman. Onderwijzers: P. van Eijk, P. W. A. van Triet, J. C. de Man. Onderwijzeres: Mej. H. M. van Dongen Bolding. Chr. Handeldrijvenden en Industrieelen Middenstand (Vereenlging van), afd. Gouda. B. C. Stolwijk, voorzitter, D. L. Wagenaar, secretaris, C. Noordegraaf, penningmeester, G. J. Goedewaagen. Cricket en Football-Club „Olympla”. Terrein Graaf Florisweg. I. IJssel de Schepper en H. J. Nederhorst, Beschermheeren. Mr. C. Jonker, voorzitter, A. Piersma, vice- voorzitter, H. Krom, secretaris, Wijdstraat 29, P. A. Happel, 2e secretaris, C. A. M. Spruijt, penningmeester, D. Mooyaart, commissaris van materieel, J. de Jong, com missaris. Damclub „Gouda”. P. v. d. Linde, voorzitter, A. Muller, secretaris, Steijnkade 27, W. Verhoeven, penningmeester, C. van Eijk, Th. van Rhijn, commissarissen. Dilettantenvereenigingen (Goudsche Bond van). J. Hak, voorzitter, P. M. Happel, Snoijstraat 69, Secretaris, C. J. IJsselstijn, penningmeester. Doopsgezinde Kring. Ds. M. v. d. Vegte Jr., voorzitter, Eschdoornstraat 109, den Haag, Mej. K. Winkel, secretaresse, Kleiweg 22, J. Zorgman, penningmeester. St. Dorothea-Vereeniging. Doel: Het bewerken van Kerkgoederen. Beschermheer P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, Dames C. M. Korte, E. van der Pol, J. Sontrop- Tholens, M. Busch en M. Baijer. Eerste Hulp bij Ongelukken, (Afd. Gouda Ned. Ver. E. H. B. O.). Opgericht 14 Novem ber 1913, goedgekeurd bij Kon. Besluit van 30 Oct. 1919, No. 47. Eere leden: B. G. J. Evers, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A. Montagne. Leden van het bestuur: G. M. Natrop, voorzitter, C. v d. Klip, re secretaris, A. v. d. Bijl, re penningmeester, H. C. M. Dekker 2e voorzitter, C. Bakker, 2e secretaris, Mevr. Horneman, en Mevr. OxsWals, Com missaressen, Joh. de Jong, commissaris van materieel. Begraafplaats (Roomsch-Katholieke). Het bestuur bestaat uit de Zeer Eerw. Heeren Pastoors en Heeren Kerkmeesters der beide parochiën. Dagelijksch bestuur: P. H. Wijtenburg, deken en pastoor, voorzitter, F. J. Busch, secretaris, L. A. H. J. M. Quant, penningmeester. Directeur: L. A. A. van der Sanden. Bescherming van Dieren te 's-Gravenhage (Vereenlging tot). Afdeeling Gouda en omstreken. Beschermvrouwe H.M. de Koningin-Moeder. Dr. S.S. Hoogstra, voorzitter; Mej. Breebaart, Secretaresse; Mej. M. van den Berg, Penningmeesteresse; P. C. W. Vergeer; Dr. E. J. Hamburger; G. Hupkes. „Bethel”. Het gesticht te Zetten. Mej. J. C. Calkoen, correspondente. Het doel is om meisjes boven de 15 jaar en nog niet meerderjarig, die in gevaar zijn tot een val te komen, tot dienstbode te bekwamen of op eenige andere wijze in staat te stellen in eigen onderhoud te voorzien, tegen betaling van 5.per week en f 25.entrée; hieronder zijn begrepen kosten van kleeding, voeding, geneesmiddelen enz. Beurtschippersbelangen (Vereenlging tot behartiging van), „Samenwerking”. H. P. van Reedt Dortland, voorzitter, P. Bik, Gouwe 82, secretaris, C. Stigter, penningmeester, J. Smit, A. J. van Xanten. Biljartclub „Ter Gouw”. H. A. Westbroek, voorzitter, C. van Eyk, vice-voorzitter, A. Mogendorff, secretaris, Chr. Mul, 2e secretaris, J. C. den Boer, penningmeester. Bijbelgenootschap (Nederlandsch), afd. Gouda e.o. Ds. J. J. Simon,voorzitter, Ds. Joh. E. Bijl, ondervoorz., G. Vos, te Waddinxveen, secretaris, P. Blazer, penningm. Bloempottentabrikanten (Bond van Nederlandsche), opgericht 1 April 1912, gevestigd te Gouda. J. de Jong, voorzitter, A. Jonker Cz., secretaris, J. Renaud te Delft, penningm. Boekdrukkerijenbonden. Districts-afd. Gouda. Joh. Mulder, voorzitter, M. Stokvis, Schoonhoven, vice-voorz., H. J. L. Kamsteeg, Secr.-Penningmeester. Districts-Commissie: Joh. Mulder, voorzitter, H. J. L. Kamsteeg en W. J. de Rotte, secretarissen. Bouwvereeniging „Het Volksbelang”. A. Slinger, voorzitter, H. v. d. Graaff, 2e voor zitter, R. van der Brug, secretaris, Kanaalstraat 8, P. J. Verboom, 2e secretaris, J. D. Donker, penningmeester, J. van ’t Hul, 2e penningmeester, A. Verbruggen, alg. best. lid. Commissarissen: A. H. Teepe, P. Bokhoven, C. G. Spit, J. Neeter, Dr. E. J. Hamburger. Bouwvereeniging „Ons Tehuis” (Coöperatieve). Bestuurders: A. Verbruggen, voor zitter, E. Sanders, 2e voorzitter, W. Roepers, secretaris, H. Wiezer, 2e secretaris, F. Vermeulen, penningmeester, B. de Mink, 2e penningmeester, J. van I.eeuwen, J. Lexmond, commissarissen. Broodbakkers Patroonsvereeniglng „de Eendracht". W. C. van Oei, voorzitter, C. Slegt, secretaris, Nieuwe Haven, A. J. Smit, Penningmeester, L. v. Bochove, A. Verburg, L. E. Beszelzen en A. Samuel, bestuursleden. GROOTS VOORRAAD LOOPERS - LINOLEUMS KARPETTEN - TAPIJTEN - OOCOS

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 73