A B. DEJONG Lijnkamp’s KI eed i ng ma gazij n Lijnkamp’s Kleedingmagazijn MARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA BSHan B. DE JONG laaMnasa meubileering MARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA I5i 150 Telefoon 47 MEUBELEN BETIMMERINGEN MEUBILEERING RUIME KEUZE VITRAGE- EN MEUBEL- t-t GORDIJNEN i-i OHHHBa FIRMA Sint Josephs Gezellen Vereenlging, Gouda II, gevestigd in de St. Theodorusstichting op de Westhaven. Deken en Pastoor P. H. Wijtenburg, voorzitter, Kapelaan W. C. C. M. van Alphen, praeses, J. D. van den Bergh, secretaris, W. P. H. van Haeren, penning meester, F. J. Busch, J. Hoonhout en A. C. van Berkel, bestuursleden. Ónderafd.: R. K. Turnvereeniging „Hercules”, leider de heer M. Appel; Tooneelvereeniging E.N.O.S; Dam- en Schaakclub, A.L.T.O. Jongeren Vredes Actie (Groep Gouda), J. Gonda Jr., voorzitter, Ds. P. D. Tjalsma, W. van Haeften, Fluweelensingel 104, secretaris, Mej. D. v. Rossum, penmngm., Mej. H. Bobek, P. van Wijnen. Kaashandelaren (Nederlandsche Vereenlging van). J. Th. L. Withof Keus, voorzitter, A. J. Schilt, vice-voorzitter, J. v. d. Giesen, F. Lod. Heil, W. Heusdens, A. H. v. d. Most, M. Poppelhouwer Jr., A. S. Sirks, B. M. van Zwet, S. van WeerenWijk Hoorn 160, Alphen Z.H., Secr.-penningmeester. Kamer-Centrale (R. K.) Leiden. A. J. Oostdam (Leiden), re voorzitter, H'. Bader (Sas- senheim), ze voorzitter, A. C. van Berkel, (Gouda, Karnemelksloot 58), re secretaris, Th. A. Houdijk (Boskoop), re penningmeester, A. H. Boekraad, Leiden, ze secretaris, H. Bank (Hoogmade), Dr. A. C. A. Hoffman (Gouda), P. Warmerdam (Lisse), P. F. Veelenturf (Hazerswoude), J. H. Kaale (Bleiswijk), C. J. L. van der Meer (Noordwijk), H. G. den Boer (Noordwijk), J. H. M. Balvers (Hillegom), commissarissen. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken omvat het volgende district: Ammerstol, Barwoutswaarder, Bergambacht, Berkenwoude, Bleiswijk, Bode graven, Boskoop, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Lange-Ruige-Weide, Lekkerkerk, Moerkapeile, Moordrecht, Nieuwerkerk a. d. IJsel, Ouderkerk a. d. IJsel, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Rietvelt, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, Waddinxveen, Willige-Langerak, Woerden, Zegwaart, Zevenhuizen, Zoetermeer, Zwammerdam. De Kamer bestaat uit Twee Afdeelingen, n.l. Groot- en Kleinbedrijf. De Leden der Afdeeling Grootbedrijf zijn: Hermann A. Schreuder Sr., Schoonhoven, Algemeen Voorzitter der Kamer, aftr. 1930, J. L. van Eijk, Gouda, Voorzitter van de Afdeeling Grootbedrijf en Vice-Voorzitter der Kamer, aftr. 1928, J. A. Donker, Gouda, aftr. 1928, J. Dercksen HMz., Gouda, aftr. 1928, G. van Lange, Waddinxveen, aftr. 1928, A. Goedewaagen Jr., Gouda, aftr. 1930, C. Grootendorst, Boskoop, aftr. 1930. De Leden voor de Afdeeling Kleinbedrijf zijn: P. D. Muylwijk, Gouda, Voorzitter Afd. Kleinbedrijf, tevens vice-voorzitter der Kamer, aftr. 1928, J. Kortland, Schoon hoven, aftr. 1928, B. de Mol, Woerden, aftr. 1930, H. A. Jaspers, Gouda, aftr. 1930, A. D. van Vreumingen, Gouda, aftr. 1930, A. van Wijnen, Gouda, aftr. 1928, J. Beijen, Bodegraven, aftr. 1928. De Kamer vergadert in den regel den vóórlaatsten Woensdag van elke maand in de Raadzaal ten Stadhuize te Gouda. De vergaderingen zijn openbaar. Het Bureau der Kamer, waar tevens het Handelsregister voor een ieder kosteloos ter inzage ligt, is gevestigd: Oosthaven 38 te Gouda, Telefoon 133. Kantooruren van 912 en 24 uur. Zaterdags van 912 uur. Secretaris: J. van Kranenburg, Gouda, Adjunct-Secretaris: C. H. Hagedorn, Gouda. Eensgezind en zoekt het Goede”; Jongelingsvereen. „Samuël”; Knapenvereen. „Ben jamin”. Bestuur: K. Rietveld, voorzitter; Mej. A. Outermans, Zoutmanstraat 14, secretaresse; K. N. Muylwijk, Crabethstraat 54, secretaris i.z. propaganda; Mej. R. Kolijn, penning- meesteresse; A. v. Leeuwen, alg. adjunct. Jongelieden Ver. „Exelsior”, leeftijd 14—16 jaar. A. Verwaal, Boomgaardstraat 61, secretaris, A. Boot, penningmeester. Jongelieden Vereenlging (Oud-Katholieke) „Door Vriendschap Sterk”, van Hofwegen, Vlamingstraat 5, secretaris. Jongellngs-Vereenlglng „Daniël” (Chr.) afd. van het Ned. Jong. Verb. Goedgekeurd bij Kon. Besluit 17 April 1923, No. 62. H. P. v. d. Pool, voorzitter, J. Kaptein, Platte- weg 642, secretaris, v. Regteren, Westhaven 69, waarn. secretaris, W. Groenendijk, penningm. Vergaderuur: Zondagsavonds 810 uur in ’t gebouw der C. J. V. „Daniël”. Bibliotheek met 1250 deelen. Jongellngs-Vereenlglng op Gereformeerden grondslag „Samuel”. Opgericht 25 April 1897. Als Rechtspersoon erkend bij Koninklijk Besluit van 1 Augustus 1908, No. 68. Doel: Hare leden te doen kennen en belijden de Gereformeerde beginselen voor Kerk, Staat en Maatschappij. Statuten goedgekeurd bij Kon. Besl. van 1 Aug. 1908, No. 68 en van 6 Febr. 1923, No. 15. G. J. Polet, voorzitter, C. J. v. d. Putte Jr., 2e voorzitter, H. Hoogendoorn, secretaris, K. N. Muylwijk, 2e secretaris, K. Rietveld, penningmeester, A. van Leeuwen en G. van Houten, bibliothecarissen, G. C. van Buurt, als. Secundus. Vergadert eiken Zondagmiddag van 35 uur in de Consistoriekamer van de Ger. Kerk aan de Kattensingel. Secretariaat: Nonnenwater 1. Jongensclub „de Vriendschap”. Leiders: A. Remijn, Steijnkade, J. Kaptein, Platteweg 642. Vergaderuur Zaterdagavond 6%8 uur, Gebouw „Daniël”. Jongens-Patronaat „St. Aloysius” (R. K.), Gouwe 93. Wordt bestuurd door Patro- naatsbestuur en Commissie van Bijstand. Ónderafdeelingen zijn: Cursus voor avond onderwijs, kleermakerscursus, Jongensbond voor drankbestrijding, Missieclub „China”, Propagandaclub „De Jonge Wacht”, Vereeniging „Voor Eer en Deugd”, Congregatie: Jeugdafdeeling 3e orde, Houtsnij- en figuurzaagcursus, Vioollessen, Spaarbank. Secre tariaat van Patronaat en zijne ónderafdeelingen is gevestigd: Gouwe 93. „St. Josephs-Gezellen-Vereenlging”, Gouwe 93. Wordt bestuurd door Raad van Be- stuur en Raad van commissarissen. Ónderafdeelingen zijn: Retraite-fonds, Ontwikke- lingsclub „St. Bonaventura”, Tooneelclub „Nut en Genoegen”, Harmonie „St. Cae- cilia”, Spaarbank, Gymnastiekvereeniging„D(oor) O(efening) S(terk)”, Damclub, Kaart club, Biljartclub, Strijkje „Amicitia”, Eucharistische bond, Bibliotheek. Secretariaat van alle ónderafdeelingen is gevestigd: Gouwe 93. Jongenspatronaat „St. Joannes”, gevestigd in de St. Theodorusstichting, op de Westhaven. Deken en Pastoor P. H. Wijtenburg, voorzitter, Kapelaan W. C. C. M. van Alphen, waarn. voorzitter-directeur, H. Teunissen, secretaris, F. J. Busch, penning meester, J. Peeters, bestuurslid.

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 76