Lijnkamp’s Kloedingmagazijn S B. DEJONG Lijnkamp’s Kleedingmagazijn BEHANGER IJ VERHUIZINGEN k'.ARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA SB MEUBILEERING &&ARKT 58 62 TEL. 398 GOUDA I I B. DE JONG 157 i5ó Pieuse Vereenlging Gemieioes Gasodiem. L. A. van Collem, voorzitter. Sociëteit „Ons Genoegen” in de Boelekade. C. J. M. Kroon, voorzitter, A. J. IJsselstijn, ze voorzitter, G. J. J. Pot, secretaris, Kleiweg 3, J. L. van Eijk, penningmeester, Schlppersvereenlging „Schuttevaer”, afd. Gouda. H. P. van Reedt Dortland, voor zitter, P. Bik, Gouwe 82, secretaris, C. Stigter, penningmeester, J. Smit, A. J. van Xanten. Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland. Afdeeling Gouda. F. L. J. Lafeber, voorzitter, A. Fokkers Jr., 2e voorz., Ed. van Dantzig, Kleiweg 76, secretaris, A. Slinger, 2e seer., W. v. d. Valk, penningm., J. Palm, 2e penningm., J. de Rek. Sociëteit R. K. Leesvereeniging op de Westhaven. J. P. J. Ahsmann, voorzitter, Th. W. Diemel, secretaris, Gouwe m, A. de Mol, penningmeester, A. van Xanten, 2e voorzitter, J. Simonis, commissaris. Patroons-Vereeniging voor Patroons in de Bouw- en aanverwante vakken. C. J. van der Linden, voorzitter, J. P. de Groot, Wachtelstraat 48, secretaris, G. J. van Wingerden, 2e secretaris, P. Maree, penningmeester, T. Ruis, C. Sanders, H. J. Lugthart, T. Ver- kaaik, C. J. Verschut, C. F. G. de Jong, commissarissen. Roel- en Zellvereenlglng „Gouda”. H. N. Valckenier de Greeve, voorzitter, J. Olman, secretaris, Mr. C. Jonker, A. Dortland, commissaris afd. zeilen, W. Zuidam, commissaris afd. roeien, G. F. W. van de Velde en P. Bokhoven, commissarissen. Clubgebouw en vaartuigenloods nabij de Reeuwijksche Brug. Restauratie-Commissie der St. Janskerk. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Febr. 1903. No. 56. R. U. Jongenburger, voorzitter, D. G. Noordijk, secretaris, A. Dortland, penningmeester, Jhr. B. W. F. van Riemsdijk, Amsterdam, J. A. P. Montijn, Dr. A. Reisvereeniging (Nederlandsche) afd. Gouda. N. H. Meulmann, voorzitter, L. van Beekum, 2e voorzitter, C. H. Hagedorn, secretaris, Burg. Martenssingel 133, Mej. J. Duijm, ze secretaresse, H. A. Klaarenbeek, penningm. E. H. S. van Straaten, bestuurs leden. Schlldersgezellenbond. Afdeeling Gouda. G. J. Broere, voorzitter, J. van ’t Hul, Willem Tombergstraat 25, secr.-penningmeester, H. Mikkers Jr., G. G. van Hoorn, bestuursleden. Roode Kruis (Het). Afdeeling Gouda. Ulbo J. Mijs, voorzitter, Mevrouw M. Steinbach- Tuyn, secretaresse, Kattensingel 76, Tel. 500, W. F. Heshusius, penningmeester, Dr. A. Montagne Izn., Mevrouw L. SchrootPrins, Joh. A. Roeseling. Schaakclub „Messenmaker”. G. H. Gorissen, voorzitter, M. Lakervled, secretaris, B. A. de Jong, penningmeester. Clubavond Woensdag 812 uur. Vereenigingsgebouw Sociëteit „Vredebest”, Kattensingel. M. A. J. Kortenoever. Regentessen: Mevr. J. P. van de VeldeSmits, Mevr. J. M. van ItersonGraafland, Mej. E. Hardenberg. Huismeester J. Vermeulen. Passanten-Vereeniging. A. v. Wijnbergen, voorzitter, L. A. v. Collem, Groenendaal, vice-voorzitter, J. Brommet, secretaris-penningmeester, Turfmarkt 19. Samenwerking (CoSperatleve Inkoopvereeniglng van Winkeliers In Koloniale Waren en Comestibles). Kantoor en magazijn Gouwe 38. J. C. Duchateau, voorzitter, Th. Dijks hoorn, secretaris, A. Meter, penningmeester. Oud-Onderofficieren (Konkl. Nederl. Bond van). Afdeeling Gouda. Th. J. Droste, voor zitter, C. J. van Iperen, secretaris, J. Schot, penningmeester, D. L. Soer en J. Reurings commissarissen. Th. J. Droste, corresp. stoffel, belangen. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behartiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uit sluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. Overheidsdienst (Nederl. Bond van Personeel in), Goedgek. bij Konkl. Besl. v. 24 Nov. 1924, St.bl. No. 31. Afd. Gouda. J. de Jong, voorzitter, C. den Haag, Pretoriaplein 6, secretaris, A. Geurts, penningmeester. Montagne Iz., Ds. Joh. E. Bijl, Dr. S. S. Hoogstra, Ulbo J. Mijs, A. Hoynck van Papen- drecht, Rotterdam, Mr. J. C. van Overvoorde, Leiden, D. Bijlsma, C. van Krimpen, J. K. Begeer. Jos. T. J. Cuypers, Amsterdam en W. Kromhout Cz. te Rotterdam, architecten. Schoenmakerspatroons en Wlnkeliersvereeniging (Goudsche). A. Perdijk, voorzitter C. Michaëlis, Secretaris-penningmeester, Boelekade 132, P. Fennet, penningmeester, A. Groenendijk, J. v. Leeuwen. Sigarenwinkeliers (Vereeniglng van), voor Gouda en Omstreken gevestigd te Gouda. A. Punt, voorzitter, L. Huisman, secretaris, L. Tiendeweg, D. de Vries, penningmeester, A. A. Verkade, Boskoop, T. Boer, Boskoop, commissarissen. Centraal Tehuis voor Israëlieten in Nederland, gevestigd te Gouda, Oosthaven 31. Directrice: Mej. S. M. Nol. Dagel. Bestuur: M. A. Samuel, Rotterdam, voorzitter, vice-voorzitter, J. Mogendorff, Bleekerssingel, secretaris, A. S. v. Wijn bergen, penningm., Mevr. Vroman, Mej. L. v. Praag, Den Haag, J. Samhalde, Rotter dam. Verder leden van het Algemeen Bestuur in verschillende plaatsen van Nederland. GROOTE VOORRAAD LOOPERS - LINOLEUMS KARPETTEN - TAPIJTEN - COCOS g FIRMA H H MEUBILEERING Politiehonden-Vereenlging „Dresseerclub Gouda”, M. Binnendijk, voorzitter, P. de Waal, Raam 2, secretaris, Th. D. Boot, penningmeester, L. de Groot, C. de Krijger. Protestantsche Volkspartij, afd. Gouda. R. van der Brug, voorzitter, C. van Tongerloo, Burgem. Martenssingel, Secretaris-Penningmeester, H. Steketee, T. Biewenga. Redding van Drenkelingen (Maatschappij tot). Opgericht in 1767 te Amsterdam. AT deeling Gouda. B. G. J. Evers, arts, correspondent.

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 79