B. DEJONG Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleeding magazijn 158 159 MEUBILEERING ■SBOsn B. DE JONG IVLARKT 5862 TEL. 398 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA Telefoon 47 FIRMA P. B. Sips, A. Mogendorff, Mr. H. P. C. M. de Witt Unie v. Vrouwen Belangen. Correspondente Mevr. Gonda, van Beverninghlaan 21. ■BEHMBB FIRMA MBSHESn MEUBILEERING jE. Steensma, 2e penningm., Wijnen, J. C. den Boer. MEUBELEN BETIMMERINGEN Tooneelclub „V.E.O.” (onderafd. der Fietsclub „V.E.O.”). Adres voor administratie: Groeneweg 71. Toonkunst (Maatschappij tot bevordering der), Afdeeling Gouda en Omstreken. Tot deze afdeeling behooren de gemeenten Gouda, Gouderak, Moordrecht, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Zevenhuizen, Waddinxveen, Moerkapelle, Boskoop, Bodegraven, Reeuwijk, Oudewater, Hekendorp, Haastrecht, Stolwijk, Berkenwoude, Schoonhoven, Berg ambacht en Ammerstol. J. H. Mekking, voorzitter, A. J. Gideonse, secretaris, Mej. Dr. M. A. Talen, penningmeesteresse, Mevr, van DijkDaniels, Mevr, de Voogd Ephraim, Mej. T. Scholten en de heer J. C. Wagner, bestuursleden. Tooneelvereenlging „Harmonie”, opgericht 4 Maart 1906. Goedgek. bij Kon. Besl. van 25 Oct. 1912. J. van Loon, voorzitter, J. de Jong, secretaris, Geuzenstraat 23, F. de Gruil, penningmeester. Sociëteit de Réunie, Haven. D. W. Westerbaan van Haansbergen, voorzitter, Mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, vice-voorz., J. H. Haddérus Oostingh, secretaris, L. van Liempt, G. F. W. v. d. Velde. Tennisclub (Goudsche) „T.I.O.D.”. C. H. W. Heusdens Wz., voorzitter, J. C. Jonker, Secretaris, Crabethstraat 3, H. J. Nederhorst Jr., Penningmeester, M. G. van Stapele, comm, van materieel, C. M. L. Koole, bestuurslid. „Tesselschade” (Alg. Ned. Vrouwen-Vereeniging). Afdeeling Gouda. Mevr. L. Prince Schim van der Loeff, presidente, Mevr. A. van de VeldeBurgersdijk, secretaresse- directrice van het bemiddelingsbureau, Mevr. M. IJssel de SchepperFijan, penning meesteressedir. van het voorlichtingsbureau. Toeristenclub „Gouda”. Opgericht 30 December 1922. Secretariaat: F. W. Reitzstr. 42. D. Sibbes W.Jzn., ie voorzitter, Jac. Hak, re seer., P. J. Schoonderwoerd, re penningm., P. Hak, 2e voorz., J. J. v. d. Bij, 2e secretaris, E. Hulscher, 2e penningm. en H. Dul. lid. Tuberculose (Vereeniging tot bestrijding der). N. J. Montagne, voorzitter, Joh. Mulder, 2e voorzitter, Nico H. Meulman, secr.-penn., Kattensingel 62, Mevr. RupsBoon, Mevr. Schroot—Prins, Dr. E. J. Hamburger, Dr. A. Montag;ne Iz., J. Mekking, Mevr. E. B. de MolRood, leden. Medisch leider van het Consultatiebureau Mej. Dr. H. J. G. van den Berg te Rotterdam. Huisbezoekster: Mej. A. M. M. Peeters. Consultatiebureau gevestigd tuin van Iterson Ziekenhuis. Onder-afdeeling: Lighalfonds, Nico H. Meulman, Kattensingel 62, secr.-penningm. Statenkring Gouda, afd. van den Kamerkring Leiden der Chr. Hist. Unie. H. van Boeijen, Voorburg, voorzitter,secretaris, C. Jongenburger te Waddinx veen, penningmeester, C. van den Broek te Boskoop, Ch. van Willenswaard te Schoon hoven, J. Bregman te Pijnacker, A. van Kooren te Alfen a. d. Rijn. Steun aan Behoeftigen, Zieken en Herstellenden (Vereeniging tot). Zr. M. Clausing, H. H. Kortenoever en de heer Heppener. Sociëteit „Vredebest” a. d. Kattensingel. C. G. Spit, voorzitter, Dr. S. S. Hoogstra, secretaris, A. Dortland, penningmeester, B. H. van de Werve, P. Bokhoven, W. van der Straaten, A. Dortland, W. Goedewaagen. Soep (Bereiding en Uitdeeling der Economische). A. H. Teepe, voorzitter, B. D. Grootendorst, penningmeester, R. W. H. Pitlo, secretaris, A. Goedewaagen Jr., L. G. C. W. Bruns, G. Hupkes, C. W. van Stapele, J. Bokhoven, H. de Blouw, A. Bertheux, G. J. v. Burk. De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der ingezetenen a f 3.per lijst. Voor deze lijst deelt de commissie gedurende de wintermaanden portiën voedzame soep uit. Tabak- en Sigarenfabrikanten voor Gouda en Omstreken, 1921, gevestigd te Gouda (Vereeniging van). L. D. van Vreumingen, voorzitter, J. van der Jagt, secretaris, Hoogstraat 15, P. Bisschop, penningmeester, H. P. Herfst, commissaris. Tooneelvereeniging (R. K.) „T.A.V.E.N.U.”, Opgericht 4 Febr. 1904. B. Weeldenburg, voorzitter, M. Mimpen, regisseur, W. Hoogeveen, St. Josephstraat 11, secretaris, M. Mimpen, penningmeester, J. M. Prinsenberg ie comm., Adr. Verweij, 2e comm. Spaar- en Hulpbank. Commissarissen: C. J. M. Kroon, voorzitter, A. Steensma, to. voorzitter, A. C. Cosijn, A. Goedewaagen Jr., A. Jonker Cz., H. J. L. Kamsteeg, M. A. J. Kortenoever, J. van Kranenburg, C. A. M. Spruijt, Dr. D. W. IJssel de Schep per, Dr. A. E. Bosselaar, J. G. Hupkes, G. J. J. Pot, H. P. C. de Balbian, boekhouder- secretaris. RUIME KEUZE VITRAGE- EN MEUBEL- t-i GORDIJNEN Typografenbond (Alg. Ned.). Afdeeling Gouda. W. J. de Rotte, re Voorzitter, A. G. de Jong, 2e voorzitter, A. de Groot, ie secretaris, Pretoriaplein 62, W. Matse, 2e secre taris, G. Stolk, ie penningmeester, M. Gardenier, W. van der Valk, C. J. Sevenhoven, A. Wolbers, commissarissen. Tooneelclub „De Goudsbloem”. Opgericht 14 Mei 1905. Mevr. S. J. Hekker Arentz, presidente, H. M. van Triet, Krugerlaan 12, secretaris-penningmeester, Mevr. B. OomsHorneman, B. Natzijl, J. Mulder, commissarissen. Tooneel- en Declamatieclub „Thalia” (Koninklijk Erkende). Opgericht 8 Dec. 1912. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 22 Sept. 1917. St.bl. No. 57. C. P. J. Boer, Bescherm heer, Ant. Bouwmeester, eerelid, Chr. de Koning Jr., voorzitter, F. S. Vermeulen Jr., secretaris, Snoijstraat 119; P. Hak, penningmeester, W. Vermeij, vice-voorzitter, Mevr. J. J. Boer v. Santbrink, vice-secr.-penn., F. Bijl, commissaris van orde, W. F. Steenbergen, regisseur. „Vergunning” (Nederlandsche Bond). L. de Groot, voorzitter, A. Brokken, 2e voorz., J. Mul, secretaris, L. N. Hogenelst, penningm., D. Ooms en A. v. d. Velde, comm.

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 80