Lijnkamp’s Kleedingmagazijn Lijnkamp’s Kleedingmagazijn B. DEJONG MARKT 58 62 TEL. 393 GOUDA MARKT 58-62 TEL. 398 GOUDA BEHANGER IJ VERHUIZINGEN B. DE JONG BB MEUBILEERINQ i6o 161 Bond II Volksbond tegen Drankmisbruik (Afdeeling Gouda van den). Joh. A. Roeseling, voor zitter, H. C. German, secretaris, J. Olman, penningmeester, J. P. Anemaet. Vereeniging „Stille Armen”, onderafd. der St. Vine. Vereeniging. W. M. van Hulzen, Voorzitter, Streefkerk, secretaris, Smits, penningmeester. FIRMA MEUBILEERINQ Voetbalclub „Gouda”. Opgericht 5 September 1906. L. Verstoep, voorzitter, J. van Tilburg, secretaris, Gouwe 192, A. Groenewoud, penningmeester, M. J. Elshout, W. Kerkhof, J. van Reenen, J. S. van Soest, commissarissen. Terrein: Bloemendaal. Volksbond (Ned. Roomsch-Katholleke). Bondsgebouw Westhaven 46. Opgericht 23 Maart 1893. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 25 Juli 1894, No. 43. Afd. Gouda. Bestuur: W.J. Middelweerd, ie voorzitter, C.v.Kooten, 2e voorzitter, A. Redegeld, re secretaris, Zoutmansplein 10, P. Mounier, 2e secretaris, J. C. Guérain, re penningmeester; H. Leerentveld, 2e penningmeester, J. Agten, J. Spoel en J. Sevenhoven, commissarissen. Geestelijk adviseur: kapelaan W. C. C. M. van Alphen. Onderafdeelingen: Comité „Hulp in Nood”, J. Spoel, voorzitter, W. A. Prinsenberg, secretaris, IJssel- laan 67. R. K. Propagandaclub „Mgr. Dr. Schaepman”. C. Verkleij, secretaris-penningmeester, Bockenbergstraat 27, N. Roest, 2e secretaris-penningmeester. Vincentius van Paulo (Vereeniging van den H.), goedgekeurd bij Kon. Besluit. Bij zondere Raad van Gouda. R. van Haeren, president, J. P. J. Ahsmann, vice-president, M. W. G. M. van Loon, secretaris, J. Simonis, penningmeester. Conferentie O. L. Vr. Hemelvaart (Kleiweg Parochie). M. W. G. M. van Loon, presi dent, Joh. Dessing, vice-president, N. C. M. Koch, secretaris, J. v. d. Pol, penningm. Conferentie St. Joseph (Gouwe Parochie). W. van Hulzen, president, J. D. Verkerk, vice-president, C. K. Galama, secretaris, C. H. Koningsbrugge, penningmeester. Voor beide Conferentiën magazijn: A. Lagerenberg, president, H. L. Klingen, vice- president. Bibliotheek: A. van Velzen, president. Kinderbescherming: J. P. J. Ahsmann, president, A. Lagerenberg, vice-president. J. Carlier, secretaris, R. M. H. van Haeren, penningmeester. Arbeidsbeurs: J. D. Verkerk, president, J. v. d. Pol, secretaris. Vereeniging Tot Steun van Verwaarloosden en Gevallenen (Afd. Gouda en Omstr.). Mevr, de Vooys, presidente, G. van Schenderen, Krugerlaan, secretaris, Ds. J. N. van der Heyden, Lekkerkerk, Penningmeester, Mevr. Kniphuizen, Boskoop, Z. Vink, Berkenwoude. R. K. Dames Propagandaclub „Jeanne d’Arc”, sub-afd. der Prop.club „Mrg. Dr. Schaepman”. Mej. T. Groenendijk, presidente, Mej. C. M. Verbeij, Secretaresse, Karne- melksloot 178, Mej. A. de Jong, penningmeesteresse. R. K. Bondsleesbibliotheek. De bibliotheek staat onder beheer van het bestuur der R. K. Propagandaclub „Mrg. Dr. Schaepman”. Bibliothecaris, C. Verkleij, Bockenberg straat 27. R. K. Vereeniging tot bestrijding der tuberculose „Herwonnen Levenskracht”, afd. Gouda. Bestuur: G. Hoonhout, J. Imholz Jz., J. C. Guérain, G. Verkerk (voorloopig secretariaat IJssellaan 51). Commissie „Eerbied in Gods huis”. W. Bode, voorzitter, J. A. Nieuwenhuizen, secretaris, Boelekade 241. Strijkorkest „Moderato”. Directeur J. Nobel. R. K. Bouwvakbond „St. Jozef”. C. de Korte, voorzitter, Herm. Hegeman, Lazarus kade 16, secretaris. Ned. R. K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy”, afd. Gouda. H. C. Welie, voorzitter, G. Verkerk, IJssellaan 51. Ned. R. K. Grafische Bond, afd. Gouda. Voorzitter H. Brouwers, secretaris G. IJpe- laar, R. v. Catsweg 172. Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Joannes”. Voorzitter A. Hendrikx, Secretaris A. Verkerk, Karnemelksloot 49. Ned. R. K. Bond van Fabriekarbeiders(sters), afd. Gouda. A. Redegeld, voorzitter, L. W. P. van Kersbergen, secretaris, Bockenbergstraat 64. Ned. R. K. Bond van Houtbewerkers, Meubelmakers, Behangers en Stoffeerders „St. Antonius van Padua”, C. Verkleij, voorzitter, K. Nolte, Persijnstraat 5, secretaris. Ned. R. K. Tabaksbewerkersbond, afd. Gouda. C. van Kooten, voorzitter, A. Heer- kens, secretaris, P. C. Bothstraat 57. R. K. Vereeniging van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. J. Spruijt, voorzitter, v. d. Hulst, secretaris, Coornhertstraat. R. K. Bond v. Bakkers, Cacao-, Chocolade- en Suikerbewerkers, J. Verweij, secretaris, Gr. v. Bloisstraat. R. K. Bond van Naaisters en Kleermakers. Secretariaat: Verwij, J. v. d. Heijden- straat 28. R. K. Transportarbeidersbond. A. Compier, secretaris, St. Josephstraat 72. R. K. Werkmeestersbond. J. Lorjé, voorzitter, W. Bode, secretaris, Veerstraat 1, J. v. d. Nieuwendijk, penningmeester. Bond v. Overheidspersoneel: Th. Snoeij, voorzitter, V. de Jong, C. Ketelstraat, secr. R. K. Textielarbeidersbond. R. K. Studie- en Debatingclub „Petrus Canisius”. W. J. Middelweerd, voorzitter, A. Redegeld, re secretaris-penningmeester, Zoutmansplein 10, G. Hoonhout, alg. plaatsver. R. K. Coöp. Bakkerij en Verbruiksvereeniging „Ons Belang”. P. Brouwer, voorzitter, S. C. van Bueren, secretaris, Parkstraat 33. R. K. Woningbouw-Vereeniging „St. Joseph”. A. C. van Berkel, voorzitter, W. J. Middelweerd, secretaris, St. Josephstraat 15. Retraite Club „Gerardus Majella”, opgericht 15 Maart 1925. C. Verkley, voorzitter, B. Laurier, Jan v. d. Heydenstraat 21, secretaris, A. Steenland, penningmeester. Concierge: G. C. H. van Hooff (Bondsgebouw). Volksbibliotheek der Maatschappij tot Nut van 't Agemeen. Departement Gouda. (In ’t gebouw der Spaarbank). De Bibliotheek is geopend in de wintermaanden des Vrijdags avonds van 7%9 uur voor jongens en 910 uur voor volwassenen. Leesgeld per boek en per week 3 cents. Kosten van inschrijving 5 cents. Commissarissen: J. Slop, voorzitter, J. K. Begeer, secr.-penningm., M. van Hofwegen, P.W. M. van den Dungen, A. J. Vermeulen, D. Schouten, G. van 't Hoen, D. van der Neut, A. Mighout, W. C. Scheerens, H. J. Bulder, G. R. Pel, H. Steketee en D. J. Mooyaart. GROOTE VOORRAAD LOOPERS - LINOLEUMS KARPETTEN - TAPIJTEN - COCOS

Adresboeken Gouda | 1926 | | pagina 81