cn Mister Steam is te huur... W.v. Vliet. A lüllJNHlllil!!l!lriü!UNI/ □rogisteru-peform iirrrr mninnrn Tnnmmn i Gazelle Cheetah en Gazelle Topsport hebben rehekterende Vredestein banden. DE ÉÉN VERSCHIJNT DE ANDER VERDWIJNT een huwelijksreportage wordt niet gemaakt! die creëren wij naar uw wens! vanzelfsprekend maakt een exclusief foto en receptie album deel uit van uw herinnering! 2«| li i •I*I: Afscheid nemen van en kennismaken met: Rabobankdirecteuren O.S.S. hield ledenver gadering voor gering publiek ATTENTIE ATTENTIE HOOGGEËERD PUBLIEK Het slechte weer kon de v.v. "Groe- neweg" jeugd er niet van weerhou den toch door te voetballen. Sommige Gazelle-fietsen hebben niet alleen licht voor en licht achter, maar ook licht van opzij! Refiekterende Vredestein banden. Die vallen op in het donker! De banden weerkaatsen het licht van autokoplampen al op een afstand van 150 meter. Veilig oversteken! Vindt de ANWB en Veilig Verkeer Nederland f ook. Veilig fietsen met Gazelle. J. PIGMANS Rijwiel- en Bromfietshandel Dorpsstraat 39, Zevenhuizen Telefoon 01802-1275 REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhulzen, Tel. 01802-2289 en Noordelnde 17, Zevenhulzen, Tel. 01802-1653, waar ook de kopij van de Dorpskrant kan worden ingeleverd. Oplage: 3.500 ex. 1e Jaargang nummer 17 maart 1979 Verschijnt éénmaal per veertien dagen. Onafhankelijk Informatieblad voor alle Inwoners van Zevenhulzen, Oud-Verlaat, Moerkapelle en Kruisweg. |4U» reinigt sneller èn grondiger dan elke andere methode al het vuil wordt verwijderd (niet verspreid zoals bij shamponeren! géén gebruik van shampoo, dus geen kleverige resten in het tapijt na reiniging reiniging met Mister Steam houdt het tapijt langer schoon en verlengt de levensduur licht in gewicht, gemakkelijk te bedienen lage huurtarieven Moerdijkstraat 29 Tel. 1441 1/ Raadhuisstraat 19 Moerkapelle Tel. 1421 (01793) \l J Dorpsstraat 45-47 - Zevenhuizen - Tei. 1238 (01802) Met Mister Steam kunt U zelf uw tapijt, vloerbedekking of meubelstoffering reini gen. Mister Steam is een handige reinigingsma chine die dankzij een uniek procédé uw tapijt in een oogwenk weer als nieuw maakt Dit was en is sinds vorige week in onze Dorpsstraat gebeurt. Jan van Reeuwijk heeft zijn winkeldeuren aan de Dorpsstraat 137 gesloten en Thijs v.d. Berg opende ze weer, met een spliksplinternieuwe slijte rij, naast de Supermarkt aan de Dorpsstraat 190. Op toepasselijke wijze werd de nieuwe winkel, gehuisvest in het gedeelte van het pand dat eerst pakhuis was, woensdagmiddag 28 februari geopend door Jan van Reeuwijk, die zodoende de éne slijterij "De Wijnrank" op de andere overdroeg, omdat de slijte rij van Thijs v.d. Berg ook "De Wijnrank" als naam kreeg. Een gezellige winkel, die een eigen ingang heeft, doch wel een beetje buiten het gezichtsveld ligt. Voor de mensen die een flesje met geestrijk vocht nodig hebben, ongetwijfeld geen bezwaar, daar iedereen de winkel beslist wel zal kunnen vinden. Trouwens de men sen die telaat van de opening op de hoogte zijn gesteld, omdat de reklame-kranten pas woensdaga vond verschenen zijn alsnog van harte welkom om de winkel eens te komen bezichtigen. Het is beslist de moeite waard, mede vanwege de fraaie aanblik van de vele bloemen en een aantrekkelijke entourage, waarmee de winkel opgesierd is. Proficiat Thijs en Seia v.d. Berg en veel succes! J i a •1 4 ,t Was druk in Zevenhuizen, woensdagmiddag 28 februari jl. In Hotel Vos stonden twee echtpa ren centraal. Op hartelijke wijze werd afscheid genomen van de heer J.C. van Weelden, directeur van de Rabobank Zevenhuizen/ Moerkapelle, die als zodanig al een maand deze bank heeft verla ten voor eenzelfde functie bij de Rabobank van Amsterdam-Noord. Het bestuur van de Rabobank Zevenhuizen/Moerkapelle, bood de heer en mevrouw Van Weelden vanwege dit vertrek een receptie aan, waar tijdens velen hen de hand kwamen drukken. Hartelijke woorden werden geuit, veelal vergezeld van een aandenken, hetzij in de vorm van bloemen of van een geschenk. "Het is hier goed wonen en werken geweest" verzuchte de heer Van Weelden, wat volmondig door zijn vrouw werd beaamd. Voor wat het wer ken betreft is er al een eind gekomen aan Zevenhuizen, het wonen zal nog even worden voortgezet totdat een geschikte plaats en woning rond Amsterdam is gevonden. Het zal de nieuwe directeur van de Rabobank wel geduizeld hebben, toen al die velen passeerden, 2 burgemeesters: de heren A. Lips en A. v.,t Verlaat resp. Moerkapelle en Zevenhuizen, en ook nog eens een gesprek met hem en zijn vrouw aanknoopten. Alles verliep in een uitermate gezellige sfeer. Voor velen was het weer een gelegenheid om elkaar weer te ontmoeten. De heer A.J. Ammer- laan is per 1 maart jl. in dienst getreden als opvolger van de heer Van Weelden bij de Rabobank Ze venhuizen/Moerkapelle. Rond de zomervakantie hopen zij zich van Culemborg naar Zeven huizen te verplaatsen. Met bestuur en personeelsleden en wederhelften, vond woensdag avond nog een genoeglijk samen zijn plaats tijdens een afscheids diner in Capelle a.d. IJssel. De in ledental toch wel zeer grote vereniging (400) in ons kleine dorp Zevenhuizen hield "O.S.S." haar algemene ledenvergadering in het Dorpshuis voor een wel in zeer klein getal mensen. ",t Was koud, inderdaad". Weer een week telaat, U bent vast een beetje kwaad. Helaas de zetmachine kwam net binnen toen de opmaak van de krant zou moeten beginnen. En dan gaat alles nog niet zomaar, want hij moest gemaakt pasklaar en de vrouw van de maker moest leren hoe Ie zo n modern apparaat moet beheren. Heus het viel weer helemaal niet mee maar nu gaan we echt elke veertien dagen In zee! Excuses, vanaf nu doen we echt ons best wacht U maar af, wij doen de rest! De huishoudelijke zaken werden vrijwel zonder interruptie van het aanwezige publiek, in een sneltreinvaart afgehandeld. Zelfs de contributie-verhoging leverde geen bezwaar op, iedereen bleek van de noodzaak overtuigd. Het is trouwens maar een heel kleine. Voor de junior-leden slechts 0,25 en de senior-leden 0,50 per lid per maand. Twee prominenten uit het bestuur namen afscheid te weten de heren Knijnenburg en de Koster, terwijl mevrouw R. Boevé en de heer J. v.d. Burg in het bestuur werden gekozen. Er blijkt een jubileum jn het vooruitzicht bij de gymnastiekvereniging, waarvoor door een speciale commissie plannetjes moeten worden gemaakt. Hoewel de buitenwedstrijden niet door konden gaan vanwege het slechte weer en de toestand van de velden, zaten de voetballers echt niet op hun lauweren te rusten. De jeugd heeft zich een aantal zaterdagen opperbest vermaakt tijdens een enorm toernooi, dat vanaf medio december t/m eind januari jl. afspeelde in de veilinghal van de Rotterdamse veiling, in Bleiswijk. Helaas moesten een paar wed strijden afgelast omdat de toegangswegen te glad waren "slechte weersomstandighe den". Zodoende heeft de jeugd zich toch nog uit de veilinghal van de Goudse veiling, waar een aantal wedstrijden plaats vonden. Verder ging de trai ning ook zoveel mogelijk door. De pupillen mochten binnen trainen in hetgymnastieklo- kaal aan de Dorpsstraat, de junioren deden het "gewoon" buiten.

Dorpskrant | 1979 | | pagina 1