Gemeente Zevenhuizen GEMEENTE MOERKAPELLE HINDERWET AGENDA Collecteschema BURGERLIJKE STAND S^€i Besteding geschenk van de N.K.P. BURGERLIJKE STAND Afgegeven Bouwvergunningen KENNISGEVING EN BEKEND MAKING AANVRAAG HINDERWET KENNISGEVING EN BEKEND MAKING ONTWERP-BESCHIKKING HINDERWET Alleen woensdagmorgen huisvuil buiten zetten. Regelmatig komt het voor, dat zakken met huisvuil e.d. al de avond vóór het ophalen worden buiten gezet. Deze zakken zijn van dun plastic, dat vrij gemakkelijk scheurt vooral als honden en kat ten zich met de zakken gaan bezig houden om te kijken of er nog iets van hun gading in zit. Aangezien deze huisdieren niet in staat zijn de veroorzaakte schade aan de zakken zelf te herstellen, en de rommel op te ruimen, blijft er nog al eens een troep achter. Dit kan nog vergroot worden bij het optillen der zakken, waarbij het vuil de zakken uit loopt, en het deponeren in de reinigingsauto. Het aanzien van de straat wordt door al die rommel nu niet bepaald verhoogd. Haast elke week moet een tweede reinigingsploeg in het geweer komen om het op te ruimen. Ter beperking van die rommel (en kosten) zou het gemeentebestuur graag zien, dat uitsluitend woens dagmorgen vroeg het huisvuil aan de weg wordt gezet. Het straat beeld zal hierdoor zeker een verbetering ondergaan. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen zijn voornemens om op de aanvraag van defam. P.F.F. Slegtenhorst, Wollefoppenweg 65 te Zevenhuizen, voor een vergun ning ingevolge de H inderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee- en varkensfokbedrijf, gelegen aan de Bierhoogtweg, positief te beschikken onder diver se voorwaarden om gevaar, scha de of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsme de de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen ter gemeen tesecretarie ter inzage van 23 februari tot 10 maart 1981 elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (Inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefo nische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, elke werk dag van 10.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar.aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan burgemeester en wethouders. Maandag 2 maart 1981 Vergadering van de commissie Financiën, Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting c.a. Aanvang 20.00 uur Donderdag 19 maart 1981 vergadering van de gemeenteraad aanvang 19.30 uur Ter gelegenheid van de opening van de Verenigde Nederlandse Kassenbouwproduktie - de N.K.P. - schonk de directeur, de heer K.P. Verweij, aan de burge meester een geschenk onder cou vert, te besteden voor een goed doel. Het bedrag is ten goede gekomen aan de invalide en oudere mens in de gemeente Zevenhuizen. Het Groene Kruis ontving een aantal loopkrukken en het bejaar dencentrum De Zevenster een ''oaenaamd rippelmatras. 2 tot 8 maart Leger des Heils 10 tot 17 maart Kledinginzameling Leger des Heils. 9 tot 15 maart Rheumafonds 16 tot 22 maart Simawi GEBOORTEN Mireille, dochter van: Boode, Josephus M en: Braat, Catharina C. Wouter Louis, zoon van: Benard, Arie H en: Van der Hoeven, Irene Y. Sjoert Klaas, zoon van: Brink, Klaas A en: Bakens, Veronica H M. Adrianus Johannes Ruben, zoon van: Kortenoeven, Hendrik A en: Heerschap, Elizabeth. Corine Anne, dochter van: Paul, Jan L en: De Graaf, Wijnanda. Arjen, zoon van: Rus, Jan S en: Gootjes, Weintje J. Annemarie, dochter van: Groene- veld, Cornelis en: De Jong, Cornelia L M. OVERLEDEN Slegtenhorst, Petrus Franciscus Ferdinand, op 14 februari 1981, oud 62 jaar. Burgemeester en wethouders heb ben bouwvergunning afgegeven aan: Fa. K.A. Havelaar Zn., op 13 februari 1981 voor het wijzigen van de voorgevel van het perceel Dorpsstraat 26. D. Ottevanger Zn. b.v., op 13 februari 1981 voor het wijzigen van de ingang van het perceel Moerkapelse Zijde 32. Ingevolge de Wet Arob kan binnen 30 dagen na de datum van verzending van deze beschikking, een ieder, die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getrof fen een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders tegen het verlenen van de bouw vergunning. GEBOREN Aleida Corianne, dochter van: Hertog, Bastiaan en: Tuitel, Trij- nie H. Trudie Renate, dochter van: van der Beek, George F. en: van der Spek, Trijntje. Cornelia Elisabeth, dochter van Flier, Jan en: van der Spek, ADolonia H. OVERLEDEN Copes van Hasselt, Roelof H.A. op 9 februari 1981 te Gouda, oud 48 jaar. de Jong, Dirk, op 11 februari 1981. oud 82 jaar. HUWELIJKSAANGIFTEN Verburg, Jacobus, Elizabertus. wonende te Nieuwerkerk a/d IJssel en: Hof, Antje, wonende te Moer- kapelle. van derSpek.GerryJohn, wonen de te Moerkapelle en: van der Wilt, Aagje, wonende te Rotterdam. &e Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat op 21 januari 1981 bij hen een aanvraag is ingekojnen van; Autobedrijf van Vliet b.v., Moerkapelse Zijde 22, te Moerkapelle voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het opslaan en aftappen van super benzine en benzine, alsmede het opslaan en aftappen van dieselolie, gelegen aan Moerkapelse Zijde 26, en: dat op 4 februari 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van! J. van der Spek, Herenweg 58, te Moerkapelle voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het opfokken van slachtkuikens en een propaaninstallatie 17000 liter voor verwarming, gelegen aan Herenweg 58. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen op het gemeentehuis, vanaf 2 maart 1981 ter inzage en wel tot en met 2 april 1981 elke werkdag van 8.00 uur tot 12.00 uuj en van 13.00 uur tot 15.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de oeschikKing 'op de aanvragen, elke werkdag van 8.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op het gemeentehuis om 9.30 uur d.d. 19 maart 1981, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten- wisseling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouders van bovengenoemde gemeente, de wethouder, de burgemeester C. Wolff A.W. Lips Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; gelet op artikel 24. tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Zijderhand Transport B.V., Zuidplasstraat 2, te Moerkapelle, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor een herstel inrichting voor motorvoertuigen en opslag van benodigde smeer middelen, gelegen aan Bredeweg 27, en: Fa. K.A. Havelaar Zn., Kerkstraat 1 te Moerkapelle, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor een constructie- machinewerkplaats en magazijn, gelegen aan Dorpsstraat 28 en Kerkstraat 6, positief te beschikken onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter ■zake zijnde stukken, liggen op het gemeentehuis vanaf 2 maart 1981 ter inzage en wel tot 16 maart 1981, elke werkdag van 8.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 15.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikkingen, .elke werkdag van 8.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot boven genoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff A.W. Lips

Dorpskrant | 1981 | | pagina 2