149.- 25,- KIMBBELFflRm ECHTE BAKKER GERRITSEN (H De tijd gaat snel, bedenk dat wel! r St. Nicolaas kado's Sig.Mag. P.J. Heij Zang en Kleur s» Ook op de Knabbelfarm uonr een ieder met leuende haue drukkerij elgersma Bent U de laatste tijd nog in onze klassieke afd. geweest? Beslist de moeite waard. Wij hebben een prachtig assorti japonnen op dit moment. En let op dames! Speciaal voor de kleine mensen een kollektie regenmantels van het merk "FITWELL" in de zogeheten K- maten. Dus geen probleem meer dat de zakken te laag zitten en de lengte is meestal gelijk goed. Ook de prijs is speciaal werkelijk géén geld voor deze kwalitatief hoog staande mantel van Barrathea stof. In onze boetiek-afd. welke geheel is gerenoveerd vindt u de komende weken interessante aanbiedingen, korting op alle rokken Ook op deze rok liBjk komende week 25 korting Tot ziens bij: Fashion Flair Dorpsstraat 37, Zevenhuizen. Voor: Sportvissers en Dierenliefhebbers. Knibbeiweg 8 zevenhuizen (ZH)Tel.0i802-i228 Wij hebben reeds in de winkel staan een grote kollektie Kerst- en Nieuwjaarskaarten Tevens kant-en-klare Blankokaarten om zelf kerstkaarten te maken. Aanbieding in Kerstkaarten: Dozen Sarah Kay en C.J. Kempers j- voor slechts O 9 Ook hebben wij voor U een nieuwe prachtige kollektie aanzichtkaarten van Zevenhuizen. de blouse /ElegaftCe In crêpe, keuze uit de kleuren wit-zwart of ecru. Kraag en manchetten feestelijk met goudrand afgebiesd - -7 Ingeslikte plooien rondom, zy^art lond met Lurex-goud randdessin en geheel gevoerd De bijpassende goudkleurige fantasie-ceintuur vervolmaakt het geheel Maandag de gehele dag gesloten Dorpsstraat 62 - Zevenhuizen - tel. 1288 sneeruimer is de man, die 's ochtends tussen wekker en wegwezen even een paar boterhammen wegruimt. Een Echte Bakker telt maar weinig van die sneeruimers onder zijn fans. Mensen, die een broodontbijt van een Echte Bakker genieten, zijn tegen de'winter gewapend: vers, voedzaam brood uit een assortiment om van te dagdromen. Burgemeester A.v.'t Verlaat reikte woensdagavond, bij de opening van de rayontentoonstelling van vogel vereniging Zang en Kleur aan de navolgende kampioenen de prijzen uit: Algemeen kampioen J. Sonneveld uit Bleiswijk met een witte kanarie: 92 pnt.; Kampioen van de eigen kweek van Zang en Kleur werd het lid P. van Adrichem uit Rotterdam met een zebravink, die 91 pnt. verdiende. A. Starreveld uit Gouda werd de kampi oen van de vereniging in de open klasse met een zebravink, 89 pnt. Jeugdkampioen werd bij de jeugd van Zang en Kleur in de open klasse, R. Roodhuyzen met een Nanayaparkiet. Wacht niet met het bestellen en laten drukken van de kerst- en nieuwjaarskaarten voor uw kliènten en andere relaties tot de kerstklokken al luiden of tot vijf voor twaalf' Kom nü alvast kijken naar de Kennemer Kaarten Kollektie! U heeft dan de eerste keus uit een serie prachtige stijlvolle kaarten en WIJ kunnen alles tijdig en probleemloos voor u regelen. dorpsstraat 62a - zevenhuizen telefoon 01802-2289

Dorpskrant | 1981 | | pagina 13