AKKOORD K0LIBRI ZET DE BLOEMETJES BUITEN A. Veerman Taxaties Zevenhuizen L zh, j Hi ALLE VERZEKERINGEN VOOR BOEK EN PLAAT Tennisclub Zevenhuizen opende op spectaculaire wijze 5e en 6e baan. ORANJEFEEST Laatste kans! BP rill 11 lil A. RODENBURG Programma Koninginnedag Moerkapelle f I jllli! 55 INDERDAAD DROGISTERIJ - FOTOHANDEL kinderen kraampjes WOENSDAG 5 MEI Te koop rechtstreeks van particulier: Zevenhuizen, van der Duijnlaan 1, royaal, goed onderhouden HOEKHERENHUIS MET GARAGE. REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, tel. 01802-2289 4e jaargang nummer 89 16 april 1982 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653, waar ook de kopij Verschijnt éénmaal per veertien dagen. Oplage: 3.500 ex. van de Dorpskrant kan worden ingeleverd. onafhankelijk informatieblad voor alle inwohers van Zevenhuizen, Oud Verlaat en Moerkapelle s i r? Vier parachutisten van de Sky Divingclub Zestienhoven brachten zaterdagmid dag in Zevenhuizen veel mensen op de been. Eén van hen landde, zoals was ge pland, met de nieuwe tennisclubvlag en de sleutel van de baan. precies op de nieuwe tennisbanen van Tennisclub Zevenhuizen, iets wat bepaald geen sinecure was, vanwege de krachtige wind. Eén parachutist kwam op een weiland enkele honderden meters voor de tennisbanen terecht, terwijl beide andere para's keurig op het voetbalveld landden. Deze manifestatie was op touw gezet door Tennisclub Zevenhuizen, ter gelegenheid van de opening van de 5e en 6e baan. De meest ervaren para's waren voor dit doel ingezet, aan wie, door voorzitter C. Sarneel, hulde werd betoond. Ook de piloot van de Chessna, het vliegtuig waaruit de para's doken, werd bedankt, welke dank met bloemen aan zijn vrouw, die bij de openingsceremonie aanwezig was, werd uitgedrukt. "Met spanning hebben we naar dit moment uitgekeken", zo vertelde de voorzitter de genodigden, die op de langs de baan geplaatste stoelen had den plaatsgenomen en diep wegdoken in -hun jassen, de koude trotseerden, evenals de vele leden en belangstellen den, achter het hekwerk van de baan. Die spanning was niet alleen gelegen in de weersomstandigheden en de vraag of het parachijtespringen wel door zou gaan, maar zeker ook of de tennisbanen wel op tijd gereed zouden zijn. Spreker benadrukte de goede ver standhouding met de lokale overheid, die. zoals hem was gebleken uit dis trictbijeenkomsten, niet in elke ge meente een vanzelfsprekendheid is. Nadat ook mevr. .v.'t Verlaat-de Vries in de bloemen was gezet, betrad burgemeester A.v.'t Verlaat het spreekgestoelte. Deze vertelde dat deze manier van openen, de meest spectaculaire in zijn ambtsperiode is geweest. "Voorzitter Sarneel zei mij dat de openingsceremonie van van daag eens iets anders zou zijn dan een lint doorknippen, doch ik kan u ver tellen, dat ik deze handeling in Zeven huizen, nog nooit bij een opening heb verricht", lachte de heer van 't Verlaat. Hij prees de voortvarendheid van de tennisclub en de expansiedrang, waar door na in 1973 begonnen werd met tennissen op twee banen,, een groei naar 450 leden maakte. "Bijna 8% van het inwoner 'al is lid van uw vereni ging, die geen elitaire criteria hand haaft, zodat iedereen lid kan worden. De Tennisclub is een schakel in een keten van het verenigingsleven, waar van de eerste aanzet in 1968 werd ge geven door een comité waarin de voorzitter van het eerste uur, de heer A.H. van Rijs zitting had. De oprich ting gebeurde in goed overleg met het gemeentebestuur", aldus de heer van 't Verlaat, die de vereniging tenslotte nog complimenteerde met haar orde lijke, systematische en gecoördineerde werkwijze, o.a. door de vorming van de diverse commissies. Met de sleutel, die hem door de op de te openen ten nisbanen geplande parachutist werd overhandigd, verrichtte Zevenhuizens eerste burger onder toeziend oog van velen, de officiële openingshandeling, nl. door deze in het slot van het hekwerk te steken, waarna deze open zwaaide. Een viertal jeugdige tennis- sterretjes speelde, nierna een demon stratiepartijtje, terwijl genodigden en leden zich huiverend van de kou naar het clubgebouw begaven, waar het in enkele minuten mudvol was. 55 Peter Hovens Schielandsingel 39 Zevenhuizen - tel. 01802-1918 Laat nu uw kleurenfilm op PlusPrint formaat bij ons afdrukken. Dan krijgt u gratis een voorjaars cadeau: 10 anemonebollen in een luxe verpakking. Dat worden kleurrijke bloemen voor binnen en buiten. Bovend ien toont zo'n grote PlusPrint afdruk van 10x10,10x13 of10x15 cm ook al extra fleurig. Zo heeft u mooi een kwart méér foto terwijl het nauwelijks meer kost. Dus schiet uw rolletje gauw vol en profiteer van deze vrolijke aanbieding, die tot 15 mei a.s. zal duren. ratis anemonebollen bij kleurenfoto's op PlusPrint formaat. ZEVENHUIZEN Koninginnedag 30 april Het Oranjecomité heeft voor Konin ginnedag alvast een voorlopig pro gramma samengesteld. Om 09.00 uur vind de aubade plaats voor het ge meentehuis. wielerronde Om 10.00 uur start de wielerronde voor junioren. Er zijn twee leeftijds groepen. nl. 12-I4 jarigen en 14-16 jarigen. Aanmelden voor deze wieler ronde kan men zich bij Bas Dullaart, tel. 2378 (Boslaan 32). Om l l.OO uur komen de senioren aan de start. Ook voor deelname hieraan dient men zich van tevoren aan te melden bij de heer Dullaart. muziektent De gehele dag staat er in het midden van de Dorpsstraat, op het bekende Dorpsplein, een muziektent. Hierin zorgt het fanfarecorps De Kleine Trompetter 's-morgens voor een con cert onder het motto "Hollandse pot pourri". Om 13.30 uur wordt er vanuit de Muziektent een TALENTENJACHT georganiseerd. Iedereen, ook van bui ten Zevenhuizen, kan hieraan deelne men. Men kan zingen, imiteren of play-back optreden. De Zevenhuizen- se zangeres Lisa Mackeag is deze mid dag presentatrice en zal zelf ook op treden. Daarnaast is er een band die het geheel muzikaal zal omlijsten. Eén en ander duurt tot ca. 16.00uur.VQor wat het vervolg op het programma be treft, hiermee is het Oranjecomité nog bezig. De bejaarden uit Zevenhuizen kunnen 's-middags in de Zevenster terecht, waar hen een gevarieerd feestpro gramma wordt geboden. De schoolkinderen doen dit jaar geen spelletjes, maar kunnen deelnemen aan een kinderrommelmarkt, op het schoolplein van De Eendragt. Snoep krijgen zij ook niet uitgedeeld, maar wel een bon voor een gratis rit met het bekende kindertreintje, dat op Ko ninginnedag weer door Zevenhuizen zal rijden. Zoals gebruikelijk staan tal van Ze- venhuizense verenigingen weer met kraampjes in de Dorpsstraat met leuke attracties RAPSODY 00RP8STR 29 ZEVENHUI ZE N EEN EXTRA ZAKCENT VERDIENEN? Neem 's-morgens een krantenwijk inlichtingen: Henri Baar, Boslaan 63 - Zevenhuizen - tel. 01802-2319 r 1 makelaar in onroerende goederen, speciaal voor de land- en tuinbouw beëdigd taxateur - overdracht van uw boerderij of tuinderij aan uw kinderen, klein en/of achterkleinkinderen; - overdracht van uw woonhuis, in bewoonde staat, (schenkingen) aan uw kinderen; - de successierechten; -de inkomstenbelasting; - de vermogensbelasting (let op dat u niet teveel betaald!) - hypotheekaanvragen; - enz. enz. Tel. (01802) 1430 en 1413 Dorpsstraat 200, postbus 2, 2760 AA 08.00 uur Paalzitten tót 18.00 uur 09.00 uur Aubade schoolkinderen, waarna opening braderie en kinderspelen door de Edelachtbare Heer Burgemeester A.W. Lips bij het gemeentehuis. 10.00 uur Bejaardenontvangst in het Dorpshuis 11.30 uur Uitreiking versnaperingen bij het Gemeentehuis, tegen inlevering van de uitgereikte bonnen 13.30 uur Inschrijving puzzelrit in het Dorpshuis 14.00 uur Start puzzelrit en fietspuzzelrit (Formulieren voor de fietspuzzelrit bij de geluidswagen) 18.00 uur Einde paalzitten 19.00 uur Foto-wandel-puzzeltocht door het dorp 21.00 uur Dansavond met gratis bingo voor volwassenen 18.30 uur Kinderbraderie tot en met 12 jaar (hiervoor opgeven bij Fa. van Marle, sigarenmagazijn Dorpsstraat) 21.00 uur Lampion- en fakkeloptocht met medewerking van muziekkorps (Opstellen Raadhuisstraat). (Type 2 onder 1 kap) op 235 m2 eigen grond. Vrije vest. Zeer zonnige tuin. Grote woonk. met open haard, hal, toilet, fraai inger. keuken, 4 sl.k., luxe badk., flinke zolder, c.v.- gas, voll. géisol. (lage stookk.), parket, balkon enz. Oplevering in overleg. Gunstige financ. voorw. tot 100 pet. van de koopsom. Verkoopprijs 235.000,- (geen mak. kost.) INLICHTINGEN: TEL. 01802-1879.

Dorpskrant | 1982 | | pagina 1