AKKOORD 10 jaar bloemen! dp A. Veerman Zevenhuizen k, z.h. ALLE VERZEKERINGEN VOOR BOEK EN PLAAT Afscheid Burgemeester V&A heren bekeren verder OPROEP!!! F ototentoonstelling afscheid burgemeester Bejaardenreis Opening autoshowroom Jan van der Linden I I I VAN DONGEN-PERDIJK De nieuwe haarmode bij J.M. Haarmode inzameling cadeau 55 55 INDERDAAD OP 10 JULI A.S. VERKOOPT JAN 10 JAAR BLOEMEN VANAF HET PLEINTJE. Ter gelegenheid hiervan ontvangt u KORTINGCOUPONS. Bij een besteed bedrag van 2,50 ontvangt u een kortingscoupon van 25 cent, die in te leveren is na 10 juli t/m 31 december 1982. nationaal kampioenschap v&a in moerkapelle? EEN HUIS KOPEN? UW HUIS VERKOPEN? DESKUNDIG ADVIES PERSOONLIJKE INZET EN BEGELEIDING MAKELAARDIJ ZEVENHUIZEN B.V. REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653, waar ook de kopij van de Dorpskrant kan worden ingeleverd. 5e jaargang nummer 92 28 mei 1982 Verschijnt éénmaal per veertien dagen. Oplage: 3.500 ex. onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat en Moerkapelle In de vorige Dorpskrant werden reeds enige mededelingen gedaan over de plannen van de 30e juni. Over de op zet van de receptie en het avondpro gramma werden intussen deze plan nen verder uitgewerkt. Hierover is met alle verenigingen kontakt opge nomen. Het ligt in de bedoeling om deze receptie af te wisselen met aktivi- teiten vanuit het verenigingsleven, zo dat het geheel, naar verwachting van het comit, een Zevenhuizens karakter zal krijgen. Een aantal verenigingen zijn al met de voorbereiding hiervoor begonnen. Voor de bijzondere raads vergadering is het verenigingsleven eveneens uitgenodigd. Het totale programma voor die avond zal in de laatste dorpskrant voor 30 juni worden opgenomen. In grote lij nen ziet het programma er als volgt uit: 19.00 uur: opening zaal, aanwe zigheid van de verenigingsdelegaties; 19.30 uur aankomst vdn de heer en mevr. van 't Verlaat; 1V.4.U uur optre den van De Kleine Trompetter en het Gemengd Koor; 20.00 uur de afgelo pen 17 jaar belicht vanuit de toneel wereld; 20.20 uur: le deel van de re ceptie; 21.00 uur optreden van bekend Zevenhuizens cabaret-duo; 21.30 uur 2e deel receptie; 22.45 uur optreden, verder opgeluisterd door Vox Jubi- lans; 23.10 uur vervolg receptie, waar bij in de Bruine Zaal verdere aktivitei- ten vanuit het verenigingsleven plaats vinden. Het comité uit de burgerij en het comité van aanbeveling zijn van me ning dat dit afscheid extra aandacht verdient. Het ligt in de bedoeling, die dag namens de inwoners en het zaken leven de heer en mevrouw van 't Ver laat een persoonlijk cadeau aan te bie den. De heer en mevrouw van 't Ver laat hebben te kennen gegeven om hierbij mede aandacht aan het sociale en maatschappelijke leven in ons dorp te schenken. Zij zullen in overleg met het comité de bestemming hiervan na der vaststellen. Peter Hovens Schielandsingel 39 - Zevenhuizen - tel. 01Ö02-1918 De Zevenhuizense heren hebben o.l.v. de nieuwe trainer-coach Juls Geyse- laers, zich weten te plaatsen voor de derde bekerronde. In deze ronde zul len zij het opnemen in Schoonhoven tegen de kersverse eerste divisie-ploeg van DOS. De bekerwedstrijd zal zeer waarschijnlijk, op zaterdag 5 jui om 15.30 uur aanvangen. Van de 5 districtskampioenen die V&A rijk is zijn er vier door de voor ronde om het Nationaal Jeugdkampi oenschap gekomen in Boxtel. De vier teams, die het presteerden om zich bij de laatste (eerste) acht van Nederland te plaatsen zijn: dames junioren met trainer Willem Jan v. Yperen, meisjes asp. B met de trainers Mare Dorre- paal en André den Oude, heren junio ren van trainer Ben v. Yperen en jongens asp. B van trainer Nico den Hollander. Het team van trainer Jan Rodenburg, jongens asp. A., wisten zich geplaatst in een sterke poule en konden toch nog een derde plaats be halen. De vier teams van V&A Zeven huizen spelen za. 5 juni in Amsterdam hun wedstrijden om het kampioen schap van Nederland. Zelfs vier teams van de 6 klassen bij de laatste acht van Nederland is al een prachtig resultaat. Wanneer de teams terugkomen, uit Amsterdam, worden zij in de zaal bij Henk Koole achter opgewacht. De Zevenhuizense volleybal zal vol gend jaar waarschijnlijk ook kompeti tiewedstrijden in Moerkapelle gaan spelen, daar er in Zevenhuizen niet ge noeg sportaccomodatie beschikbaar is. Een aanvraag is al ingediend bij het Dorpshuis-bestuur. Ook zullen er een aantal teams in Moekrapelle gaan trainen. Dit zal waarschijnlijk op de woensdag gebeuren. Voor de foto-tentoonstelling 1965- 1982 "wat erin Zevenhuizen tijdens de ambtsperiode van burgemeester A. v. 't Verlaat allemaal veranderde", wor den nog enkele foto's gezocht: 1. een foto rond 1965, van het land, of de plaats waar het bejaardentehuis ver rees; 2. een foto rond 1965 vanaf de Knibbelweg richting Dorp; 3. een foto rond 1965 van het land waar nu het industrieterrein is; 4. een foto van 1965 van het voetbalveld op het zgn. Plasje (woonwijk West); 5. een foto van de openbare school (oude ge bouw); 6. een foto van de chr. school (oude gebouw); 7. een duidelijke foto van het land waar de Zevenhuizerplas is gegraven; 8. een foto van het land wat nu de Zevenkamp is; 9. een foto van de spoorwegovergang in de Noor- delijke DwafSweg in oude situatie; 10. Rabobank; 11. Spar; 12. Hekjes Tweemanspolder (richting zwembad). Reacties graag aan lel. 2039 (Albert Duijvestijn, v.d. Duijnlaan 15 ofHen- by v.d. Berg. Noordeinde 17, tel. 1653. Door de Algemene Bond voor Oude ren, afdeling Zevenhuizen, wordt op woensdag 16juni a s. weereen bejaar denreis georganiseerd. Aan deze reis kunnen ALLE BEJAARDEN van Zevenhuizen deelnemen. Dit jaar wordt het een Zeeland-Brabant-tocht, die gemaakt wordt met autobussen. Het programma ziet er als volgt uit: 9.00 uur: vertrek bij bejaardentehuis De Zevenster, Leliestraat; 10.00 uur: Koffie met gebak in Oosterlans; 13.00 uur: lunch in Oostkapelle. Na de lunch kan er een wandeling gemaakt worden en Zeeland in miniatuur wor den bezichtigd in Klein Walcheren. Hierna gaat de reis naar Noord-Bra bant, waar ergens te 18.00 uur zal wor den gedineerd. Het is de bedoeling om 21.00 uur weer thuis te zijn. De kosten van deze reis bedragen voor leden van A.N.B.O. 55,- en voor niet-leden 62,- per persoon. Men kan zich voor deze reis aanmelden - liefst voor 1 juni a.s. - bij de bestuurs leden van de A.N.B.O.: C.J. v. Helden Noordelijke Dwarsweg 66, tel. 2525; G.v.d. Bent, Rozenstraat 25, tel. 1400 of de heer B. Boevé. Burgemeester A. van 't Verlaat opent vrijdagmiddag om 16.00 uur de ver bouwde zaak van Jan van der Linden aan de Moerkapelse Zijde, in Zeven huizen, op de grens van Moerkapelle. Deze is door een ingrijpende verbou wing maar liefst 120 m2 groter gewor den. Niet alleen is er een fraaie twee- wielershowroom uit de verbouwing te voorschijn gekomen, maar ook een autoshowroom, waarin automobielen van diverse merken tentoongesteld zullen worden. Jan van der Linden is namelijk dealer van vrijwel alle merken auto's en ver koopt ook diverse merken tweewielers De zaak is in 1947 door de familie van der Linden in gebruik genomen. RAPSODY DORPSSTR 29 ZEVENHUIZEN lidNBM dp Tweemanspolder 11 te ZEVENHUIZEN Z.H. Tel. 01802-1565. Dameskapper Jacques Meibergen, van de dameskapsalon J.M. Haarmo de uit de Dorpsstraat in Zevenhuizen, bracht deze week een tweedaags be zoek aan het Centrum National In dustries et des Techniques, in Parijs. Hier werd de nieuwste haarmode ge presenteerd door bekende grote haar- kosmeticahuizen. Beroemde kappers demonstreerden de nieuwste knip- technieken en haarverzorgingsmanie- ren. Enkele beroemdheden waren o.a. Joshua Galvin en Robert Griffin uit Engeland en b.v. een Frans team dat uit de bekende kapper Alexandre, Guy Noel Naquily en Jacques Four- nillon bestond. "Het was een kolossa le happening, die door 80.000 colle ga's uit de hele wereld werd bezocht en drie dagen duurde". Jaques Meiber gen, die deze vaktentoonstelling jaar lijks in Parijs bezoekt, deed er nieuwè inspiratie op, welke hij in zijn eigen kapsalon hoopt uit te dragen. "De nieuwste haarmode voor meisjes en vrouwen is kortgeknipt bovenop, met aan de voorzijde wat langer haar, dat omhoog wordt gekamd, waardoor een kuif wordt gevormd. De nek is doorgaans ook wat meer met haar be dekt. Om deze kuif in model te .hou den wordt veel met haargel gewerkt, waardoor het haar een enigszins voch tige indruk maakt. De zijkanten wor den dusdanig geknipt, dat het haar meer volume krijgt. De haarmode lijkt op die uit de Elvis Presley-tijd, maar is nét even anders, toen gebruik te men Brillantine om het haar in mo del te houden", vertelt de Zevenhui zense dameskapper. "De droogkap komt er veel minder aan te pas, het haar wordt met de föhn gedroogd of met de vingers drooggekamd, onder lampen of op natuurlijke wijze, door de lucht. Het effect hiervan is een enigszins verwaaid kapsel. Daarnaast wordt veel gebruik gemaakt van Haarsjaaltjes en kan je je haar met een spuitbus, elke dag een andere kleur geven, omdat de kleurstof uitwasbaar is. "Gekke nieuwigheden zag ik ook", vertelt de heer Meibergen "Jean Louis Davis gebruikte b.v. een stofzuiger die aan de ene kant zoog en aan de andere kant blies, om het haar van een model te drogen, waardoor de haren recht overeind bleven staan. Ook zal je mo dellen onder apparaten met allerlei slangen, daar heb ik dan ook zeker een plaatje van geschoten". Hoewel deze foto's bij het ter perse gaan van deze Dorpskrant nog niet ontwikkeld waren, kon hij aan de hand van een modellenboek de nieuwste, enigszins nonchalante haarmode tonen. Dit modellenboek kunnen zijn klanten in kijken, om zo een nieuw kapsel uit te kiezen, naar de allerlaatste haarmode. makelaar in onroerende goederen, speciaal voor de land- en tuinbouw beëdigd taxateur - overdracht van uw boerderij of tuinderij aan uw kinderen, klein en/of achterkleinkinderen; - overdracht van uw woonhuis, in bewoonde staat, (schenkingen) aan uw kinderen; - de successierechten; -de inkomstenbelasting; - de vermogensbelasting (let op dat er niet teveel betaald!) - hypotheekaanvragen; - enz. enz. Tel. (01802) 1430 en 1413 Dorpsstraat 200, postbus 2, 2760 AA

Dorpskrant | 1982 | | pagina 1