Gemeente Zevenhuizen KOM OP DORPSKRANT SfiT Kleuterschool Oud Verlaat VOLLEYBAL Wie wordt festi val-winnaar? Politieberichten BURGERLIJKE STAND AGENDA Collecteschema pagina 2 HINDERWET BOUWPLANNEN. Afgegeven bouw- en aanlegvergunningen BOUWPLANNEN verloren gevonden 1 handsch. rechterbl.; briefje van/ 5,-(postkantoor); sleutelbos. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening van het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 5 januari 1983 en 15 februari 1983 bij hen een tweetal aanvragen zijn ingekomen van respectievelijk: - de heer J.C. Schiereck, Plasweg 4 te Waddinxveen, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een timmerwerkplaats, gelegen aan de Dorpsstraat 12. - De Koninklijke A.J.M. van Well b.v., om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden van een distributie centrum met een reclame-studio. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 28 februari 1983 tot en met 28 maart 1983, elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uuren van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het geven van de gevraagde vergunningen kunnen tot 29 maart 1983 schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op vrijdag 18 maart 1983 om 9.30 uur (Kon. A.J.M. van Well b.v.) enom 10.00 uur (de heer J.C. Schiereck) in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvragers en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-vergunningen in te dienen. Tot 8 maart 1983 liggen ter gemeentesecretarie, Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzage de bouwaanvragen van: de heer A.J. Voshol, Dorpsstraat 1, voor het vergroten van een opslagloods op een perceel grond, plaatselijk bekend Dorps straat 1; de heer P.B. Engelen, De Wielewaal 39, voor het uitbreiden van zijn woning met een zijruimte, groot 40 m2; de heer A.F. Alder, Swanlaweg 2, voor het vervangen van zijn huidige woning aan de Swanlaweg 2; de heer G. Roos, Schielandshogezeedijk West 11 te Moor drecht, voor het vergroten van een bestaande varkensstal nabij het perceel Molenweg 4. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe over te gaan, wordt een ieder in de gelegen heid gesteld, tot genoemde datum schriftelijk bezwaren tegen deze bouwplannen in te dienen. In de periode van 3februari t/m 17februari 1983zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afge geven voor: - het gedeeltelijk vernieuwen 1- uitbreiden van een kas op het perceel Middelweg 4A; - het plaatsen van een dakkapel op het pand Korenstraat 2. - het aanleggen van 10 tennisbanen, 1 openlucht volleybalveld, een speel- en ligweide, parkeergelegenheid en paden en wegen op de landtong nabij de Vlietkade en de Strandweg; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door verlening van één van de bovenstaande vergunningen kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet Arob indienen bij burgemeester en wethouders De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeente secretarie ter inzage. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen zijn voor nemens bouwvergunningen te verlenen met toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8 van de Woningwet voor: 1. de bouw van 15 premie-A woningen in plan West nabij de Wilgenlaan en De Patrijs; 2. de bouw van 4 premie-B woningen in plan West nabij de Wilgenlaan en De Patrijs; 4. de bouw van een vrijstaande woning nabij de Wilgenlaan en De Patrijs. De plannen liggen tot 8 maart 1983 vooreen ieder ter gemeente secretarie ter inzage. Een ieder kan bij burgemeester en wethouders bezwaar tegen verlening van de vergunningen aantekenen. De raad van deze gemeente heeft op 10 februari 1983 be sloten medewerking te verle nen aan een verzoek van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs, Rotte- kade 21, 2761 DX Zevenhui zen, d.d. 18 november jl., om ingevolge artikel 50 der Kleu ter-onderwijswet respectieve lijk artikel 72 der Lager-onder- wijswet gelden uit de gemeen- kas te mogen ontvangen voor MOERKAPELLE - Het recratief volleybal in Moerkapelle gaat vanaf maart alleen door op de woensdagavond. Op deze woens dagavond trainen de spelers en speelsters onder leiding van Leo- na Brandse in twee groepen. De eerste groep van 21.00-22.00 uur en de tweede groep van 22.00- 23.00 uur. Er is nog slechts plaats voor 1 a 2 mensen in de tweede groep, de eerste groep is vol. In lichtingen hierover zijn te krijgen bij S.v. Duin, tel. 01802-2126, van de volleybalvereniging Zevenhui zen. De trainingen in Moerkapelle gaan door tot eind mei. Hierna zal weer bezien worden of in het sei zoen '83-'84 verder gegaan wordt met deze trainingen. de vervanging van het gebouw aan de Wollefoppenweg 42; waarin de bijzondere kleu terschool "De Nessevliet" is gevestigd, door nieuwe capa citeit, bestaande uit één speel werklokaal. Een ieder kan binnen dertig vrije dagen, van genoemd be sluit bij Gedeputeerde Staten in beroep komen. Gedurende die termijn liggen alle beschei den, op de aanvrage van het schoolbestuur betrekking heb bend, kosteloos vooreen ieder ter inzage op de secretarie der gemeente. Wie van de vier amateur-groepen van het Rottepopfestival, op 4 juni a.s. te houden in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen, krijgt een pers prijs?. Een speciaal samengestel de jury van journalisten en een deel van de jury die belast was met de voorselectie roept op op de avond van het festival de beste Rottepop-amateur uit. Er zijn toe zeggingen gedaan van een grote bokaal van de Dorpskrant en van Holland Silhouet een geldbedrag. Door de werkgroep wordt onder handeld met het Vrije Volk en het Algemeen Dagblad. 8 febr. Vreemdelingencontrole in samenwerking met de loontech- nische dienst. 1 Tuinder werd ver- baliseerd omdat hij een illegale buitenlandse werknemer in dienst had. Laatstgenoemde is het land uitgezet. 12 febr. Mevr. H. deelde mede dat uit de benzinetank van haar in de Rozenstr. geparkeerd staande au to voor een bedrag van 25,- ben zine was ontvreemd. 13 febr. Twee pers.-auto's weken op deMiddelweg te weinig voorel- kaar uit, waardoor de buitenspie gels met elkaar in aanraking kwa men. 14 febr. Diefstal fiets. Aangifte door J.v.d.K. - omgeving Dorps huis. 15 febr. Eenzijdig ongeval. Een jongeman, E.B. uit R'dam, was met de auto van z'n vader gaan rijden op de Strandweg, Oud Verlaat en wilde keren op de trailerhelling aan de piaszijde. Deze was bevro ren, waardoor de jongeman onge merkt met de auto het water in gleed. Toen hij uitstapte bemerkte hij tot zijn verbazing, töt aan z'n schouders in het water te staan. Omwonenden ontfermden zich over hem waar hij bij de kachel op verhaal kwam. 15 febr. Aangifte diestal krat bier door D.G.J.S. (stond in de tuin). 17 febr. Aangifte diefstal wieldop pen auto, geparkeerd in Dorps straat. 18 febr. Aanrijding 3 pers.-auto's afrit rijksweg 12 - Noordeinde. T.C.S. uit Nootdorp wilde linksaf en zag vanuit de richting Moer kapelle mevr. M. niet naderen. Materiële schade. Om de weg vrij te maken zette T.C.S. z'n auto achteruit en reed hiermee tegen een politiewagen die achter zijna auto stond. 15 febr. werd aangifte gedaan van diefstal van een pers.-auto uit de B. Boerstraat. 16 febr. Waar zijn de drenkelingen. Een pers.-auto bestuurd doorP.Z. uit Waddinxveen raakte door on bekende oorzaak van de Knibbel- weg in de sloot. Bestuurder en passagier konden zichzelf op het droge krijgen. De ijlings gealar meerde brandweer van Zevenhui zen kwam met twee wagens op vrijwel volledige sterkte af op een melding dat er een auto te water geraakt was, evenals twee duikers van de brandweer van Waddinx veen, terwijl Gouda paraat was. Na enig zoeken werd de auto gevon den, maar de inzittenden konden de duikers niet vinden. Deze ble ken bij de kachel te zitten in een boerderij in de omgeving. De con clusie hiervan is dat er een ver keerde melding moet hebben plaatsgevonden. 19 febr. diefstal van bromfiets helm van D.M. v.d. H. 19 febr. Trof de politie bij een con trole een pers-auto aan die tech nische gebreken vertoonde; deze is uit het verkeer gehaald. Tegen bestuurder is proces verbaal op gemaakt. Op 18 febr. is in samenwerking met de loontechnische dienst een controle gehouden bij de chinees. In de keuken werd een kok aange houden die illegaal in ons land ver toefde, en die geen werkvergun- GEBOORTEN Jantien Birgit, dochter van: Sloots, Hendrik en: Dijkema, Elsje M., op 2 februari 1983. OVERLEDEN Metselaar, Janna, echtgenote van: Hogebrug, Cornelis, oud 73 jaar, op 8 februari 1983. van Erk, Willem, oud 90jaar, op 10 februari 1983. Everaart, Josephus Laurens Jacobus, oud 77 jaar, op 17 februari 1983. HUWELIJKEN Boertje, Arie en: Verhoef, Ma rijke Ingrid, op 18 februari 1983. Dinsdag 1 maart 1983 Commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 3 maart 1983 Commissie Onderwijs en Wel zijn. Aanvang 19.30 uur. Maandag 7 maart 1983 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken en Financiën. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 24 maart 1983 Openbare raadsvergadering. Aanvang 19.30 uur. Voor de periode van 21 februari t/m 6 maart is een vergunning verleend aan het Leger des Heiis. Van 7 t/m 13 maart is aan het rheumafonds toestemming ge geven. ning had. Tegen eigenaar Is proces verbaal opgemaakt en de kok is naar Hong Kong uitgewe zen. schooltas; I. sleutelbos; gouden schakelarmband, rode nylonwant; bril, goudkl. montuur; briefje van 25; weggelopen kater, zw. wit. De christelijke school De Eendragt houdt volgende week van 28 febr. t/m 4 maart een aktie in het kader van de Unie-collectie met als af sluiting een KINDERMARKT op vrijdag 4 maart van 14.00-17.00 uur in de kleuterschool. Op deze mid dag zal ook drs. K. de Jong van de Unie School en Evangelie, aanwe zig zijn. Uit de projektenlijst van de Unie koos De Eendragt de aktie voor enkele scholen in India bij lepraziekenhuizen. Op deze scho len zitten kinderen die zelf lepra gehad hebben of waarvan de ou ders leprapatiënt zijn. Deze kinde ren zijn uitgestoten door de maat schappij. Ze hebben geen enkele kans, tenminste...als hun situatie niet verandert. Daaraan wil De Eendragt in deze week iets doen, o.a. een geldinzameling voor de Unie, een krantenaktie op donder dag (voor schooltijd, tussen de middag en na schooltijd kan oud papier ingeleverd worden) en als afsluiting de vrijdag te houden kin- dermarkt, alles voor het goede doel. Het bestuur van de "Stichting tot instandhouding van De Vierkap" A wil U heel hartelijk bedanken voor de belangstelling door U getoond T l' bij de ingebruikneming van ons gebouw. In het bijzonder flk Burgemeester en mevrouw Van Gent. U allen hebt door middel van uw felicitaties, bloemstukken, éSk flk financiële bijdragen en andere vormen van kado's of gewoon door T 7' uw aanwezigheid, er toe bijgedragen dat zij, die zich op basis van éSk A vrijwilligheid hebben ingezet de leefgemeenschap binnen de buurt- schap Oud Verlaat te stimuleren, zich gesteund voelen. Ok A Allen die zich ingezet hebben om de natjes en droogjes voor een dag als deze te verzorgen, en dat waren er velen: Dames, zonder U was A dit nooit gelukt. Wij hopen dat velen uw voorbeeld gaan volgen ten behoeve van onze samenleving, vooral in onze kleine buurtschap, n Tot hen die om welke reden dan ook het gebouw nog niet konden T binnen gaan: Kom gauw, hoe meer zielen, hoe meer vreugd!

Dorpskrant | 1983 | | pagina 2