BENNING B. V. U KUNT NU ZELF UW KAST SAMENSTELLEN! meubelcentrum P.VOORBROOD 1 DORPSKRANT ROTTEPOPFESTIVAL KEGELCLUB VADERDAG GESCHENKEN: 3e Lustrum tennisclub Zevenhuizen: burgemeesters en open toernooi festival voor jong en oud Amusement- en sportavond Plattelandsvrouwen jury hulpverlening Het overleg met hulpverlenings diensten, die zaterdagavond pa raat zullen zijn, is ook afgerond, terwijl ook de vrijwilligers voor de bardienst bekend zijn. "Het blijkt dat iedereen zich spontaan aan meldde", reageert Mark enthousi ast. "De sceptische houding te SAKOR pagina 11 Inbrekers taboe Op alle soorten SCHEERAPPARATEN 10% KORTING Tweedehands Kleuren Televisie 66 cm. beeldbuis 500,- Grote sortering ZAKLANTAARNES, LOOPLAMPEN en PECHLAMPEN DORPSSTRAAT 119, ZEVENHUIZEN TEL. 01802 - 1342 OF 1496 Tennisclub Zevenhuizen viert dit jaar zijn 3e lustrum. De 15-jarige ver keert zowel sportief als financieel in blakende gezondheid, en van echte puberteitsverschijnselen met de gebruikelijke narigheid van dien, is vooralsnog geen sprake. Alle reden tot feestvieren derhalve, ook al is een 3e lustrum voor een tennisclub geen mijlpaal of uitzonderlijkheid. "Eindelijk is bijna alles rond voor het Rottepopfestival van zaterdag 4 juni" verzucht Mark Hofman, die met de andere leden van de publiciteits- commissie: Daan Lenstra en Willem Koetsier, vrijdagavond in de start houding staat om affiches te gaan verspreiden. Lijm, kwasten, houten palen en posters liggen in de tuin van Koetsier gereed om meegenomen te worden. Naast de festiviteiten die in de maanden juni en juli voornamelijk voor de eigen leden gehouden zul len worden, treedt Tennisclub Ze venhuizen met 2 andere evene menten duidelijk naar buiten: De Lustrumreceptie en het Open D (18+) Lustrumtoernooi. De lus trumreceptie op 11 juni a.s., nu al schertsend de Burgemeestersreü nie genoemd, zal vanaf 15.30 uur in het clubgebouw van de vereni ging op Sportpark Van 't Verlaat, gehouden worden, alwaar het bestuur gemeentelijke- en sport bestuurders, adverteerders, en de mensen van het Eerste Uur, hoopt te mogen begroeten. Bovendien zal deze samenkomst extra luister worden bijgezet door aanwezig heid van Zevenhuizens burge meester A. van Gent, alsmede door twee Oud-Burgemeesters aan wie Tennisclub Zevenhuizen veel dank verschuldigd is, nl. oud burgemeester Boer en oud-burge meester Van 't Verlaat. Vond de Tennisclub Zevenhuizen zijn oor sprong op het terras van oud-bur gemeester Boer, onder oud-bur gemeester Van 't Verlaat kon en mocht de boreling doorgroeien tot en met het 6-banenstadium. De huidige naamborden "Sportpark Van 't Verlaat", zijn nog steeds stille getuigen van waardering. Het D (18+) Lustrumtoernooi, is in tegenstelling tot wat de naamge ving doet vermoeden, het eerste door TCZ georganiseerde open toernooi. De lustrumviering is al leen aanleiding geweest om vanaf 1983 deze activiteit jaarlijks op te starten. Al ontbreekt het de Toer- nooicommissie dan ook aan erva ring, de persoonlijke organisato rische kwaliteiten van de commis sieleden doet toch een professio nele afhandeling verwachten. Dat TCZ zich zeer veel aan dit open toernooi gelegen laat liggen, blijkt uit het fiet dat burgemeester A. van Gent zich bereid heeft verklaard op zaterdag 25 juni a.s. het lus trumtoernooi te openen. Afgezien van de voorronden, duurt het toer nooi van 27 juni t/m 3 juli. Deelne ming op dit moment is nog slechts mogelijk v.q.b. de onderdelen dames-single en dames-dubbel. Alle andere onderdelen zijn reeds volgeboekt. Mocht men voor ge noemde onderdelen nog willen in schrijven, dan gelieve men zich te wenden tot het Toernooisecretari- aat, p/a Mevr. R. Gaarkeuken, Lange Zijde 37, Zevenhuizen, tel. 01802-1897. MOERKAPELLE - Zaterdag 4 juni a.s. zal de jaarlijkse amusement en sportavond t.b.v. de bejaarden- reis Moerkapelle worden gehou den op het sportterrein. Met o.a. het optreden van de muziekvere niging Concordia uit Waddinx- veen en de voetbalwedstrijd Moer- kapelle-Groeneweg. Organiseren de verenigingen zijn Voetbalvere niging Moerkapelle; Gymnastiek vereniging Tarzan, Schietvereni ging Moerkapelle, Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en het bejaar dencomité. In de pauze van de sportdemonstratie is een optreden gepland van een volksdansgroep o.l.v. mevr. H. Bakker. Als extra attractie is er een grote verloting met aantrekkelijke prijzen. Aan vang 6 uur n.m. Brugge was het reisdoel van de Zevenhuizense afdeling van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen, op vrijdag 20 mei. Hoewel de weersomstandigheden niet zo aanlokkelijk waren, vermaakten de 52 dames zich al winkelend, ge bouwen en kerken bezichtigend, opperbest. Het diner in Hooger- heide op de terugreis was tenslot te een smaakvolle en gezellige af ronding van een geslaagd daagje uit. Het is gelukkig droog, zodat het karwei, tot in de verre omtrek van Zevenhuizen, wat lichter te klaren is. "Gelukkig kunnen ze tegen de regen" merkt Daan Lenstra op, wij zend op de affiches "We bespuiten ze met plasticlak". Op onze op merking dat het geen opvallende posters zijn reageert Mark, dat de zelf vervaardigde affiches om de kosten te drukken, zo goedkoop mogelijk zijn vervaardigd. Waarom de verspreiding van de affiches, er is toch genoeg publiciteit in de pers geweest over het Rottepop festival? Daan Lenstra lachend: "Niemand moet achteraf kunnen zeggen 'had ik nu maar geweten dat er in Zevenhuizen een popfes tival was'. Mark valt hem bij: "Daarom doen we deze week alles wat we kunnen om ieders aan dacht erop te vestigen". Wie is de presentator? Koetsier vertelt dat het festival zich gelukkig prijst Ton van Helden bereid te hebben gevonden het Rottepopgebeuren te presenteren. Daan Lenstra: "Het idee kwam van Mark" "Ik had die naam al veel horen vallen in ver band met vroegere activiteiten" reageert deze. De thans in Maars- sen wonende Ton van Helden die in het dagelijks leven journalist bij de VARA-gids is, was vroeger ac tief in Zevenhuizen, bij het organi seren van jongerenevenementen. Mark vindt hem een aardige knul en een goede keus. Omdat de vier bands die optreden ook beoordeeld worden, zal er een jury gevormd worden. Deze wordt samengesteld uit publiciteitsmen- sen, van o.a. K.R.O., VARA en di verse kranten. Dit moet ook deze week nog gebeuren, vernemen we. genover de organisatie van een Rottepopfestival hebben de men sen laten varen en iedereen die we nu ontmoeten is erg positief. Het programma dat geboden wordt is voor jong en oud, omdat de groe pen gevarieerde muziek brengen. Uiteraard is het popfestival voor de jeugd opgezet, maar ongetwijfeld zullen ook ouderen genieten. We verwachten een uitverkocht huis, dus 600 bezoekers en de toe gangsprijs behoeft nu voor nie mand meer een belemmering te vormen om niet te komen...wij staan klaar om iedereen te ont vangen De collecte voor Sakor heeft in Ze venhuizen 1303,11 opgebracht. Collectanten en gevers worden hartelijk dankgezegd. Van een Zevenhuizense mevrouw kregen we een tip die bedoeld is om inbrekers te weren. Graag wil len we die doorgeven. Noteer van de buren in een straal van ca. vijf tig meter (binnen het gezichts veld) - voor-naast-achter en voor (als men in een straat woont) de te lefoonnummers en houdt dat lijst je bij de telefoon. Veel mensen slapen 's-nachts licht en kunnen als zij 's-nachts ergens wakker van worden, op inspectie gaan. Dat behoeft niet perse naar buiten te zijn, maar kan worden volstaan met een blik door het venster. Ziet men wat verdachts, dan kan men de bewoner van dat perceel telefo nisch waarschuwen, of de naaste buren. In september 1982 werd in Moer kapelle de kegelclub De Kegelaar opgericht, die momenteel 32 leden telt. Deze kegelclub kan best wat nieuwe leden gebruiken. Wie denkt niet te kunnen kegelen, maar toch wel zou willen, behoeft dit niet als belemmering te zien, want alvorens men lid wordt kan men eerst enkele avonden komen oefenen. De leden van de kegel club helpen hierbii een handje. Dorpsstraat 111 - Zevenhuizen - 01802-1358/2880

Dorpskrant | 1983 | | pagina 11