Gemeente Zevenhuizen DORPSKRANT HINDERWET Wet agrarisch grondverkeer "Algemene subsidieverordening sociaal-cultureel werk". UIT DE RAAD Afgegeven bouwvergunningen BOUWPLANNEN BOUWPLAN BOUWPLAN Gemeente rekening 1981 Vergaderschema Collecteschema BURGERLIJKE STAND pagina 2 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 18 mei 1983 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naaraanleiding van de aanvraag van: J.M. v.d. Linden, Moerkapelse Zijde 3 te Zevenhuizen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een auto-, rijwiel- en bromfiets- handel annex garage; gelegen aan de Moerkapelse Zijde 3, alhier. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secre tarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, ter inzage en wel van 3 juni 1983 tot 4 juli 1983, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stuk ken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 4 juli 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijze niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20,21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken bekend, dat bij Koninklijk Besluit van 25 maart 1983, nr. 30, is goedgekeurd het besluit van de raad van 17 augustus 1982, nr. 7, tot vaststelling van een gebied, zoals bedoeld in artikel 3 van de Wet agrarisch grondverkeer. Het Koninklijk Besluit ligt vanaf heden ter gemeentesecretarie, bureau Algemene Zaken, Dorpsstraat 144 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en is in afschrift tegen betaling der kosten voor een ieder verkrijgbaar. Het goedgekeurde raadsbesluit treedt heden in werking. Ingevolge de bepalingen van de "Algemene subsidieverorde ning sociaal-cultureel werk" dienen subsidieverzoeken vóór 1 juni, voorafgaande aan het jaar waarvoor subsidie wordt verlangd, bij burgemeester en wethouders te worden ingediend, onder overlegging van de volgende bescheiden: a. de begroting met toelichting voor het jaar, waarvoor subsidie wordt gevraagd; de toelichting dient in te houden een werk plan van sociaal-culturele activiteiten; b. een exemplaar van de statuten of stichtingsakte en het huis houdelijk reglement c.q. het ontwerp daarvan, voor zover deze niet reeds in het bezit van de gemeente zijn; c. een opgave van de samenstelling van het bestuur, bestaande uit namen, voornamen en adressen en bestuursfuncties van de bestuursleden; d. een door het bestuur gewaarmerkte ledenlijst per 1 april van het jaar, voorafgaande aan het jaar waarvoor subsidie wordt gevraagd, waarop zijn vermeld de naam, voorletters, geboor tedatum, adres en woonplaats; e. een opgave van de geldende contributieregeling. Instellingen.die tot op heden hun subsidieverzoek voor het jaar 1984 nog niet hebben ingediend, worden in de gelegenheid ge steld dit alsnog deze maand te doen. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 28 mei j.l. beslo ten grond gelegen ten noorden van de Burgemeester Boerstraat en ten westen van de Dorpsstraat te verkopen aan de Kon.' A.J.M. van Well B.V.. Dit terrein, waar nu nog de voormalige openbare lagere school alsmede het kantoor van gemeentewer ken staat, wordt verkocht ten behoeve van de bouw van winkel ruimte, waaronder begrepen een supermarkt en/of kantoor ruimte, ruimte voor een horecavestiging, een kapsalon of een wasserette alsmede voor minimaal 6 en maximaal 15 woningen. Tevens is besloten een perceel gelegen tussen de panden Dorpsstraat 81 en 89 tot 1 januari 1986 te verhuren aan de Kon. A.J.M. van Well B.V. voor de tijdelijke vestiging van een SPAR- supermarkt. Tenslotte zijn nog de nodige kredieten beschikbaar gesteld voor het slopen van o.a. de oude scholen en het bouwrijpmaken van het verkochte en verhuurde terrein. In de periode van 13 mei toten met 28 mei 1983 zijn doorburge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgege ven voor: - de bouw van een kas op het perceel Oogstpad 18; - de bouw van een woning in het verlengde van de Wilgenlaan; - de bouw van een woonhuis aan de Kratonlaan 2; - de bouw van een woning aan de Wilgenlaan; - de bouw van 15 premie-A woningen nabij De Fazant en De Patrijs; - de bouw van een supermarkt op het perceel Dorpsstraat 83; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door verle ning van één van de bovenstaande vergunningen kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift ingevolge de wet Arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeente secretarie ter inzage (Dorpsstraat 144). Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zij voornemens zijn een tweetal vergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet voor: de bouw van een warenhuis, groot 1936 m2 op een perceel grond, plaatselijk bekend Zuidelijke Dwarsweg 13, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie B bis nummer 1929 ten behoeve van de Fa. F. Verboom en Zn., gevestigd op boven vermeld adres en de bouw van een warenhuis, groot 3360 m2 op een perceel grond, plaatselijk bekend Bierhoogtweg 8, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie B bis nummer 1767 ten behoeve van de heer J. Meeuwisse, wonende Bierhoogtweg 13. De bouwplannen liggen vanaf maandag 6 juni 1983 gedurende 14 dagen ter inzage ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening e.a., Dorpsstraat 144. Tijdens de termijn van terinza- gelegging kan een ieder schriftelijk bezwaar bij het college aantekenen, tegen het verlenen van de gevraagde vergun ningen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 50 lid 8 van de Woningwet aan de heer C.E.H. Sarneel, voor de bouw van een woning aan de Wilgen laan. Het bouwplan ligt vanaf 3juni 1983 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage gedurende 14 dagen. Gedurende deze termijn kan een ieder bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar tegen de verlening van de vergunning aantekenen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en 50, lid 8, van de Woningwet aan de heer G. de Bruin, voor de bouw van een woning aan de Wilgenlaan. Het bouwplan ligt vanaf 3 juni 1983 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage gedurende 14 dagen. Gedurende deze termijn kan een ieder bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar tegen de verlening van de vergunning aantekenen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen brengen ter openbare kennis, dat de reke ning van inkomsten en uitga ven der gemeente, over het dienstjaar 1981 van heden tot en met 29 juni 1983 ter secreta rie der gemeente voor een ieder ter lezing is neergelegd en in druk/afschrift tegen beta ling der kosten algemeen ver krijgbaar gesteld. 14 juni 1983 Commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening Aanvang 19.30 uur 16 juni 1983 Commissie Onderwijs en Wel zijn Aanvang 19.30 uur 20 juni 1983 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken Aanvang 19.30 uur 30 juni 1983 Openbare raadsvergadering Aanvang 19.30 uur. 30 mei tot 5 juni 1983: Epilep- siebestrijding. 6 tot 13 juni 1983: Rode Kruis. GEBOORTEN Franciska, dochter van: van Schie, Franciscus T.M. en: Glintmeijer, Johanna, op 9 mei 1983. Maria Petronella, dochter van: van Rooijen, Jan en: van der Meer, Petronella, op 13 mei 1983. Gerard Jan, zoon van: Hoo- gendoorn, Jacobus en: de Vos, Antje, op 17 mei 1983. Silvia Margaretha, dochter van: Reijerkerk, Marinus en: Broer, Antje A., op 17 mei 1983. Linda Johanna, dochter van: Reijerkerk, Marinus en: Broer, Antje A., op 17 mei 1983. Casper, zoon van: van Drunen, Gerard en: Balke, Anja, op 19 mei 1983. OVERLEDEN Benningshof, Cornelis, oud 76 jaar, op 20 mei 1983. van Veenendaal, Neeltje Gerdi- na, weduwe van: Nieuwenhuis, Hendrik Jan, oud 88 jaar, op 24 mei 1983. HUWELIJKEN Kerkhof, Fredericus Martinus en: Metselaar, Clasina, op 26 mei 1983.

Dorpskrant | 1983 | | pagina 2