drukkerij elgersma DORPSKRANT Politieberichten DORPSS pagina 8 gevonden: anker horloge; kinderfiets; ango rakat; goudkl. horloge; verloren: groen, geel jack; portemonnee; joggingsweater; linkerhand schoen wit bl. Een geboortekaartje moet apart zijn. Net zo apart als uw baby. Intercard heeft voor u zo'n kollektie met bijzondere kaarten. Komt u eens langs en zoek in alle rust uit. Ook met de tekst kunnen wij u helpen. en natuurlijk krijgt u bij ons gratis het verrasingspakket! ook bij trouwkaarten! dorpsstraat 62a zevenhuizen - 01802-2289 INBRAAK - Op 31 aug. werd mel ding gemaakt van een inbraak in een Nissehut aan het Noordeinde, waaruit gereedschap met een ge zamenlijk waarde van 5.000,- a 6.000,- werd gestolen. Op 1 september ontstond brand in een ketelhuis aan de Molenweg 2. Vermoedelijk na laswerkzaamhe- den doordat een vonk overgesla gen is in een stapel hout. De brandweer was snel ter plaatse en kon de vuurhaard doven. De andere dag rukte de brandweer weer uit voor een hooibergbrand aan de Groeneweg. Na het blus- singswerk werd de hooiberg leeg gehaald. Oorzaak: hooibroei. In de nacht van 2 op 3 september werden twee geluidsboxen gesto len uit een geparkeerde auto aan de Dahliastraat. De volgende nacht werden in het Hazeveld drie geparkeerde auto's door vandalis- ten beschadigd. Erwerden deuken in geslagen. Op 4 september vond bij de spoor wegovergang van het Noordeinde een aanrijding plaats. Een auto mobilist uit uit de V.S. draaide vanuit de berm met zijn auto on verwachts de weg op, toen de auto bestuurd door G.G. de L. uit Den Haag net naderde. Materiële scha de, terwijl bij nader onderzoek bleek dat de Amerikaan onder in vloed van alcohol was. Op 5 september werd een surf plank met toebehoren vanaf een auto die bij de Zevenhuizerplas geparkeerd stond, gestolen. In de nacht van 5 op 6 september werd er benzine gestolen uit geparkeer de auto's aan de Leliestraat. Op 6 september werd er.weer een surfplank van een auto bij de plas gehaald. In de nacht van 6 op 7 september werd een zich vreemd gedragende automobilist door de Haagse politie in Rijswijk achter volgd. Deze kwam, rijdende in de Fiat, tegen de muur van de biblio theek aldaar tot stilstand maar koos het hazenpad. Hij kon door de snel sprintende agenten snel achterhaald en ingerekend, want hij bleek diverse diefstallen op zijn kerfstok De Fiat waarin hij reed was in Zevenhuizen gestolen. Toen de eigenaars uit hun bed werden gebeld en gevraagd waar hun auto was, zeiden ze verbou wereerd: 'gewoon voor de deur'. Dat bleek niet het geval, want hij was in Den Haag, maar op de plaats stond een andere Fiat, die daar niet hoorde en achteraf ook bleek te zijn gestolen, enkele stra ten verder. Naspeuringen leverden aan de kant van de rijksweg nog een 'gevonden' gesloten Fiat op, uit Rotterdam afkomstig. Op deze manier had de dader getracht van Rotterdam naar Den Haag te komen. Op 8 september vond er een bot sing plaats op de kruising Nrd. Dwarsweg/Burg. Klinkhamerweg. Mej. C.O. reed met haar bromfiets, door het groene verkeerslicht rechtdoor, terwijl de autobestuur der G.M.v.D. uit Hazerswoude vanaf de Nrd. Dwarsweg komend vanuit de richting Waddinxveen, linksaf boog. Zowel auto als brom fiets werden beschadigd. Brom fietster liep verwondingen aan de arm op en moest in het ziekenhuis behandeld worden. In de nacht van 7 september zijn twee mannen aangehouden (veedieven), zie ver haal elders in dit blad). Op 8 september botsten twee perso nenauto's op elkaar; de bestuurder M.J.A.L. uit Alphen was een trac tor aan het inhalen op de Brede- weg, terwijl vanuit tegenoverge stelde richting de auto, bestuurd door J.C.v.V. uit Waddinxveen, na derde. Materiële schade. Op die zelfde dag vond er nabij de Eerste Tochtweg - kruising Zuidelijke Dwarsweg, nog een aanrijding plaats met lichtgewonde. H.S. uit Moerkapelle en J.A.K. uit Nieu- werkerk. Eerstgenoemde raakte lichtgewond. De auto van de Nieu- werkerker totaal vernield. Voor rangskwestie. 9 september werd een bromfiets bij discobar De Schuur gestolen. 12 september vond er een aanrij ding plaats op de Bredeweg. De vrachtauto bestuurd door P.F. uit Rotterdam reed richting Rijksweg 20, maar moest plotseling rem- men, omdat de voor hem rijdende 'auto remde vooreen plotseling de weg opschietende auto. Zijn rem men blokkeerden, waardoor de vrachtwagenchauffeur de auto niet in bedwang kon houden en deze op de tegenoverliggende weghelft terecht kwam. Daarbij botste hij frontaal op de personen auto bestuurd door M.C.S. uit Moordrecht. Op 13 september werd aangifte gedaan van verduistering surf plank bij surfplankverhuurbedrijf. Iemand vroeg een proefvaart met een surfplank t.w. van 2000,-. Deze is nooit met de plank terug- Wie wil agentschap van een krant overnemen? Inlichtingen: Fam. Baar, Boslaan 63, Zevenhuizen TEL. 01802-2319 gekomen. Een aanrijding bij afrit van rijksweg 12 vond 13 september plaats. I. uit Bergschenhoek kwam met zijn personenauto van de afrit rijksweg .12. B. uit Nieuwerkerk kwam onder de tunnel vandaan. Materiële schade. EEN ZAKCENT VERDIENEN? NEEM EEN KRANTENWIJK! Inlichtingen: Fam. Baar, Boslaan 63 Zevenhuizen - TEL. 01802-2319. Schaatsen ruilen of kopen? Even bij Lida langslopen Vanaf zaterdag 6 oktober ben ik weer geopend! Kom tijdig, daar de kunstijs banen 15 oktober weer geopend zijn. Wees er dan ook tijdig bij. TEL. 01803-8370, Parallelweg Zuid 45, Nieuwerkerk a/d IJssel. wat een spreker is die man! kokkerellen op de barbecue en we zaten zo gezellig op het pleintje Op

Dorpskrant | 1983 | | pagina 8