SPAARWEEK 7 FEESTWEEK SPAARWEEK VAN 17 T/M 21 OKTOBER Ook over de trouwkaart wordt u't vast wel eens... Herfst. DORPSKRANT pagina 7 Rabobank Q Jeannette en Vanessa ken nemer kaarten kollektie FILM DISCO'S VOOR DE JEUGD Aan onze (nieuwe) cliënten/spaarders, Tijdens de spaarweek van 17 t/m 21 oktober ontvangt elke nieuwe spaarder 7,50 inlegpremie. De bestaande spaarder, die tijdens de spaarweek automatisch gaat sparen, ontvangt eveneens deze inlegpremie. Automatisch sparen is een makkelijke manier van sparen, waarbij u zeker weet, dat u iedere maand wat opzij legt. Aan alle inwoners, Zoals u weet is ons motto: Van en voor de plaatselijke gemeenschap. Voor de derde maal in successie krijgen alle gezinnen van Zevenhuizen en Moerkapelle, ter gelegenheid van deze spaar-/feestweek, onze schitterende kalender 1984 met karakteristieke plaatjes uit het gebied rondom de Rottemeren, gratis thuis bezorgd. Sséséssé fisT Zoals u weet, uw Rabobank is altijd dichtbij. Daarom: Kom naar de Rabobank. Het loont dubbel de moeite. Zevenhuizen, Dorpsstraat 190 Moerkapelle, Dorpstraat 12 tel: 01802-2344 tel: 01793-1577 drukkerij elgersma fiuUli Qdviitniti dm UMJ/vabxm- CUuMiOr, mj'touMJt' oUukUtr: BLOEMSIERKUNST HENK SOL middag in een scnevenlngse dis cotheek een presentje voor Va nessa meebrengen. Wie het origi neelste cadeau meebracht wacht te een beloning. Vanwege de druk te, kwam er zondagmiddag niets van de bekendmaking van de win naar of winnares. Natuurlijk trad Vanessa zelf ook op, evenals ,de kleine Vanessa, wiens naam zij koos als artiestennaam. Namens de fanclub werd Vanessa, die tus sen de bedrijven door continu ana het handtekeningen uitdelen was, een fraaie witte schemerlamp aangeboden. MOERKAPELLE - De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Moerka- pelle organiseert zaterdag 22 ok tober a.s. twee film-disco 's voor de jeugd vanaf zes jaar. Om half zes begint de film-disco voor de jeugd van zes tot zestien jaar. Er wordt natuurlijk gediscodansten en wor den films vertoond met als hoofd film: Flipper de Dolfijn. Een extra attractie is dat er voor het beste discodansertje (misschien wel de beste drie discodansertjes) een prijs beschikbaar wordt gesteld. Om half negen moeten de jong- sten het Jeugdhonk hebben verla ten en begint de film-disco voor jongeren vanaf zestien jaar. Ook hier verschillende films en natuur lijk discodansen. De hoofdfilm is er voor jongens en meisjes met sterke magen: The Exterminator (in goed Nederlands' de uitroeier). Deze avond zijn niet alleen leden van het jeugdhonk welkom, ook andere belangstellenden mogen en kunnen dit evenement meema ken. De spaarbank voor iedereen. i Het zal je gebeuren om samen met Vanessa op de foto te gaan... Zoiets overkwam de 11-jarige Jeannette Zweere uit de Boslaan in Zevenhuizen. Zodag kwam ze als beste imitator van Vanessa uit de bus, tijdens een gezellige en drukbezochte fanclubmiddag van Vanessa in Scheveningen. In Ze venhuizen gebeurde dat ruim an derhalf jaar geleden ook op Ko ninginnedag tijdens een play-back festival en later nog eens in het zwembad. Bij die gelegenheden had Jeannette zich ook als Vanes sa uitgedost, compleet met pruik en kledij. Dat ze ook zonder die attributen Vanessa goed kan imi teren bleek zondag, toen ze met haar mimiek als beste van de tien uit de bus kwam en er door Vanes sa uitgepikt werd. Vanessa om helsde haar in tegenwoordigheid van ouders en vele fanclubleden en zei dat haar artistieke prestatie veelbelovend voor de toekomst is. Als beloning kreeg Jeannette een tas met Vanessa's afbeeldingen, op een poster, buttons, kaarten, stickers en twee hoofdbanden. Of ze erg zenuwachtig was tijdens het optreden? "Nee hoor", verzekert Jeannette "het ging vanzelf". Voor deze fanclubmiddag had Jeannet te, als lid van de Vanessa-fanclub, een uitnodiging gekregen, waarin tevens melding van de play-back- wedstrijd werd gemaakt. Ook moesten de bezoekers aan deze Nrd. Dwarsweg 86 - Zevenhuizen Tel. 01802-1593 D'r zijn tenslotte veel belangrijker zaken waar u het eens over bent geworden. U gaat trouwen. Een belangrijke beslissing. En heeft u eenmaal besloten, dan komen allerlei kleine en grote beslissingen ook op u af. Waar gaat u trouwen? Hoe doet u 't met de receptie? Wie nodigt u uit? En. hoe maakt u het bekend. De Kennemer Kaarten Kollektie maakt 't u voor wat dat betreft erg gemakkelijk. Een schitterende serie stijlvolle trouwkaarten. Met leuke tekstsuggesties en ideeën. Kom de dikke Kennemer Kaarten Kollektie maar 'ns inzien. Een aparte kaart vooreen apart paar. De mooiste Droogbloemen Bolchrysanten met eikenblad Herfstboeketten Bloembollen Tuinmateriaal Nu ook Biedemeyers van Droogbloemen

Dorpskrant | 1983 | | pagina 7