KONINGINNEDAG PROGRAMMA: Voorbrood werd GROOT ECHTE BOERENKARNEMELK 1.25 LET OP! JONGENS- EN HERENMODE NMS Blij bericht voor iedereen die dacht dat echte natuur-kamemelk niet meer bestaat. Échte Karnemelk bij Paaseieren zoekactie Met volle teugen geniet u voortaan van het natuurzuivere karnprodukt uit de Usselstreek. Een natuurlijke verrukking. per heerlijke Bter A. VEERMAN .„1W66JAAKB6L6&66N. TOT APRIL T986, 1E66N PS HA90515 RSNT5. Pieper jaar. Dat heeft veel voeten in de aarde gehad; top kwaliteit laat zich nu eenmaal niet haasten. We hebben er lang aan gewerkt Nu is alles rond. De zachtromige natuurlijke karnemelk stroomt uitnodigend vers uit onze gekoelde tank. Zó in uw 1 - of 2-liter fles. Van kamen naar tappen gaat vliegensvlug. Waar de niet echte fabriekskamemelk praktisch een week over doet, gebeurd bij ons linea recta. Tot behoud van smaak, geur, romigheid. U kunt uw eigen fles meebrengen of een pot met draaideksel van ons verkrijgen. Statiegeld 50 cent. flp >mpllr hil ALLE HYPOTHEKEN vervroegde kopy- sluitingsdatum VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS - VCC - BETAMAX Dorpsstraat 200 2761 AJ Zevenhuizen Tel.: 01802-1430. Specialisten in Sparen. REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653, waar ook de kopij van de Dorpskrant kan worden ingeleverd. 6e jaargang nummer 136 Verschijnt éénmaal per veertien dagen. Oplage: 3.500 ex. Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat en Moerkapelle. 18 april 1984 7.30 uur: Lawaai-optocht. Start bij het plein van "De Eendragt". 8.15 uur: Muzikale rondgang door het dorp door de muziekvereniging De Kleine Trompetter 9.00 uur: Aubade bij het gemeentehuis met samenzang. Programmaboekje meenemen i.v.m. te zingen liederen. 9.15 uur: Demonstratie Aerobic-dance bij het gemeentehuis met mede werking van de gymnastiekvereniging O.S.S. 9.30 uur: Wielerronde voor de jeugd (13-15-jarigen) 10.00 uur: Hardloop- en stepwedstrijden schooljeugd - stepwedstrijden 3e en 4e klassers - hardloopwedstrijden 5e en 6e klassers lagere scholen 10.00 uur: Kindercircus in de gymzaal aan de Dorpsstraat vooralle kleu ters en 1e en 2e klassers. 10.15 uur: Prestatie- trimloop 11.00 uur: Wielerronde senioren 11.30 uur: Toneel voor en door kinderen op de parkeerplaats achter de Spar in de Dorpsstraat 12.30 uur: Optreden Local Heroes op het podium tegenover Albert Heijn 13.00 uur: Vossenjacht voor kinderen van 6-12jaar. Start bij Oranjestand 13.30 uur: Optreden van Duuren Band op het podium 14.00 uur: Ponydemonstratie door De Eendrachtsruiters in de Burg. Boerstraat. 14.00 uur: Aanvang feestmiddag in De Zevenster. 15.00 uur: Zandzakhooggooiwedstrijd voor verenigingen 15.15 uur: Play-back wedstrijd voor de jeugd op het podium. Let wel: Vanwege het feit dat de dag na Koninginnedag voorde kinderen een gewone schooldag is, leek het het Oranjecomité beter om de traditionele Lampionoptocht te houden op zaterdagavond 5 mei a.s.; start bij De Zevenster om 20.30 uur. De fanfare verleent hieraan mede werking. De gehele dag zal de Dorpsstraat worden opgesierd door een Oranje Pretmarkt en zal er levende muziek zijn te horen van het ASOSJAAL ORKEST. Vanavond om zeven uur worden de vergrote en hernieuwde meubel toonzalen van de firma Voorbrood aan de Zevenhuizense Dorpsstraat, officieel heropend. Die openingshandeling verrichten beide zonen van het echtpaar Voorbrood samen met kleinzoon Dennis. Niet alleen de opening zal hopen- lijk veel mensen op de been bren gen naar de meubelshowruimte van de firma Voorbrood, ook erna, tijdens een speciale Paasmeubel- show. Deze wordt gehouden op donderdag 19 april van 9.00-22.00 uur, vrijdag 20 april van 9.00-18.00 uur en zaterdag 21 april van 9.00 tot 22.00 uur. Maar liefst 1500 m2 bedrijfsruimte kwam er bij de meu belhal, die nu inclusief de opslag ruimte een oppervlakte van totaal 2500 m2 telt. Grote fraaie naam borden in de eigen Voorbrood- kleuren 'bruin-beige' duiden de plaats aan van de showroom en wat er zich in de andere gebouwen bevindt. Zelfs eigen vlaggen heeft de fa. Voorbrood zich aangeschaft Deze zullen voortaan wapperen bij de showroom. Wat de belangstellende bezoeker in de showroom te wachten staat? Fraaie en degelijke meubelen van eiken, gegroepeerd in kanten kla re zithoeken, compleet met bijpas sende eiken kasten. Met de winkel meegerekend staan er zeker zo'n tachtigtal bankstellen waarvan ve le met leder bekleed, tentoonge steld. Tal van eiken eethoeken staan in een aparte ruimte, waar door het geheel bijzonder over zichtelijk is. Op de bovenverdie ping bevindt zich-zo het hoort-de slaapkamer-afdeling. Uit diverse slaapkamermeubelen kan de klant kiezen, wanneer hij zijn slaapka mer in wil richten. Voor gordijnen en vloerbedekking kan men ook bij de fa. Voorbrood, de grootste meubelzaak in Zevenhuizen, te recht. Kortom voor het gehele woninginrichtingpakket. Wie meubels bij de fa. Voorbrood koopt weet bovendien dat er ook garantie wordt verleend op het aangeschafte meubilair. het kaasmekka DORPSSTRAAT 168 - ZEVENHUIZEN - TEL.. 01802-1868 Assurantiekantoor "Akkoord" Peter Hovens Schielandsingel 39 2761 XR Zevenhuizen Tel. 01802-1918 VOOR GROTE EN KLEINE VERZEKERINGEN Ons kantoor is op maandag 30 april gesloten. In verband met Ko ninginnedag verzoeken wij ieder een kopy en tekst voor adverten ties, uiterlijk vrijdag 27 april 12.00 uur in te leveren. Kopy kan bij drukkerij Elgersma worden ingeleverd, of bij Noord einde 17. Advertenties uitsluitend aan de drukkerij, Dorpsstraat 62a. Lia en Piet de Waal - Zuidkade 56 Waddinxveen - Tel. 01828-13671. Menigeen is bijzonder benieuwd wat er zich de laatste dagen afspeelde achter de geblindeerde ramen van de nieuwste winkel in de Dorpsstraat van Zevenhuizen. Men man en macht is er de laatste dagen en avonden gewerkt om de winkel op tijd gereed te krijgen. Vv'aarover we het hebben? Juist! over de nieuwe jongens-en heren modezaak van de familie v.d. Berg, gevestigd aan de Dorpsstraat 111b, waarover op dit moment nog een waas van geheimzinningheid hangt. Donderdagmorgen om 9.00 uur is de sluier opgelicht en kan het pu bliek hier het interieur van de80m2 metende winkel komen bezichti gen. Maar ongetwijfeld komt men daar niet alleen voor. Zojuist voor Pasen, met het zicht op beter weer (al zijn de voorspellingen er nog niet naar) wil iedere jongen of man zich best een zomerse gardarobe aanschaffen. Of misschien heett men dat al gedaan, maar zocht men nog een leuk shirt, of vlot overhemd. Misschien ontbrak ook nog het sportieve sweatshirt, of een bijpassende stropdag voor het 'nette' pak. Wie sportieve kleding zoekt is bij v.d. Berg mode, op z'n plaats. Ook degene die een wat ge kledere combinatie zoekt kan er terecht, zelfs voor de grotere ma ten. Coördinaties behoren bij het modebeeld van deze zomer en zijn ook te koop in deze nieuwe winkel. Het enige wat men er niet aantreft zijn costuums Voor kinderen tot en met 12 jaar, georganiseerd door de Zevenhui zense Middenstands Vereniging. Honderden eieren met surprises zullen verstopt liggen ergens in ons dorp. Waar? Dat zal worden V/, bekend gemaakt op zaterdagmor gen 21 april om 7.45 uur op de eta lageruit van Het Kaasmekka. Zoektijd; tussen 8.00-10.00 uur. Gevonden eieren met een briefje erin waarop één of meer paas hazen voorkomen, zijn goed voor een prijs. De prijzen kunnen tus sen 10.00-11.00 uur worden opge haald bij Foto Marri Krijgsman, Korenstraat 37, Zevenhuizen. Vanaf maandag 16 t/m maandag 30 april a.s. kan iedereen, naast on ze andere gunstige spaarvormen, gebruik maken van deze zeer aan trekkelijke aanbieding. Bovendien ligt tijdelijk en zo lang de voorraad strekt voor elke nieuwe spaarder, ons stripboek "Bibi's Ver tellingen" klaar (of naar keuze 7,50 spaarpremie). Voor inlichtingen: Spaarbank

Dorpskrant | 1984 | | pagina 1