H| DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS LJ SCHILDERWERKEN r~| HUISMAN B.V. DORPSKRANT Uitwerkingsplan "Wilde Veenen tweede fase" MUTATIES WEGWIJS 1983 BEKENDMAKING Afgegeven bouwvergunningen BURGERLIJKE STAND Vergadering gemeenteraad Collecte-schema KONINGINNEDAG 1984 Woord en Daad Open jeugdwerk BLOEDAFNAME Politieberichten pagina 4 De burgemeester van Moerkapelle maakt bekend dat, met toe passing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, burgemeester en wethouders van Moerkapelle voornemens zijn een gebied met de bestemming "Woondoeleinden" van het bestemmingsplan "Dorp '77" nader uit te werken. Het ontwerp van het uitgewerkte plan, dat Wilde Veenen tweede fase wordt genoemd, ligt met ingang van 25 april 1984 gedu rende 14 dagen ter gemeentesecretarie ter inzage. Gedurende de bovengenoemde termijn van 14 dagen kunnen belanghebbenden schriftelijk bezwaren tegen dit ontwerpplan indienen bij burgemeester en wethouders. Moerkapelle, 18 april 1984. De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Bladzijde 25: Na Sport Medisch Adviescentra Zoetermeer invoegen: Regionale Instelling voor Ambulante Geestelijke Ge zondheidszorg, Thorbeckelaan 2, 2805 CA Gouda, tel. 01820- 16422. Afdeling jeugdzorg: Van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-10333. Inlichtingen: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Bladzijde 35: Na "Bibliotheek" Gereformeerde Gemeente invoe gen: Zangvereniging Gereformeerde Gemeente "Asaf" Meisjeskoor "Nethanja" Jeugdkoor "Asarela" secr.: W. van Rooijen, Zaagmolenpad 8, 2761 TL Zevenhuizen, tel. 01802-1997. Bladzijde 45: Onder "Medezeggenschapsraad" alle tekst ver vallen. Nieuw op te nemen tekst: Openbare kleuterschool "Jip en Janneke" en openbare lagere school "Burgemeester I.J.P. Keijzer": secr. Mevr. J. ten Hoopen- Smits, Beatrixlaan 105, 2751 XX, tel. 2115. Bladzijde 53: Zangvereniging Gereformeerde Gemeente "Asaf" enz. komt te vervallen. Nieuwe tekst opnemenS zoals vermeld bij bladzijde 35. Bladzijde 53: Stichting "Welzijn" Moerkapelle. Adres van mevr. C.W.E. den Elzen-van den Heuvel wijzigen in: Oranjestraat 5, 2751 BJ. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: de heer M.C. van der Spek, Herenweg 56 te Moerkapelle, voorde bouw van een garage nabij het pand Herenweg 56, kadastraal bekend gemeente Moerkapelle, zonder sectie nummer 2159. Het bovengenoemde bouwplan ligt vanaf 24 april 1984 tot en met 8 mei ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar indienen bij het college. Moerkapelle, 18 april 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff. A.W. Lips. Burgemeester en wethouders hebben op 18 april 1984 bouw vergunning afgegeven aan: - de heer D. Deelen, Kerkstraat 8, voor het plaatsen van een dak kapel op het perceel Kerkstraat 8; - Staatsbedrijf der P.T.T., Junostraat 35 te 's-Gravenhage, voor het gedeeltelijk veranderen van het telefoongebouw gelegen aan de Raadhuisstraat 10; - de heer J. Hoogendoorn, Bredeweg 11 te Waddinxveen, voor het bouwen van een woning met garage aan de Beatrixlaan. Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na verzending van de beschikkingen ingevolge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. GEBOREN: Sjoerd, zoon van Banga, Pieter en Tentuwa, Dorothea, op 30 maart 1984. Gerlinde Regina, dochter van Bontenbal, Hendrik en Voor winden, Hendrina, op 8 april 1984. Jan Leendert Theo, zoon van: Paul, Maarten en: van Eeden Petersman, Willemina, op 10 april 1984. HUWELIJK: Tuitel, Aart Jan en: Jongene- len, Jeannette, op 11 april 1984 teZevenhuizen. Op donderdag 26 april 1984 komt de raad van de gemeente Moerkapelle in vergadering bijeen. Aanvang 19.30 uur. Tijdens deze vergadering zul len o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld: 1. Opening. 2. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 20 maart 1984. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. 5. Voorstel betreffende de ver hoging van de tarieven van het Centraal Antenne systeem. 6. Voorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan Be drijfsterrein Herziening 1984 7. Voorstel tot wijziging van de Verordening studiefacilitei ten. 8. Voorstel betreffende de ver hoging van de huurprijs van een aantal panden. 9. Voorstel tot vaststelling van het gemeentelijk riolerings plan. 10. Comptabiliteit. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. 16 t/m 21 april 1984: Oranje comité Moerkapelle. Gemeentehuis gesloten Op Goede Vrijdag 20 april a.s. is het'gemeentehuis gesloten. haiti zangavond koninginnedag gevonden: 1 rabiës-penning, nr. 549106; zw. portemonnaie met inhoud; zw. kinderhandschoen; (nep) parel snoer; roodkl. kunstlederen kin- derriem. verloren: Het adres voor schilder- en behangwerk: Uw adviseur en leverancier van: VERF o.a. Tokion, Histor. GLAS b.v. Sanco isolatie dubbelglas BEHANG R. en D., Goudsmit-Hoff, Eijffinger WANDBEKLEDING Murlin-Forbo-Vescom ISOLATIE Isovitre voorzetraamprofiel Moerkapelsezijde 4 - Tel. 01793-1351 - Moerkapelle MOERKAPELLE - Alle evenementen vinden plaats in en om het dorpshuis Op Moer ppQGRAMMA: 09.15 uur: Opening door de Edelachtbare Heer burgemeester A.W. Lips, bij het dorpshuis Op Moer. Aansluitend opening BRADERIE. 09.30 uur: inschrijving oriëntatierit. 09.45 uur: Start oriëntatierit. 10.00 uur: Bejaarden ontvangst in het dorpshuis. Start fietspuzzelrit. 10.30 uur: Trimloop 14.00 uur: Uitreiking versnaperingen. 14.30 uur: Kindespelen Playbackwedstrijden opgeven t/m woensdag 25 april bij W. Hobers, Korenbloemstraat 1 van 16.00-18.00 uur. 18.30 uur: Ganzebordspel. 19.00-20.30 uur: Disco voor de jeugd vanaf 7 tot 12 jaar in het jeugdhonk 20.30-24.00 uur: Disco voor de jeugd vanaf 12 jaar in het jeugdhonk. 21.30 uur: Lampionoptocht met medewerking van een muziekcorps. Project voeding. Ontzettend druk was het vorige week woensdag in de christelijke kleuter- en lagere school Rehoboth in Moerkapelle. Ouders, familieleden en vrienden van schoolgaande kinderen liepen de scholen in en uit. Oorzaak: de afsluiting van het project over Voeding. Niet alleen kon er naar alles worden gekeken, ook kon men z'n hersens laten kraken bij opdrachten. Een kop koffie of een bekertje limonade ging er gretig in. De koek erbij moest betaald worden. De opbrengst hiervan en de vele attracties en de verkochte artikelen, zoals bloemen, panne koeken, groente en fruit, kwam ten goede aan WOORD EN DAAD. De totale opbrengst bedroeg 2.500,-. Woord en Daad afd. Moerkapelle/ Zevenhuizen steunt met diverse acties warme maaltijden voor niet- gesponsorde kinderen. De kosten per maaltijd per kind zijn 0,75. In het kerkgebouw van de Geref. Gemeente te Moerkapelle werd vrijdagavond 13 april een zang avond gehouden, waaraan de chr. gemengde koren Asaf en Sursum Corda, resp. o.l.v. Adriaan Verhoef en Teun Groen, medewerking ver leenden. Een luisterrijke avond met prima koorzang. Ds. J. Harte- man verzorgde de opening met schriftlezing en gebed. Een appèl woord werd door de heer Chr. de Heer uitgesproken. De heer I. v.d. Knijff besloot met een dankwoord en gebed. Voor de begeleiding op het orgel zorgde Wlm Lindhout. De collecte tijdens deze zang avond kwam ten goede aan het haiti-project van Woord en Daad. Deze bracht 1.014,35 op, terwijl er artikelen van Woord en Daad verkocht werden voor een bedrag van ƒ.533,20 (o.a. grammofoon platen, handdoeken en stukjes zeep). In Moerkapelle en in Zevenhuizen is men op Koninginnedag actief voor Woord en Daad. In Moer kapelle organiseert de plaatselijke afdeling een rommelmarkt. Ook kunnen de kinderen spelletjes doen. De opbrengst van de ver kochte artikelen is ook hier be stemd voor maaltijden van kinde ren op Haiti. In Zevenhuizen wordt de helft van de opbrengst van de op 12 april gehouden krantenactie van De Eendragt bestemd voor het Haiti- project van Woord en Daad. Op Koninginnedag zal er in de kleu terschool van De Eendragt een fancy-fair worden gehouden. De helft van de opbrengst komt hiervan ook ten goede aan Woord en Daad. Het is de bedoeling om met de opbrengsten van de diver se evenementen in Zevenhuizen en Moerkapelle, ook de kleding en schoeisel van kinderen op Haiti fi nancieel te ondersteunen. De kos-' ten hiervan bedrag per kind/22,50 per set. Eventueel wordt er uit de opbrengst ook de medische be handeling van zieke kinderen be kostigd. De kosten van medische behandeling bedragen daar ge middeld 15,- per behandeling per kind. MOERKAPELLE - Zaterdagavond 28 april wordt er in de Herberg in Moerkapelle weer een gezellige avond gehouden. Op deze avond zal de spannende film "A stranger in my forest" worden gedraaid. Alle jeugd vanaf 15 jaar is hartelijk welkom! De Herberg is te vinden in het multifunctioneel centrum Moerveen aan de Herenweg. Om half acht wordt er geopend en dan staat de koffie klaar. Het Rode Kruis, afdeling Moerka pelle organiseert op 9 mei a.s. weer een Donoravond in het gebouw voor hulpverleningsdien sten Moerveen in Moerkapelle. ledereen die gezons is kan op deze avond tussen 19.00 en 21.00 uur hier bloed afstaan voor het Rode Kruis. Inlichtingen tel. 01793-1724. MOERKAPELLE - Overlast door poezen/katten: Na ontvangen klachten over de uitwerpselen van loslopende poezen/katten en on dermeer ook het kapotkrabbelen van buiten staand huisvuil is be sloten om hierover iets te publice ren om dit onderwerp onder Uw aandacht te brengen. Deze huis dieren worden niet gauw 'aange lijnd' uitgelaten. Menig poes of kat deponeert zijn behoefte 'net' bij een ander. Poezenbezitters - Draagt u er zorg voor dat anderen van UW huisdier geen last hebben! gouden zegelring 'CB'; d. bl. lede ren dameshandschoen; giropasje, nr. F478108.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 4