Echt sparen doe je bij de Rabobank. Rabobank S PAASBROOD OPZ'N PAASBEST! CONCORDIA" GARAGE SCHMIDT B.V. DORPSKRANT CONCERT IN OPTIMA FORMA Grote sortering parket bij: Schouten Teekens Parket OCCASIONS: GERRITSEN Damesvoetbal De Rabobank heeft als grootste spaar bank van Nederland het initiatief genomen om meer eenvoud in het spaarbos te scheppen. Het resultaat is onze "Nieuwe kijk op sparen" waarover we u uitvoerig en deskundig willen informeren. En dat kan makkelijk, want de Rabobank is altijd in de buurt Een aantrekkelijke bijkomstigheid: voor f 10,- krijgt u nu zo'n handige Spaar BewaarDoos mee. geld en goede raad pagina 5 Volendams Operakoor en fanfarecorp De Kleine Trompetter bleek ook nu weer een goede combinatie het publiek dankwoord Na afloop van het concert besloot hij de avond met een dankwoord aan alle medewerkenden, terwijl het scheidende lid van het fanfa recorps wegens verhuizing naar elders, de heer Wolberink, in de bloemenhulde deelde. Met twee bussen spoedden de Volendam- mers zich rond het middernachte lijk uur huiswaarts. Eerder die week was vanuit Zevenhuizen een tegenovergestelde reis gemaakt per bus, voor een repetitie door fanfare en het operakoor in Volen- dam. Voor f 10,- krijgt u zo'n handige SpaarBewaarDoos - vervaardigd uit duurzaam kunststof - als u: minimaal f25,- stort op een nieuwe of bestaande spaar- rekening of automatisch gaat sparen. Bovendien krijgt u nu als u automatisch gaat sparen, of als nieuwe spaarder een rekening opent, f 7,50 spaarpremie. fi=,l=,t=ib=,l=il=»l=,l=.L=,l=,l=,L=il=iL=ib=il=5 Een moderne showroom, winkel, waarin alle soorten parket en aanverwante artikelen worden verkocht. Door jarenlange ervaring kunnen wij u vakkundig advies geven. Wij zijn geopend van: Schouten Teekens Parket 033-632565 of 01793-1528 PEUGEOT 305 BREAK SR 10 mnd. '82 PEUGEOT 305 SR 10 mnd. '81 HORI70N S GAS 3 mnd. '82 HORI70N Gl S 3 mnd. '82 PEUGEOT 305 Gl 6 mnd. '83 PFUGFOT 104 Gl '78 en '79 HORI70N 1 I I S 3 mnd. '83 PEUGEOT 504 GR maart '80 Dorpsstraat 38 - Zevenhuizen - tel. 01802-1323 Vers, gul gevuld en verleidelijk lekker. Natuurlijk van uw magistrale bakker, die nu al voor u het Paasvuur uit de sloffen loopt! ECHTE BAKKER dames II van slag Het tweede dameselftal verloor met 2-1 van het tweede dameself tal van Haastrecht. Haastrecht vertoefde in de onderste regionen van de ranglijst en wisten in hun thuiswedstrijd toch verrassend de dames van Groeneweg 2 te ver slaan met 2-1. Het doelpunt van Groeneweg werd gescoord door Marianne Verschoor. uitslagen Jsrogramma ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE 01802-2344 01793-1577 Wie ooit het idee heeft gehad om het Zevenhuizense fanfarecorps De Kleine Trompetter samen met het Volendams Operakoor te laten con certeren, verdient zeker een schouderklopje, omdat het een goede com binatie is. Bij herhaling stond het Volendams Operakoor vorige week zaterdagavond op de planken van het speciaal voor deze gelegenheid gebouwde toneel in de sporthal van dorpshuis Swanla, voor een uitvoe ring met De Kleine Trompetter. Spitsafbijters waren de Volendam- mers niet, maar de drumband met de fluiters o.l.v. Ton Kurtschreu- ter, die vrolijke marsmuziek ten gehore brachten. Na de ouverture Der Waffenschmied" waarmee het fanfarecorps met heel zijn in zet opende, kwam het Operakoor aan bod. Alsof het dagelijkse kost is, zo brachten de meer dan hon derd zangers en zangeressen, ge stoken in Volendamse kleder dracht, opera- en operettemuziek van de bovenste plank. De mees ten behoefden nauwelijks op hun partituur te kijken, waaruit een in tensieve oefening bleek. Vrijwel onafgebroken richtten de Volen- dammers hun blikken, lichtelijk meedeinend op het ritme van o.a. de walsen, op dirigent Klaas Ven- neker. Klonk het koor op zich al in drukwekkend, o.a. in een fragment uit "Faust" "Ainsi que Ie brise legé re" van het in de minderheid tel lende mannenkoor alleen kan dat ook gezegd worden. Het "Gloire immortelle" (soldatenkoor) klonk perfect. Eigenlijk kan dat van de gehele uitvoering gezegd worden, zeker ook waar het de medewer king van de solisten betreft en van 'het koor met fanfare in een frag ment uit "Der Freischütz" met het bekende "Jagerskoor" en de be kende wals van J. Strauss "An der schonen blauen Donau". accent Lag voor de pauze meer het ac cent op de Duitse operette, erna was dat op Italiaanse operette muziek. Bekend in het gehoor lig gen o.a. het "Mattadoren" en het Zigeunerinnenkoor uit "La Travia- ta", evenals het Slavenkoor van Nabucco. Het laatste was ook weer een combinatie van koper (fanfare), en koor, welke een goede bleek. Overtuigend klonk het "Mose" (Dal tuo stellato so- glio) "Gebed" van Rossini met so praan Tiny Sier, tenor Klaas Mooijer en bas Jaap Tol. De bari ton Piet de Boer had naast de an dere solisten, een aandeel in een selectie uit "Der Vogelhandler" van Zeiler - voor de pauze. Alle so listen, pianist Hans Broekman, dirigent Rien Berkel, instructeur Ton Kurtschreuter en dirigent Klaas Venneker werden na afloop in de bloemetjes gezet uit waar dering voor het gepresteerde. De indrukwekkende klanken van de "Triomphmars" uit de "Aida", waarmee koor een fanfare dit bij zonder sfeervolle en luisterrijke, bijna drie uur durende concert be sloten, waren toen al weggestor ven. Een staande ovatie was de ad hesie- en dankbetuiging van het publiek. Onder hen bevonden zich burge meester en mevrouw Van Gent, beide wethouders, de gemeente secretaris en oud-burgemeester en ere-lid van De Kleine Trom petter, de heer A. van 't Verlaat, allen vergezeld van hun echtgeno te. Voorzitter G.S. Abbekerk had hen aan het begin van de avond welkom geheten en zich namens De Kleine Trompetter veront schuldigd voor het feit dat er in Zevenhuizen per abuis, twee con certen op één avond waren geor ganiseerd. Hij beloofde in de toe komst één en ander beter te rege len. Het gevolg hiervan was vol gens hem de geringere opkomst van het publiek voor het concert in de sporthal van Swanla, wat door de aanwezigen nauwelijks opge merkt werd, omdat alle geplaatste stoelen bezet waren. "Jullie mer ken het aan de ruimte voor je knie ën, er zijn gewoon minder stoelen in de zaal geplaatst" zo merkte hij lachend op. Vooréén tientje haalt u bij de Rabobankde handige SpaarBewaarDoos Deze aktie loopt vari 2 april t/m 4 mei 1984. De SpaarBewaarDoos is verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. Dinsdag t/m vrijdag van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.30 uur. Zaterdag de gehele dag van 10.00-17.00 uur. Donderdagavond van 19.00-21.00 uur. Nieuwe Haven 318 2801 EG Gouda Telefoon 01820-21520 b.g.g. 01827-3907 03488-864 Wist u dat er in Moerkapelle op Zevenhuizens grondgebied een SFEERVOLLE FEESTGELEGENHEID bestaat H aan de Bredeweg 66 biedt ruimte aan groepen tot 250 personen. Wij verzorgen KOFFIEMAALTIJD, KOUD BUFFET OF DINER. Belt u of komt u eens langs om de zaal te bezichtigen! Eventuele muziek kan verzorgd worden. Onze kok kan bijna alles! Afspraken telefonisch •I* ECHTE BAKKER ZEVENHUIZEN - In de thuiswed strijd tegen koploopster Alkmania behaalden de "Strijdhorst-ladies" een uitstekend resultaat. DeGroe- neweg-dames stonden op scherp vanwege het feit dat gevoetbald werd tegen Alkmania, waarvan de trainer, Dhr. v. Dale, het volgend seizoen naar Groeneweg komt. Over de gehele wedstrijd geno men was Alkmania de betere ploeg en creëerden zij zich de betere kansen voor het doel van Groene weg. Wil van Kralingen was echter uitstekend op dreef en wist vele gevaarlijke schoten van Alkmania onschadelijk te maken. Behou dens een schot op de paal in de tweede helft kon Alkmania geen aanspraak maken op de overwin ning, zodat Groeneweg, mede dankzij een goede verdediging met aan het hoofd Wil van Kralin gen, zeer verdienstelijk gelijk speelde met 0-0 tegen kampioens kandidaat Alkmania. Stolwijk-meisjespupillen-Groene- weg-meisjespupillen: 4-2; Floreant-meisjesjunioren- Groeneweg-meisjesjunioren: 0-0. ag: Bergambacht-meis- jesjunioren-Groeneweg-meisjes- junioren: 16.15 uur; Nieuwkoop- meisjespupillen-Groeneweg-meis jespupillen: 10.00 uur. 2e paasdag: Groeneweg-dames 11- N.S.V.-dames II: 10.30 uur.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 5