Gemeente Zevenhuizen DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS DORPSKRANT BOUWPLAN Collecteschema BURGERLIJKE STAND Verleende bouw vergunningen Openbare vergaderingen Spreekuur Politieberichten Medezeggen schapsraad Afgegeven bouwvergunningen Raadsvergadering BOUWPLANNEN BURGERLIJKE STAND Jeugdbrandweer pagina 2 ïïMmm Beschikking vrijstelling methylbromide Streekplan Zuid-Holland Oost Kankerbestrijding Kom bij de brandweer De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat het colle ge van Burgemeester en wethouders van de heer A.P. v.d. Knaap, Groeneweg 36, een aanvraag hebben ontvangen om een vergunning tot het uitbreiden van de woonkamers van de in aan bouw zijnde dijkwoningen aan het adres Groeneweg 27-28 met een erker benevens de bouw van een balkon aan de achterzijde van deze woningen. Dit bouwplan is in overeenstemming met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan "Landelijk Gebied na vijfde herziening". De gemeenteraad heeft echter in zijn vergadering van 10 mei 1984 de zevende herziening van het bestemmingsplan "Lande lijk Gebied" vastgesteld, waaraan echter door Gedeputeerde Staten nog geen goedkeuring is verleend. In verband hiermee zal het bouwplan van de heer A.P. v.d. Knaap moeten worden aangehouden. In een situatie zoals deze, waarbij een bouwplan niet in strijd is met het bestaande bestemmingsplan en eveneens in overeen stemming is met het in voorbereiding zijnde plan is het moge- lijk met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet de gevraagde vergunning te verlenen. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens van deze mogelijkheid gebruik te maken, doch voordat zij hiertoe kunnen overgaan, dienen eventuele belanghebbenden in de gelegen heid te worden gesteld hun bezwaren tegen de verlening van de gevraagde vergunning kenbaar te maken. Het is hierom dat het betreffende bouwplan vanaf maandag 24 september 1984 gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., voor een ieder ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden hun bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vergunning aan het college kenbaar maken. 17 tot 23 september 1984: Pr. Beatrix Fonds. 24 tot 30 september 1984: Nier stichting. 1 tot 7 oktober 1984: Dieren bescherming. GEBOORTEN: Haag, Ninouk Cornelia, doch ter van: Haag, Albert en: Ver- bree, Adriana, op 20 augustus 1984. Meewisse, Stephanus Johan nes Adrianus, zoon van: Mee wisse, Johannes S. en: van der Kleij, Cornelia H.C., op 29 au gustus 1984. Voorbij, Suzanne Veréna, dochter van: Voorbij, Adrianus C.G. en: van Nijnatten, Astrid H.M op 11 september 1984. OVERLEDEN: Hordijk, Neeltje Johanna, echtgenote van: C. Vermaat, oud 42 jaar, op 31 augustus 1984. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, dat door de Hoofdinge nieur-Directeur voor de Be drijfsontwikkeling in Zuid-Hol land een verklaring van geen bezwaar is afgegeven, zoals bedoeld in de "Beschikking vrijstelling methylbromide". Genoemde verklaring is afge geven ten behoeve van: L.H.W. Paul, Knibbelweg 20. en ligt vanaf heden gedurende drie maanden ter gemeente secretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, tijdens de kantooruren, voor een ieder ter inzage. In de periode van 30 augustus tot 13september 1984zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunnin gen afgegeven voor: -het vervangen van een wo ning op het perceel Middel weg 8; -het vervangen van een wo ning op het perceel Vliet- kade 11a; Een ieder die meent in zijn be lang te zijn getroffen door ver lening van één van de boven staande vergunningen kan bin nen 30 dagen na de dagteke ning van dit blad een gemoti veerd bezwaarschrift ingevol ge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedu rende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 144). Dinsdag 25 september 1984 Commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening Aanvang 19.30 uur. Donderdag 27 september 1984 Commissie Onderwijs en Wel zijn Aanvang. 19.30 uur. Maandag 1 oktober 1984 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken en Financiën Aanvang 19.30 uur. Donderdag 11 oktober 1984 Gemeenteraadsvergadering Aanvang 19.30 uur. Het spreekuur van de burge meester gaat op vrijdag 28sep tember a.s. niet door. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben een voorlichtingskrant uitgegeven over de komende herziening van het streekplan Zuid-Hol land Oost. In deze krant wordt informatie gegeven over de on derwerpen die met betrekking tot de herziening aan de orde komen, zoals bevolkingsgroei, wonen en werken. De krant is verkrijgbaar bij de provincie en ter gemeente secretarie. MOERKAPELLE - 4 september: snelheidscontrole. Op respectievelijk de Herenweg en de Moerkapelse Zijde werd een radarsnelheidscontrole gehouden Op de Herenweg werd 1 bestuur der bekeurd en op de Moerkapelse Zijde 14 bestuurders. Hoogst ge meten snelheid was 83 km./u. 8 september: vernieling. Een inwo ner van Zoetermeer deed aangifte van vernieling van het autodak van zijn auto. De auto stond gepar keerd bij de tennishal. 11 september: poging inbraak. Bij een supermarkt werd in de nacht van 10 op 11 september gepro beerd in te breken. Het slot van de buitendeur werd vernield. Er wer den geen goederen vermist. De politie zal de komende maan den weer aandacht gaan schenken aan de verlichting van (brom)fiets, auto en landbouwvoertuigen. Voorkom een bekeuring en zorg dat uw verlichting in de donkere maanden optimaal functioneert. GOED LICHT - ALLICHT! gevonden br. knipport. met inhoud (omg. Hollevoeterlaan); autoleutels (Dorpsstraat). verloren grijze kater; zwarte port. met geld; kindervestje rose/blauw; sleutel bos (9 sleutels); double dames horloge; babyschoentje blauw/wit (omg. Hollevoeterlaan); gevloch ten zilveren ketting met oogslotje; gouden halsketting. Donderdag 4oktobera.s. om 19.30 uur vindt er een openbare verga dering plaats van de medezeg genschapsraad van de openbare basisschool 't Reigerbos. De bij eenkomst wordt gehouden in de gemeenschapsruimte van de la gere school. De collecte voor de kankerbestrij ding heeft in Zevenhuizen-dorp 6149,85 opgebracht. Alle ge-vers en collectanten hartelijk dank! Burgemeester en wethouders hebben op 19 september 1984 bouwvergunning afgegeven aan: -J.C.A. Landman, Rehobothplantsoen 13, voorhet plaatsen van een dakkapel; -J.P.M. van Tartwijk, Hollevoeterlaan 7, voor het bouwen van een aanbouw; - Audi pack VOF, Zuid piasstraat 1voor het verbouwen van een bedrijfsloods; -bestuur bejaardentehuis Beth San, voor het plaatsen van een windscherm langs een galerij nabij Wilde Veenen 33-41; -J.C. Klomp, Raadhuisstraat 55, voor het bouwen van een garage. Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de verzending van de beschikking ingevol ge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. Op 25 september a.s., aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis van Moerkapelle zal de gemeenteraad in vergadering bijeen komen. Behandeld zullen o.a. worden: -voorstel van Gedeputeerde Staten inzake de gemeentelijke herindeling noord-oostelijk en midden Zuid-Holland; - benoeming van de leden van de woonruimte adviescommissie; -aanbieding van de begrotingen voor het jaar 1985; -voorstel tot wijziging van het algemeen ambtenarenreglement. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: -de heer J.D. Reijneveld te Waddinxveen, voor het gedeeltelijk vergroten van het woonhuis Middelweg 16a te Moerkapelle, kadastraal bekend gemeente Moerkapelle, zonder sectie nummer 1874; -de heer C.C. Oudijk, Herenweg 49 te Moerkapelle, voor het dichtmaken van 2 hooibergen, kadastraal bekend gemeente Moerkapelle zonder sectie nummer 1174; - de heer J.C. van der Meer te Berkel en Rodenrijs, voor hef ver nieuwen van een bedrijfsgebouw aan de Julianastraat 78 te Moerkapelle, kadastraal bekend gemeente Moerkapelle, zon der sectie nummer 1942. Bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 24september 1984 tot en met 8 oktober 1984 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar indienen bij het college. Moerkapelle, 19 september 1984 de wethouder, C. Wolff. de burgemeester, A.W. Lips. HUWELIJKEN: Uittenbogaard, Albertus Marti- nus en: Rietdijk, Hélène, op 6 september 1984. van Amerongen, Eric Frans en: Verbeek, Johanna Maria, op 7 september 1984. Evers, Pieter en: Bos, Wille- mijntje Albertina, op 12 sep tember 1984. GEBOREN: Desirée Jennifer, dochter van: Imrherzeel, Pieter Gerardusen: Hertog, Jenneke, op 28 augus tus 1984. Sandra, dochter van: Wessels, Adam en: Midde, Johanna, op 2 september 1984. OVERLEDEN: Boeve, Hendrik, oud 66 jaar, op 12 september 1984. De jeugdbrandweer van Moer kapelle kan weer een aantal le den gebruiken. Ben je 12 jaar. dan kun je lid worden van de jeugdbrandweer. Wel moet je toestemming van je ouders hebben. Heb je zin om wat van het brandweer gebeuren te Ieren, dan kun je je opgeven bij C. Fij- an. Rijnland 7 te Moerkapelle.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 2