<2 10 jaar dorpshuis swanla dat leeft, beweegt en speelt donderdag 27 september 1984 jeugdtalentenjacht vrijdag 28 september 1984 disco sportieve zeskamp verloting dorpshuis swanla bruist van aktiviteiten! DORPSKRANT de jury krijgt het razend moeilijk! moeilijk! een sportieve zeskamp! pagina 6 Het 2e lustrum van het dorpshuis Swanla" is een feit om bij stil te staan. Tien jaar geleden werd het Dorpshuis gesticht om plaats te bieden aan o.a. sport-, muziek-, en toneelverenigingen. In de loop der jaren zijn erzoveel aktiviteiten ont wikkeld dat het Dorpshuis nu bijna uit zijn voegen barst envoor zeer velen een plaats is waar je in een gezellige sfeer andere mensen kunt ontmoeten. Dit alles is mogelijk, niet alleen door de inzet van professionele, maar ook van zeer veel vrijwillige medewerkers. Dankzij al deze mensen hebben we in Zevenhuizen een bruisend Dorpshuis! De lustrumcommissie hoopt dat u tijdens de drie lustrumdagen mee leeft, - beweegt en -speelt! de lustrumcommissie: sibo kouwenhoven, henk hogebrug, arie eriks, willem visser, jo huldy, nelly v.d. knaap, ingrid van oostveen, mare konings, arie boertje, harry de jong en silvia markus Op de oproep enige tijd geleden om op donderdagavond 27 september mee te doen aan de jeugd talentenjacht, is goed gereageerd. Al binnen enkele weken hadden zich zoveel deelnemers aan gemeld dat het zo vast stond als een huis: er móet in Zevenhuizen een echte Talentenjacht gehouden worden. Niet in het minst vanwege de vele interessante prijzen (want wat dacht je van zo'n flitsende walkman!) zullen de deelnemers in de leeftijd van 9 tot 18 jaar op 27 september hun uiterste best doen om zo hoog mogelijk te eindigen. Opvallend ook dat vele creatieve genres acte de présence zullen geven. Zo zal er o.a. gedanst worden, muziek gespeeld, gezongen en geplay-backt worden met een zelfontworpen microfoon. Daarbij zullen vele talenten zodanig geschminkt en verkleed op het toneel staan dat het héél moeilijk zal worden ze te herkennen. Probeer het maar eens! De jury-leden, wier namen - om het verrassingseffect te verhogen - nog niet bekend gemaaktzijn - zullen het moeilijk krijgen. Al was het alleen al om die 10-jarige jongen uit de Weth. Kreftlaan te beoordelen, die een lied van Danny de Munck zal zingen, daarbij begeleid op gitaardoorz'n vader! Namens de lustrumcommissie worden behalve ouders, familieleden en bekenden van de deel nemers, ook andere belangstellenden van harte uitgenodigd in het jarige Swanla. Het dorpshuis is die donderdagavond vanaf 18.00 uur open en de toegang is gratis. De talentenjacht zelf zal om 19.00 uur aanvangen en omstreeks 21.30 uur afgelopen zijn. Tijdens de pauze is er een gezellige verloting en als het een beetje meezit komt er halverwege de avond als klapstuk ook nog een zéér muzikale verrassing. N.B.: Er is eventueel nog plaats voor één of twee deelnemers maar die moeten zich dan wel zo snel mogelijk aanmelden. Bel 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur naar (01802) 1775. En denk erom: ook meedoen kost niets! Ook op vrijdagavond 28 september, in de bruine zaal, een disco-avond, georganiseerd met medewerking van Soos-1216. Op deze avond treden op de inmiddels in Zevenhuizen en verre omgeving al bekende LOCAL HEROES. In dit life-optreden laten deze Zevenhuizense jongens zien, dat zij sinds hun optreden in september 1983 in het dorpshuis, hun repertoire hebben uitgebreid. Op de onlangs gehouden braderie hebben zij hun kwaliteiten nog weer eens duidelijk getoond! Ook een onderdeel van de lustrum-aktiviteiten is op vrijdagavond 28 september: In voorgaande jaren is een aantal malen een spelletjes-avond voor de verenigingen georganiseerd. Voor deze zeskamp ligt het accent iets meer op het wedstrijdelement. Vanzelfsprekend geen topsport, maar de deelnemers moeten toch wat aan de conditie doen! Een aantal gebruikers van het dorpshuis is gecombineerd om hen zo in staat te stellen aan deze zeskamp mee te doen. Met de medewerking van mensen, die al vele jaren in Berkel en Bergschenhoek op dit gebied aktief zijn, is een keuze gemaakt uit door hen gebruikte of bedachte spellen. Zo staan op het programma spellen als taartenrace, doelgooien, langlauf en zakloppen. Al met al belooft het een sfeervol gebeuren te worden. DEZE PAGINA'S WORDEN AANGEBODEN DOOR DRUKKERIJ ELGERSMA. Op zowel donderdag 27, vrijdag 28 als zaterdag 29 september zal een verloting worden gehouden. De prijs zal ƒ1,- per stuk bedragen en daarmee maakt u niet alleen kans op één van de prijzen die op de avond zelf verloot zullen worden, maar ook maakt u kans op de hoofdprijs, die, buiten de 3 andere trekkingen om, verloot zal worden op zaterdagavond 29 september. Dus...bewaar al uw lootjes goed! De prijzen bestaan uit fototoestellen, walkman's e.d. en de hoofdprijs is een reis. En bedenktdoor hét kopen van lootjes steunt u de dorpshuisaktivitelten tijdens deze lustrumdagen!!!!! zelf muziek maken en daarbij zingen: 't is toch het leukste wat er is!

Dorpskrant | 1984 | | pagina 6