WONINGEN IN HET CENTRUM veïfcoop 4 Dinsdag 20 november m =H DORPSKRANT van 19.30 - 21.30 uur. In Hotel Vos. Dorpstraat 60, Zevenhuizen. VerKoov pagina 11 indeling woningen de bouw informatie-woningen De prijs van de woningen is vanaf 119.000,- vrij op naam. De duur ste ligt rond de/ 150.000,-. Van de negen woningen die verrijzen, worden er acht in de premie C- sector gebouwd. Dat betekent dat de nieuwe eigenaars het jaar van Foto MARRI KRIJGSMAN Foto's laten maken voor Sinterklaas is nog moge lijk tot en met zaterdag 24 november a.s. GRAAG AFSPRAAK MAKEN! AANBIEDING: Prachtige tekeningen in kleur varrbloemen, hon den, poezen, paarden enz. in wissellijst van 30x40 cm. voor 19,50 Fijne "antiek uitziende" lijstjes, voor pasfoto's en iets grotere, meegebracht uit het buitenland, is al een groot succes gebleken. Verder natuurlijk voor de verzorgde trouwrepor tages, pasfoto's - ontwikkelen en afdrukken fotorolletjes - INLIJSTEN. - Uniek gelegen, pal in het dorpscentrum. - Met loggia of terras. - Aparte berging. - Individuele c.v. - Goed geïsoleerd. - Voorzien van lift. - Kwalitatief hoogwaardige bouw. - Prijzen vanaf f120.000,- v.o.n. - Eenmalige belastingvrije bijdrage ad. f6.500,- U bent van harte welkom. bewoning 6.500,- belastingvrij ineens door het rijk krijgen uitge keerd. De bovenwoningenz ijn via twee gemeenschappelijke opgangen bereikbaar. Eén komt er bij de Bosgracht en de andere bij de Dorpsstraat. Hier wordt ook de lift gemonteerd, zodat ook moeders met kinderwagens makkelijk bo- ve kunnen komen. Ook gehandi capten met rolstoelen kunnen hiervan gebruik maken, zodat de bovenwoningen voor ieder goed toegankelijk zijn. De woningen zijn zodoende zowel voor oudere echtparen als jonge gezinnen uitermate geschikt. Men heeft de keus uit een drie- of vierkamerwo ning. (7 driekamerwoningen, 2 vierkamerwoningen). Elke woning heeft een hall, waarin de trap naar de bovenverdieping, die twee of drie slaapkamers bevat. Elke wo ning heeft op de bovenetage bo vendien een badkamer met een tweede toilet. Bovendien hebben alle woningen nog een zolder, die als berging dienst kan doen. Elke woning krijg ook een eigen c.v.- installatie. De materialen die voor de bouw gebruikt worden, zijn die van de traditionele bouw, waarbij ge bruik gemaakt wordt van hand- gevormde bakstenen, met een roodachtig uiterlijk. "Aannemer Bakker uit Moerkapelle is kwalita tief een uitstekende bouwer, die een goed produkt aflevert. Omdat Zevenhuizen zo gunstig ligt ten aanzien van tal van grote steden, bestaat er nu, terwijl er nog geen reklame voor de woningen ge maakt is, al veel belangstelling voor. Jammer dat er ter plaatse niet meer van zulke woningen ge bouwd kunnen worden" vindt de heer Wildschut. De verkoop van de woningen gaat op 20 november van start. De verwachting luidt, dat het totale project eind 1985 zal worden opgeleverd. ZEVENHUIZEN - Een groot hek waar eens het openbare schoolgebouw en het onderkomen van de dienst Gemeentewerken stonden, vormt de afrastering van een terrein waarop onlangs de bouw van een groot complex van start is gegaan. Dit omvat de bouw van een grote supermarkt, één a twee winkels en een negental woningen die daarboven worden gebouwd. De Wildschut-onroerendgoed- groep, die zich onder meer bezig houdt met bedrijfshuisvesting, nieuwbouwprojecjenwoningen en projectontwikkeling, kreeg de op dracht van de Koninklijke A.J.M. van Well b.v. te Zevenhuizen, het plan te ontwikkelen. Architecten bureau M. de Laat uit Krimpen a.d. IJssel was de ontwerper en bouw bedrijf G.J. Bakker en Zn. te Moer kapelle is de bouwer. Vanaf de te keningen en plattegronden lijkt het een bijzonder fraai plan, wat ontwikkeld is en waarvoor een bouwaanvraag bij de gemeente Zevenhuizen werd ingediend. De totale winkeloppervlakte s- inclu sief de supermarkt - omvat 1000 m2 Deze supermarkt zal een van de mooiste en grootste uit de wijde omgeving worden met een unieke ligging. Hierboven worden negen luxe appartementenwoningen ge bouwd, die uit twee woonlagen be staan. Ook deze bovenwoningen komen uniek te liggen. Acht met een dakterras op het zuiden, en één aan de Bosgracht met een ter ras op het westen. Zeker voor in woners van Zevenhuizen zijn ze - zo in het hart van het dorp met zicht op het nieuwe gemeentehuis - zeer aantrekkelijk. Op 20 november wordt er in Hotel Vos, aanvang 19.30 uur een IN FORM ATI E-AVOND over de bouw en verkoop van deze negen wonin gen gegeven. Voor deze open avond is gekozen, om iedereen in de gelegenheid te stellen in aan merking te komen voor een derge lijke woning. Op dit moment is er al sprake van een serieuze belang stelling van diverse mensen. Ook voor de één a twee winkels (het is nog niet duidelijk of er één of twee komen) die aan de Dorpsstraat ko men, bestaat veel belangstelling. Weike gegadigde uiteindelijk de ze winkel kan kopen of huren is nog niet bekend. De branche-in deling wordt op dit moment beke ken. Voor de supermarkt komt - in aanpassing met het plein voor het nieuwe raadhuis - een plein, waar ook gelegenheid tot parkeren ge creëerd wordt. Boven de super markt treft men weereen plein, in de vorm van een groot gemeen schappelijk te gebruiken dakter ras. Naast dit terras, heeft iedere woning een windbeschut privé- terras. De vrij luxe woningen ver schillen in grootte. De grootste is die met zich op de Dorpsstraat. De op één na grootste woning, die aan de Bosgracht ligt, heeft een groot terras op het westen. Tijdens een hearing werden dooréén der vrou welijke aanwezigen praktische suggesties gedaan ten aanzien van de bouw van deze woning, waarvan de achterzijde op het oos ten ligt. Door Wildschut onroe rend goed b.v. is van deze sugges ties gebruik gemaakt. De heer Wildschut: "Vrouwen zijn veel praktischer dan mannen. Bij nieuwe ontwerpen wordt dan ook altijd hun mening gevraagd omdat zij de details zien die wij over het hoofd zien. In dit geval had het met de plaats van het terras te maken en met de zon. Korenstraat 37 Telefoon 01802-1834 Aanwezig: in elk geval woensdag- en zaterdagmiddag. Variërend in prijs van ƒ10,- tot/15,- Nu kerstkaarten bestellen van uw eigen foto.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 11