DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS Mannes Meter FA. K.A. HAVELAAR ZN van DORPSKRANT Ophalen grofvuil en oud-ijzer Afgegeven bouwvergunningen Mutaties "Wegwijs" Bekendmaking Collecteschema BURGERLIJKE STAND Moerkapelle in oude ansichten 19.95 13.95 Politieberichten 13.25 19.95 13.95 1 pagina 4 9.50 4.75 9.75 32.50 12.50 moerkapelle gevonden: blauw regenjack in hoes (Holle voeterlaan); paar bruine lederen laarzen (Jhr. v.d. Welstr.); double dameshorloge (dorpshuis); pneu matische hamer (hollevoeterbrug) SGP MOERKAPELLE D.V. donderdag 22 november 1984 Ledenvergadering Een avond over tekenaar Jetses 32.50 Tijdens de raadsvergadering van 30 oktober j.l. is besloten tot het aangaan van een overeenkomst inzake huisvuilinzameling met de firma Omega Randstad. De bestaande overeenkomst met de gemeente Moordrecht komt hierdoor te vervallen. Tijdens de afgelopen maanden ^ijn met name waar het het op halen van het oud-ijzer betreft problemen ontstaan. Met ingang van heden kan worden gesteld, dat ook deze pro blematiek is opgelost. Hieronder volgt de regeling zoals deze met ingang van heden geldt: - grofvuil wordt elke donderdag gelijktijdig met het huisvuil op gehaald, uitgezonderd oud-ijzer; - oud-ijzer wordt opgehaald op iedere laatste donderdag van de maand, gelijktijdig met het huisvuil. Voor alle duidelijkheid volgen hieronder de voornaamste 'spel regels' voor het aanbieden van huisvuil, grof vuil en oud-ijzer: - het plaatsen van vuil aan de weg mag niet eerder plaatsvinden dan vanaf 6.00 uur op de ophaaldag; -het ophalen vangt aan tussen 7.45 en 8.00 uur; -onder grof vuil wordt verstaan: al het grovere huishoudelijk afval, zoals tuinafval (mits gebundeld), verpakkingsmateria len, dozen e.d.; tot een maximum gewicht per bundel van 35 kg. en een om vang van één m3; - onder oud-ijzer wordt verstaan: huishoudelijke apparaten, zo als koelkasten, wasmachines e.d., bed-spiralen, een en ander met een handelbaar gewicht; -bij het huis- en grof vuil en oud-ijzer mag niet worden aange boden: a. kadavers of gedeelten daarvan, faecaliën en slagerij- of visafval. b. bitumineuze afvallen, aardolieprodukten (afgewerkte mo torolie), vetten, giftige chemicaliën, licht ontvlambare- en ontplofbare stoften;. c. sloopafval, puin, zand en grond; - het huisvuil dient aangeboden te worden in een goed gesloten plastic vuilniszak; -voor zover niet omschreven, is het niet ter beoordeling van het personeel van de reinigingsdienst of bepaalde voorwerpen c.q. soorten afval wel of niet kunnen worden geaccepteerd. Laten we met elkaar proberen Moerkapelle schoon te houden!!!!' Burgemeester en wethouders hebben op 14 november 1984 bouwvergunning afgegeven aan: -Bouwbedrijf G.J. Bakker en Zn. te Moerkapelle, voor de ver bouw van een kantoor en toonzalen aan de Zuidplasstraat 6; -J.A.K. Havelaar, Oranjestraat 33, voor het veranderen van een tuinberging aan de Oranjestraat 33; -P.N. Verloop, Noordeinde 349 te Boskoop, voor het plaatsen van een tuinberging (tijdelijke vergunning), nabij Juliana- straat 53; - L.J. Teusink, Joh. Frisoplantsoen 16, voor het veranderen van een voorgevel aan het Joh. Frisoplantsoen; Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na verzending van de beschikkingen ingevolge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. Blz. 23: Onder dorpshuis "Op Moer" opnemen: Evenementencommissie: p/a A. Wessels, Hollevoeterlaan 7, 2751 DW, tel. 1707. Blz. 36/37: Telefoonnummer van de secretaresse van het Groene Kruis en het Nederlandse Rode Kruis, mevrouw A. Visser-Brouwer, wijzigen in 2938. Blz. 41: Peuterspeelgroep. Secretariaat wijzigen in: Westland 23, 2751 EL, tel. 3050. Blz. 42: Politieke Partijen: Het secretariaat van Algemeen Belang wijzigen in: C.P. Camme- raat, Jhr. van der Weistraat 28, 2751 AJ, tel. 1197. Blz. 49: Boven Schoolartsen- en logopedische dienst opnemen: Open Universiteit: - Centrale vestiging: Postbus 4444, 6401 CX Heerlen; - Studiecentrum Den Haag en Omstreken: Bezuidenhoutseweg 125, tel. 070-475385. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken be kend, dat de raad der gemeen te Moerkapelle in zijn vergade ring van 30 oktober 1984 heeft besloten medewerking te ver lenen ex. artikel 50 der Kleuter onderwijswet en artikel 72 der lager Onderwijswet ten behoe ve van resp. het inrichten van een speellokaal en het vervan gen van de C.V.-ketel bij de christelijke kleuterschool en de christelijke lagere school. Een ieder die meent door dit besluit in zijn/haar belang te zijn geschaad kan binnen 30 dagen na heden in beroep ko men bij Gedeputeerde Staten. Moerkapelle, 14 november 1984, Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, C. Wolff de burgemeester, A.W. Lips. 12 t/m 18 november 1984: Na tionaal Fonds Sport Gehandi capten. GEBOREN: Tamara Yoshi, dochter van: Vis, Rudolf B. en: Mintjes, Gep- ke A., op 25 oktober 1984. Anthonie Robbert, zoon van: van der Tas, Martinus J. en: Laban, Adriana H., op 30 okto ber 1984; Johannes Maarten, zoon van: den Hollander, Johannes G. en: Boevée, Maria E., op 6 no vember 1984. HUWELIJKEN: de Leeuw, Dirk en: Tromp, Anita, op 26 oktober 1984. Post, Maarten en: Hotting, Adriana Wilhelmina, op 1 no vember 1984. In de college-vergadering van 9 oktober j.l. is besloten om het boekje "Moerkapelle in oude ansichten" in herdruk uit te geven. Dit boekje, dat een verzame ling van prachtige ansichten en foto's bevat, staat nog steeds in de belangstelling. Vanaf 26 november a.s. wordt het boekje verkocht bij de firma Van Marle aan de Dorpsstraat. De prijs bedraagt tot 1 januari 1985 29,95. Na deze datum kost het boekje 34,95. SPANNINGZOEKER 8414 MM "Steinel". Geschikt voor 4.5 380 V zwak of wisselstroom Met polariteitsaanduiding voor zwakstroom. Ook bijzonder ge schikt voor modelbanen e.d. Van 13.50 V! LOOPLAMP 8424 MM Metalen draadkorf met reflec terende achterwand en draaibare opnanghaak Olie en zuurbe stendig Met 8 meter kabel plus Stekker «Tan 28 00 voor COMBINATIETANG 8421 MM Will" Verchroomd, met zware isolatie Lengte 180 mm Van 22.10 voor DUIMSTOK 8417 MM Kunststof timmermansduimstok. 4-ledig. Indeling meter/meter. BETONBOORSET 8420 MM "Koch". Set van 4 stuks in de maten 5, 6. 8 en 10 mm. Van 15 85 voor HALOGEENLAMP 8412 MM Waterdicht Verstraler met halogeenlampje 4.8 V Zonder batterijen Van 52.00 voor KABELSCHOENTANGSET 8413 MM Bestaande uit kabelschoentang en assortiment kabel 20 oktober: Op de Oranjestraat vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Beide voer tuigen hadden aanzienlijke scha de. Beide partijen wilden de zaak onderling regelen. 28 oktober: Een inwoner van Moerkapelle deed aangifte van doorrijden na aanrijding. Zijn ge parkeerde personenauto stond op het parkeerterrein bij sporthal Op Moer. De auto werd aan de rech- terachtérzijde beschadigd. Van de dader ontbreekt elk spoor. 26 oktober: De brandweer moest op deze dag uitrukken in verband met een schoorsteenbrand aan de Mauritsstraat. Ter plaatse bleek de zaak nogal mee te vallen. Dat dit bericht toch een waarschuwing mag zijn voor mensen die in het bezit zijn van een open haard of al- lesbrander. Bij intensief gebruik moet de schoorsteen 1 tot 2 maal geraagd worden. Dit voorkomt dergelijke branden. 30 oktober: Door een lid van de tennisvereniging werd gesigna leerd dat een viertal jongelui een aantal kratten wegnamen bij de kantine van de tennis/voetbalvere niging. De politie stelt een nader onderzoek in. 29 oktober: Een inwoner van Moerkapelle deed aangifte van diefstal van zijn fiets. De fiets werd de volgende dag teruggevonden in een sloot langs de Bredeweg. 1 november: In de nacht van 31 oktober op 1 november werd er in gebroken in een woning aan de Wilde Veenen. De dader is de wo ning binnengekomen via de ach terdeur door deze te forceren. In de woning werd het nodige door zocht maar er werd niets ont vreemd. De technische recherche heeft een onderzoek ingesteld. 2 walkie talkies (omg. Beth San); drie sleutels aan ring. verloren: huissleutel aan hanger; rode re genjas (bushokje M-Zijde). in een zaal van het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente te Moerkapelle. Spreker: dhr. A.K. van der Staaij uit Tiet over: DE SGP EN WERKLOOSHEID Aanvang: 19.45 uur. Allen hartelijk welkom! De afdeling Moerkapelle van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen heeft op woensdag 21 novem ber een avond over de bekende te kenaar Cornells Jetses. De heer K. Faber komt over deze bekende kunstenaar vertellen en laat foto's en tekening over zijn werk zien. ROLBANDMAAT 8422 MM Stanley" Verchroomde meta len kast met vastzetpal en broek klem Stalen band. lengte 3 m. Indeling cm/inch. Van 18.65 voor TOw rRiocx SOLDEERBOUT 8418 MM "Weller" Vermogen 25 W Kema goedgekeurd snoer en stekker met randaarde Van 27 75 vcor KLOOFBIJL 8419 MM Voor het moeiteloos kloven van hout. Met essen steel, lengte 90. cm Gewicht 3 kg Van 46 .00 voor WATERPOMPTANG 8415 MM Will Verchroomd, met zwaï e isolatie Riliensysteem Lengte 240 mm - Van 20 80 voor Dorpsstraat 28 - Moerkapelle - Tel. 01793-1307 ijzerwaren - gereedschappen - doe-het-zelf-artikelen - sanitair - C.V.-bouwpakketten.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 4