'n Knaap van 'n miniposter van eigen foto of dia! tijdelijk ZIEKTEKOSTEN VERZEKERING AKKOORD A. RODENBURG DORPSKRANT (formaat 30 x 40 of30 x 30 cm) WELFARE-BAZAR 13 NOVEMBER A.S. kasten vol Aan een lange tafel zijn de dames, merendeel 60 plussers, actief bezig. Eén dame borduurt. Het resultaat van haar. ijver zien we later in een kast. door één van de Welfare-leidsters zijn leuke kinder overgooiertjes voor d;e maatjes 92-104 genaaid, die zij van prachtig borduursel voorzag. komt dat zien! Zevenhuizenaar in New York Nieuwbouw ge meentehuis vertraging Uw mooiste foto's of dia's kunt u tijdelijk extra voordelig tot een royaal formaat laten uitvergroten, 'n Pracht van een miniposter voor slechts f 9,90. U hoeft alleen het betreffende negatief of de dia (pocket, instamatic of kleinbeeld) bij ons af te geven... en binnen een paar dagen ligt uw miniposter voor u klaar. Zorg dat u er snel bij bent, deze aktie is tijdelijk (alleen deze maand)! Uw FotoVakman: DROGISTERIJ - FOTOHANDEL KADOBOETIEK ZEVENHUIZEN - TEL. 1366 Uitbreiding "DE VIERKAP" KOOPAVONDEN Drumband fanfare in de prijzen 8e jaargang nummer 173 30 oktober 1985 Vandaag, precies over veertien da gen, vindt de WELFARE BAZAR weer plaats in de recreatiezaal van het bejaardentehuis De Zevenster. De handwerksters - een kleine 30 - zijn momenteel druk bezig om de laatste hand te leggen aan leuke, ori ginele en nuttige artikelen. Onder leiding van een zestal vrijwilli ge leidsters kwam er veel moois tot stand. Dat vele wordt woensdagmid dag 13 november vanaf 14.00 uur, als mevrouw Van Gent, echtgenote van de burgemeester van Zevenhuizen, de Verkoopmiddag officieel zal ope nen, te koop aangeboden. Zoals ge bruikelijk zijn de prijzen ook nu weer zeer redelijk, zelfs laag. "We rekenen alleen de kostprijs" vertelt mevrouw N.v.d.Knaap-Bos, bij een kijkje vooraf op één van de handwerkmiddagen in De Zevenster. Die middag waren verder ook mevrouw Verweij-Nell, mevrouw Achterberg en mevrouw Groenveld aanwezig. De dames Bijl en de Mooy waren verhinderd. Énkele andere dames zijn kussens aan het borduren. Die doen niets lie ver. In de kast in de speciale Welfare- kamer zien we er stapels liggen later. Een andere dame is bezig kerstman netjes te haken. Af zien ze er schattig uit. Ze zijn bedoeld om kerstkaarten aan te hangen. Knijpertjes worden n bijgeleverdKnuffeldieren zien we r in allerlei vorm en afmering, poppen, kleden, schortjes, kousen, sokken enz. Eén mevrouw is een prachtig boerenbont tafellaken aan het bordu ren: het moet nog af. Weereen ander is bezig met het breien van een pop die om een wasmiddelenton komt: al vele jaren 'in' en een zeer geliefd arti kel. Baby- en kindersokjes die om kleed zijn met een lederen zool, truien met ingebreide motieven: zeer gewild en worden vaak op bestelling ge maakt. Mevrouw Achterberg: "Wat er gemaakt wordt moet wel iets zinnigs zijn. Ook origineel, of nuttig. We vol gen ook de mode een beetje en stem men, hetgeen gemaakt wordt aan kleding, er helemaal op af. 'In' waren een hele tijd truien met stripfiguren. Nu zijn die nog wel geliefd maar ook ruimotieven zijn dat." Jurkjes met gehaakte bovenstukjes, schattige babyjasjes, kindervesten, slabbetjes...veel leuke artikelen om cadeau te geven...Alleen het zien in de welfare-kamer van de stapels en stapels produkten van een jaar 'nuttig handwerken' wekt het verlangen om te kopen...voor een baby die geboren is, voor een jarige peuter, een cade autje voor Sinterklaas voor een kleu ter enz. Wie graag een bepaald artikel wil hebben, maar op die woensdag middag achter het net vist, hoeft niet te treuren, want er wordt ook op be stelling geleverd VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS - VCC - BETAMAX - Lia en Piet de Waal - Zuidkade 56 - Waddinxveen Tel. 01828-13671 - Geopend ma. t/m vrij 13.00-21.00 uur, zat. 9.00-17.00 uur. Nu ook verhuur van videorecorders! De heer R. Visser van de Rottekade 23 te Zevenhuizen heeft afgelopen zondag 27 oktober, deelgenomen aan de 'New York City marathon' in New York, V.S. De marathonloper liep de afstand van ruim 42 km. in een tijd die nog niet medegedeeld kan worden. De heer Visser, die nog wegblijft tot begin november, ver telt ongetwijfeld zijn belevenissen in één van de volgende Dorpskranten. Wanneer het nieuw te bouwen raadhuis in Zevenhuizen-dorp zal worden aanbesteed is voorlopig nog onbekend. Eén en ander als ge volg van het aanhouden van de goedkeuring door de raad die zich wel unaniem kon verenigen met de kosten en het dekkingsplan, doch bedenkingen uitte tegen de geplan de plaats. Men wilde het gebouw liever enkele meters naar achteren geplaatst zien, opdat het dorpsplein wat groter wordt. Tijdens de jongste gemeenteraads vergadering is hier een uitgebreide discussie over op gang gekomen. In de praktijk bljkt het nogal wat voe ten in de aarde te hebben om het raadhuisgebouw enkele meters naar achteren te bouweh, omdat het ontwerp zo gemaakt is dat er een overlapping met het gebouw voor hulpverleningsdiensten c.q. brandweergarage zou ontstaan. 1. Laat u vrijblijvend adviseren 2. Wij werken met verschillende maatschappijen. 3. Vraag om informatie, ook als u nog vrijwillig verzekerd bent. 4. Een ieder ontvangt een leuke attentie. graag ontvang ik alle Informatie plus gratis attentie. Naam Adres Bon (zonder postzegel) verzenden aan: Woonplaats Momenteel verzekerd bij: Leeftijd man: Leeftijd vrouw: Kinderen: i.' Antwoordnummer 13101 2740 WE Zevenhuizen Tel. 01802-1018 Vijf bedrijven hebben op uitnodi ging van de gemeente Zevenhuizen ingeschreven voor de verbouwings werkzaamheden aan het multifunc tionele gebouw De Vierkap te Oud Verlaat. Bouwbedrijf Bakker te Moerkapelle was de laagste in schrijver. i.v.m. ST. NICOLAAS en KERSTMIS De Zevenhuizense Midden stand zal zich houden aan dè landelijke koopavonden. Deze zullen zijn: donderdag 28 november t/m woensdag 4 december en donderdag 19 december t/m maandag 23 december. Alle avonden tot 21.00 uur!. De drumband van het fanfarecorps De Kleine Trompetter behaalde za terdag 19 oktober in Brielle de twee de prijs, in de derde divisie sectie E. De 15 leden tellende drumband stond onder leiding van instructeur Verheuvel. Het concours werd ge organiseerd door de Kon. Ned. Federatie van Harmonie- en fanfa recorpsen. De prijs bestond uit een diploma. Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Ver laat en Moerkapelle. Verschijnt één maal per veertien dagen in een oplage van 3.500 exemplaren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgers- ma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, Tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zeven huizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de dorpskrant stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de in elke krant geplaatste adver tenties. Bovendien behoudt zij zich het récht voor om zonder opgave van re den, advertenties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren

Dorpskrant | 1985 | | pagina 1