--- Heeft de Sint nog niets gevonden? voor VADER of ZOON voor MOEDER of DOCHTER? dan even naar vd berg mode! VOOR HEM: Een mooie trui, pantalon, overhemd, as of riem! VOOR HAAR: een blouse, rok, ketting, oorbellen, strikken of panty's! VERDUYN B.V. Garage van Vliet 15 jaar Politieberichten verloren In- en verkoop van olietanks constructiewerken centrale verwarming olie opslagtanks (KIWA) Welfare Bazar De Tourclub vierde lustrumfeest Kom even langs, wij brengen LI zeker op een goed idee!!!!! TANKBOUW EN INSTALLATIEBEDRIJF BEZINESTATION dag en nacht geopend Woensdag 13 november verrichtte mevrouw Van Gent-Kelderman de officiële opening van de jaarlijkse Welfare Bazar in het bejaardentehuis De Zevenster. Haar taak was om het 'kruis' dat de toegang tot de zaal versper de, open te knippen. Zij deed dat onder toeziend oog van alle Welfare medewerksters en tal van bezoekers die met spanning naar de openings handeling keken, om zo snel mogelijk bij de fraaie artikelen te kunnen zijn Zoals we bij de aankondiging enkele weken geleden al stelden: die mochten gezien worden. Fleurig, vlot, origineel, modern en praktisch. Oe diverse produkten van deze handvaardigheidsvlijt, wekelijks op een dins dagmiddagbijeenkomst, of thuis, tot stand gekomen, hadden een gretige aftrek en varieerden van warme truien en sokken, tot leuke kinderkleertjes schortjes, kleden, kussens, wandkleden, poppen, knuffelbeesten enz. Wie iets miste, kan altijd iets op bestelling laten breien. Men kan daartoe op een dinsdagmiddag even naar de recreatiezaal van De Zevenster gaan. Op 1 december is het 15 jaar gele den dat Dick van Vliet zich op 40- jarige leeftijd liet inschrijven bij de Kamer van Koophandel en zich vestigde als garagebedrijf in Moerkapelle. Auto's en de tech niek ervan zijn en waren z'n lust en leven. Op zijn 16e had Van Vliet al een rijbewijs! Dat kon toen nog voor bepaalde op auto's gelijken de voertuigen met snelheidsbe- perkende maatregelen. Met zijn toch wel bijzondere techniscne knobbel en kennis is het voor het mogelijk het totale service-pakket voor onderhoud aan auto's te ver richten. Eigenlijk kan men bij hem met elk merk auto terecht. Met service hoog in het vaandel werkt Van Vliet van 's morgens half acht tot 's avonds laat. De garage is open van 7.30-18.00 uur, maar voor spoedgevallen staat hij altijd klaar. Ook voor de verplicht ge stelde A.P.K.-keuring kan men bi| hem terechtHij werkt alleen doch zijn vrouw Rita zorgt voor de boekhouding. Informeer eens^ voor een winterbeurt....tel. 01793" 1591 ZEVENHUIZEN - bruine portemonnee; sleutelbos; ketting met saxofoon-hangertje, gevonden bruine lederen herenhandschoen. Op 14 november vond een onge val plaats aan de Zdl. Dwarsweg. De bestuurder van een bestel busje haalde op de Zdl. Dwars weg een bromfietser in, op het moment van inhalen week de bromfietser naar links en moest de bestuurder van de bestelwagen uitwijken, waardoor hij in de berm kwam. De auto zakte in de berm weg en belandde in de sloot. Geen persoonlijke ongelukken. Op 15 november een aanrijding zonder in de Dorpsstraat, waarbij twee personenauto's waren be trokken. De bestuurder van een personenauto die uit een uitrit kwam schampte een in de Dorps straat geparkeerde personenauto. Materiële schade. De 16e vond weer aan aanrijding plaats op de kruising Rozenstraat- Schoolstraat, tussen een perso nenauto en een bromfiets. De bromfiets gaf geen voorrang aan de van rechts komende personen auto. De bromfietser raakte ge wond bij de aanrijding en werd met een ambulance met een ge compliceerde beenbreuk naar het Bleulandziekenhuis vervoerd. INBRAAK: Op 17 november - in de vooravond - werd er ingebro ken in een woning aan de Gouds bloemstraat. Ontvreemd werden fotoapparatuur en sieraden. Twee dagen eerder was er een po ging tot inbraak gedaan in een wo ning aan De Bongerd. Bij thuis komst merkte de bewoner dat hij ongewenst bezoek had gehad. De gehele bovenverdieping van de woning was doorzocht. Er werd niets vermist. DIEFSTAL: Op 16 november werd er een diefstal in een garage ge pleegd aan de Bermweg. Er wordt een electrische schaafmachine vermist. ONDER INVLOED: Op 20 novem ber werd een automobilist in de Dorpsstraat, weggereden zonder Wollenfoppenweg 107A. 2761 DL Zevenhuizen, lel (010) 650475 Tourclub Zevenhuizen '80 vierde op 16 november haar eerste lus trumfeest in café De Roerdomp. Op deze avond werden de bekers uitgereikt voor de beste prestaties van het seizoen, geleverd door de leden van Tourclub Zevenhuizen '80. Clubkampioen werd Piet Ei kelenboom. Hij ontving de beker uit handen van voorzitter Ed Bee re. De feestavond werd bijzonder ge zellig door het aandeel van enkele leden met sketches en een origi nele spelcompetitie. Zelfs net- echte kabouters vereerden dit feest met een bezoek verlichting, aangehouden. Hierbij bleek dat hij onder invloed ver keerde van alcohol. Er werd een bloedproef afgenomen. Na de blaastest bleek al dat hij te veel alcohol genuttigd had. Op 22 november werd er een dief stal gepleegd in het zwembad. Er werd door een van de zwem re creanten aangifte gedaan dat er vanuit de kleding een portemon nee met inhoud was ontvreemd. Diezelfde dag vond er weereen in braak plaats in een woning aan De Wielewaal. De dader werd aan gehouden. Omwonenden zagen een jongeman diverse spullen, 's morgens naar een geparkeerde auto overbrengen. Zij noteerden het kenteken van de auto (het tijd stip van de inbraak was half twaalf 's morgens). Omstreeks 13.00 uur werd de auto te Rijswijk gesigna leerd toen hij aan de kant van de weg stond. Collegas van de politie te Rijswijk zagen dat de persoon goederen overlaadde in een taxi. Hij werd aangehouden en naar Zevenhuizen gebracht. Bij nader onderzoek bleek dat de auto kort tevoren in Den Haag was ont vreemd. De inbreker is afkomstig uit Rijswijk. De verdachte is in ver zekering gesteld en voorgeleid bij de officier van justitie. De ont vreemde goederen heeft men helemaal terug. Op 24 november werd aangifte gedaan van diefstal (vermoedelijk in de late avonduren van de 23ste gepleegd) vanuit een geparkeerd staande auto op de Weth. Kreft- laan. Vermoedelijk heeft men zich tot de auto toegang verschaft met een valse sleutel. Uit de auto werd een auto-radiocassetterecorder weggenomen. Op 25 november vond een aanrij ding plaats met een hond op de Nrd. Dwarsweg. Een hond liep plotseling de weg op. De be stuurder van een naderende per sonenauto kon het dier-niet meer ontwijken en reed het aan. Kort na het ongeval is de hond overleden. De eigenaar van de hond is tot op heden onbekend. Het betrof een Mechelse herder. De eigenaar ge lieve zich in verbinding met de rijkspolitie te Zevenhuizen of Nieuwerkerk te stellen. dorpsstraat 111b - zevenhuizen

Dorpskrant | 1985 | | pagina 10