VEEL SUCCES VANAVOND OP GROENEWEG! ZET 'EM OP!!!!! Het gemeentehuis is niet meer. 50 JAAR SAMEN! DORPSKRANT Politieberichten Willem, Hans, Paul, Frank, Willem, Ron, Frans, Robbert, Willem, Hans, Peet, Theo, Per en Marco. Namens jullie sponsor. Peter Hovens. 9e jaargang nummer 1 88 4 juni 1 986 terzijde van zijn voorligger. 1 juni: Inbraak op heterdaad: Om streeks 4.00 uur ging het alarm van het restaurant De Otter aan de Strand weg af. Toen de politie ter plaatse kwam trof zij daar 3 jongemannen aan in een personenauto. In de auto stond al een doos met pakken chocomel, terwijl men bij het magazijn 3 dozen met blikjes bier had klaargezet. De da ders hadden eerst getracht om met een koevoet de deur van het magazijn te forceren. Toen dit niet gelukte heeft men aan de deurknop een staaldraad bevestigd, waarvan het andere eind aan de trekhaak van de auto werd vast gemaakt. Hierna heeft men de deur met grof geweld opengetrokken. Bij onderzoek van de auto werd onder de passagiersstoel een groot dolkmes aangetroffen. De 3 jongemannen, be woners van Rotterdam-Zevenkamp, zijn in verzekering gesteld. 1 juni: Vernieling ruit: Bij de firma Doove aan het Nijverheidscentrum hadden onverlaten een ruit ingegooid Hiervan werd aangifte gedaan. 2 juni: Diefstal fiets: Hiervan werd aangifte gedaan door een bewoonster van de Nrd. Dwarsweg. In de nacht van zaterdag op zondag heeft men de fiets weggehaald uit de niet afgesloten schuur achter de woning. Het betrof een donkerrode damesfiets. GEVONDEN: fietstas met inhoud; surfzwaard; por temonnee met strippenkaart en sleu tels; magnetisch pasje Cardkey; brui ne herenfiets. VERLOREN: sleutelbos met o.a. autosleutels; tasje met geld; portemonee met horloge: fiets- en huissleutel; horloge met zwart bandje; 2 sleutels; zwemkaart; sleutel berghok. VERMIST zwarte kat met witte voetjes en witte bef. AMWWWWUWWUVMVIMWUVWUW VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS - VCC - BETAMAX - Lia en Piet de Waal - Zuidkade 56 - Waddinxveen Tel. 01 828-1 3671 - Geopend ma. t/m vrij. 13.00-21.00 uur, zat. 9.00-17.00 uur. Nu ook verhuur videorecorders! WWWWWWVWVWWWWWWl Het echtpaar Schipper van de Middel weg 8 te Moerkapelle was dezer da gen 50 jaar getrouwd. Burgemeester A.W. Lips bracht hen een bezoek. Het gouden paar stelde een verhaal over hun levensloop in de Dorpskrant niet op prijs, daarom alleen een: "Hartelijk gefeliciteerd!"..... Onafhankelijk informatieblad vooralle inwoners van Zevenhuizen, Oud Ver laat en Moerkapelle. Verschijnt één maal per veertien dagen in een oplage van 3.500 exemplaren. REOAKTIEADRES: Drukkerij Elgers- ma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, Tel. 01802-2289 en Noordeinde 17. Zeven huizen. tel. 01802-1653. De redaktie van de dorpskrant stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de in elke krant geplaatste adver tenties. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van re den, advertenties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren zijn aan de Strandweg geparkeerde auto werd aangereden door een an dere personenauto. Toen hij naar de auto toeliep, reed de andere bestuur der snel weg in de richting Ommoord. De schade was een geheel vernield spatscherm. 28 mei: Snelheidscontrole werd gehouden op de Burg. Klinkhamer- weg. Er werden 29 bestuurders be keurd voor het overschrijden van de max. snelheid. De snelheden lagen tussen de 67 en 100 km/uur. 28 mei: Diefstal fiets: Van een in woonstervan Moordrecht werd op de Strandweg een groene damesfiets ontvreemd. 28 mei: Diefstal uit auto: In een auto, die geparkeerd stond op de par keerplaats bij de jachthaven aan de Rottekade werd ingebroken. Uit de auto werd een auto-radio en een doos met boodschappen ontvreemd. 29 mei: Inbraak in container: Er werd ingebroken in een container die naast de spoorlijn aan het Noordein de stond. Uit de container werden twee generatoren en een doorslijper met een totale waarde van f 5200,- ontvreemd. 30 mei: Aanrijding: Op de afrit van de rijksweg 12, nabij het Noordeinde vond een aanrijding tussen twee per- soenenauto's plaats. De bestuurder van een personenauto was onderaan de afrit gestopt. Juist toen hij optrok zag hij over het Noordeinde nog een auto naderen en stopte hij opnieuw. De achter hem rijdende bestuurder had- dit te laat in de gaten en reed tegen de achterzijde van zijn voor ligger. 30 mei: Aanrijding: Op de rijksweg 12, richting Den Haag, vond een aan rijding plaats tussen 2 personenau to's. Door onbekend gebleven oor zaak reed de bestuurder van een per sonenauto al rijdende tegen de ach- VENHUIZEN - 19 mei: Diefstal auto: Door een inwoner uit Hen- li Ido Ambacht werd aangifte ge- «nvan het feit dat was ingebroken lijn auto. die geparkeerd stond op in parkeerplaats aan deStrandweg. i de auto werd'een auto-radio weg komen. 'mei: Inbraak en vernieling: Bij >taurantDe Otter" aan de Strand- 5hebben onbekenden van het over ™e terras twee luidsprekersboxen genomen. Tevens heeft men een A vernield. roei: Diefstal jassen: Uit een '-wachter een woning aan de Knib ™eg werden door onbekenden 2 sen weggenomen. roei: Dronken bestuurder met ?Saal vuurwapen: Op de Wolle- Penweg was de bestuurder van Personenauto tegen een houten Man de bovengrondse elektrici- S|eiding gereden. De bestuurder s et lopend vandoor gegaan, maar r verderop worden aangehou 1 ®j nadere beschouwing van hem 'e te veel te hebben gedronken werd van hem een bloedproef af- kwien Bij onderzoek van de auto e at de bestuurder een revolver anden had, waarvoor hij geen c tiging had. Voor beide feiten 0 Procesverbaal tegen hem op- •roaakt. "roi- Diefstal boot: Vanaf de Rot co. De Bonk" werd een trailer waarop zich een kajuit- roet buitenboordmotor be- e trailer was met een ketting iaan een elektriciteitsmast. °ae waarde van de combinatie 115.000,-. T' ^oorrijden na aanrijding: ewoner uit Rotterdam zag dat

Dorpskrant | 1986 | | pagina 1