W BEJAARDENTEHUIS 'DE ZEVENSTER' 15 JAAR... OP LEND GOED IN VERZEKERINGEN drukkerij elgersma Assurantiekantoor "AKKOORD" Peter Hovens Schielandsingel 39 2761 XR Zevenhuizen TEL. 01802-1918 Klaverjassen Zaalvoetbal Damesvoetbal Vox Jubilans in de prijzen Frlm Zevenhuizen Raadsvergaderingen EHBO filmavond Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zeven huizen, Oud Verlaat en Moerka- pelle. Verschijnt éénmaal per week in een oplage van 4.000 exemplaren. REDACTIEADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Ze venhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de Dorpskrant stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de in elke krant staande advertenties. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren Bestel nü uit de fraaie Kerst- en Nieuwjaarskollektie van Kennemer-kaarten bij uw drukwerkspecialist: dorpsstraat 62a - tel. 01802-2289 ,,'t is Kerst voor u 't weet' 15 oktober 1986 9e jaargang nummer 200 Op vrijdag 10 oktober 1986 heeft burgemeester A.H. van Gent het eerste door de gemeente Zevenhuizen afgegeven rijbewijs uitgereikt aan de heer Marius J.W. van der Kooij van de Middelweg 4a. Zoals wellicht bekend geschiedt de afgifte per 1 oktober j.l. van rijbewijzen niet meer door de provincie maar door de gemeente Mevrouw 1. Lips-Lievaart verrichtte zaterdag de officiële opening van de eerste Welfare-verkoping. Zij deed dat door het kopen van een paar sokken voor haar zoontje, na een hartelijk toespraak waarin zij haar bewondering uitte voor het vrijwillige Welfare-werk in Moerkapelle. Bovendien wenste zij de organisatie veel succes. Inderdaad was deze eerste verkoping in gebouw "Moerveen" succesvol. Het publiek kwam aanvankelijk wat traag, maar 's middags was er sprake van drukte. De opbrengst van de Welfare-verkoping van het Rode Kruis bedraagt 15 jaar is driemaal een lustrum en aanleiding om feest te vieren in "De Zevenster". Speciaal voor deze gelegenheid was er een leuk programma samengesteld, met een feestelijk afsluiting, het eerste evenement was maandag: een Bingo met fraaie prijzen, waarvoor velen van hun kamer kwamen. Dinsdag trad het 'seniorencorps' uit Ommoord op. Enkele muzikanten hier van zijn Ze -zrihuizenaren. Woensdagmiddag was het poffertjes- feest, terwijl donderdagmiddag een film vertoond werd. 's Avonds was er een gezellige avond voor bestuur, genodigden en vrijwilligsters(ers) van de tuinkamer. Op deze avond en de daar opvolgende traden de medewerkers(sters) van het tehuis voor het voetlicht. Zij zorgden voor een leuk gevarieerd en ontspan nen programma met herkenbare voorvallen uit het 15-jarig be staan, door het spelen van scketches, acts, zang en play-back. Vrijdagavond vonden ook huldigingen plaats: Zij die 15 jaar in De zevenster wonen en de staf en keuken werden in het zonnetje gezet. De bewoners zijn: Mevrouw C. Colijn-Mooy, de heer A. v.d. Lin den, mevrouw N. Westerman, de heer F. Zweere, mevrouw A. Stofberg en mevrouw E. Benningshof-Zwarteveld. Ook directri ce mevrouw C.H.M. Staal, mevrouw E.J. Leenhouts (hoofd civie le dienst en interieurverzorging) en de koks de heren Th. Hertog en T. Kuilman viel deze eer te beurt. verder zie pagina 4 Vrijdag 17 oktober om 20.00 uur is er weer klaverjassen voor leden en donateurs en andere belang stellenden in het clubgebouw van Zang en Kleur aan de Zuidplas- weg. Ook deze tweede avond van het seizoen zijn er mooie prijzen te winnen. Zaterdag j.l. is het zaalvoetbaltoer nooi van start gegaan. Omdat een team zich op het allerlaatste mo ment had teruggetrokken, moest het programma worden aange past en hebben een vijftal vrijwil ligers als stand-in team, onder de naam FC Knudde, zorggedragen dat elk deelnemend team tenmin ste 2 wedstrijden kon spelen. De uitslagen zijn: Lammens-Eind hoven: 2-3; Groeneweg-Voor- brood: 1-3; Dorpshuis-v. Well: 3- 2; Clips-Hovens: 2-1; FC Knud de-Spar: 3-2; Bemi-Dorpshuis: 3- 1; Lammens-Clips: 3-5; Groene- weg-FC Knudde: 0-3; Bemi-van Well T.: 3-2; Eindhoven-Hovens: 1-2; Voorbrood-Spar: 4-2; v. Well T.-Dorpshuis: 4-1. In de stand om de sportiviteitsprijs gaat het team van het Dorpshuis aan de leiding. Berezege groeneweg dames 1 Na een zeer sterke start van Groe neweg met veel kansen werd er in de 30e minuut gescoord door Helga Baas. Direct na de aftrap was het weer raak door Nathalie Hoogwerf: 2-0. Vlak voor rust scoorde weer Nathalie Hoogwerf na een schitterende voorzet van Tosca van Vliet. Na de rust ging Groeneweg gewoon door met scoren. Een moegestreden Nieuw koop kon de dames van Groene weg niet meer stoppen. Het was Tosca van Vliet die een hattrick maakte. De eindstand was 6-0 voor Groeneweg. Dames 2 van Groeneweg had deze week rust... Dames Vox Jubilans uit Zevenhui zen behaalde zaterdag op een zangconcours in Sleewijk 36-7 punten. Dat was goed voor een EERSTE PRIJS!!! Film Zevenhuizen vertoont op vrij dag 24 oktober de Friese film "De Dream" van Pieter Verhoeff. Plaats van vertoning: dorpshuis Swanla. Aanvang 20.15 uur. Op woensdag 19 november komt de Argentijnse film "Histo- ria Oficial". De voorstelling vindt plaats in dezelfde weet, waarin Amnesty Zevenhuizen zijn l21/2- jarig bestaan 'viert'. ZEVENHUIZEN: 16 oktober a.s. in dorpshuis Swanla. MOERKAPELLE: 21 oktober om 19.00 uur. Begrotinasbehan deling en algemene beschouwin gen 1987. Op 21 oktober a.s. wordt bij de Spar (Nijverheidscentrum) door de EHBO een film vertoond over een hartoperatie en de voor- en nabehandeling daarvan. Een ie der is hartelijk welkom. Ook niet- leden!. Aanvang 19.45 uur.

Dorpskrant | 1986 | | pagina 1