Gemeente Zevenhuizen CONTACTLENZEN? ©«MM MUL begrafenis crematie 2 V.B.O.K. TOURCLUB Ouderenmiddag Kerkdiensten Verleende bouwvergunningen Bouwplan Bredeweg naast nr. 32 Bouwplan Hazeveld 18 en 20 Geen gebruik par keerterrein Nijver heidscentrum weekend 10/12 april 1987 Afrekening van de op grond van de "Al gemene subsidieverordening sociaal- cultureel werk" verleende subsidies over het jaar 1986. Verkiezing van de leden van de provinciale staten STEMMING BURGERLIJKE STAND Openbare vergaderingen Collecteschema Vergunning groepsvervoer Plattelandsvrouwen Uitoefening van het kiesrecht door per sonen die in dienstbetrekking zijn jZGB„a™^^Vte!eoZ:7^45 °'8*> - Bijeenkomst SGP- studievereniging DONDERDAG 12 MAART OPENINGSRIT H m Tl KI ÜJ Al Pr VI I Jl K 3 MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTEN cjoh.m.vander Spek b.v: In de periode van 18 februari tot 4 maart 1987 zijn door bur gemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunninqen af gegeven voor: -het plaatsen van een dakkapel op de woning Nrd. Dwarsweg j - het bouwen van een woonhuis op het perceel Vlietkade 2a; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van een van de bovenstaande vergunningen kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemoti veerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij bur gemeester en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordeninq e.a. (Dorpsstraat 144). a De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 12 maart 1987, gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 144, ter inzage ligt de aanvraag van: - de heer N.P. v.d. Berg, Akkerweg 31 te Moerkapelle, om een vergunning voorde bouw van een kas, groot 9.779 m2, alsme de een bedrijfsruimte op het perceel plaatselijk bekend. Bre deweg naast nummer 32a, kadastraal bekend gemeente Ze venhuizen, sectie F, nummer 232. Het college van burgemeester en wethouders overweegt de gevraagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe nu echter over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie- legging van dit bouwplan bezwaren in te dienen tegen het voornemen de gevraagde vergunningen te verlenen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 12 maart 1987, gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 144, ter inzage ligt de aanvraag van: - de heren A.A.J. Driessen en H.H.M. van der Burgt, wonenende respectievelijk Hazeveld 18 en 20, om een vergunning voor het overkappen van de open ruimte tussen de voorportalen van de woningen Hazeveld 18 en 20. Het college van burgemeester en wethouders overweegt de gevraagde vergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeping en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe nu over te gaan wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurede de termijn van tervisieleg- ging van dit bouwplan bezwaren in te dienen tegen het voor nemen de gevraagde vergunning te verlenen. Burgemeester en wethou ders hebben het voornemen in het weekend van 10 tot en met 12 april 1987 het par keerterrein Nijverheidscen trum bij uitzondering beschik baar te stellen voor andere doeleinden. Uiteraard is er voor gezorgd, dat parkeren op een andere plaats in dat wee kend mogelijk is. Gedurende die dagen kan men zijn voertuig parkeren op het terrein van Lelystad B.V. aan het Noordeinde nr. 57 (voorheen Lamboo). Het college is er zich van be wust dat het vorenstaande e- nig ongerief betekent en ver trouwt er op, dat voor de een malige maatregel begrip zal bestaan. In verband met de definitieve vaststelling van de subsidies over het jaar 1986 dienen verenigingen/instellingen ingevolge arti- kei 17 van de "Algemene subsidieverordening sociaal-cultu reel werk" vóór 1 april 1987 bij burgemeester en wethouders de navolgende bescheiden in te dienen: a. de exploitatierekening over 1986, voorzien van een toe lichting; b. de balans per 31 december 1986; c. een verslag van de activiteiten over 1986. Voor de instellingen voor peuterspeelzaalwerk geldt boven dien, dat over 1986 een opgave dient te worden overlegd van het totaal aantal peuters dat van de desbetreffende peuter speelzaal gebruik heeft gemaakt en als zodanig stond inoe- schreven. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen brengt inge volge artikel I 8 der kieswet ter openbare kennis, dat op 18 maart 1987 van des morgens acht tot des avonds zeven uur de stemming ter verkiezing van de leden van de provinciale sta ten zal plaatshebben. Hij wijst op het bepaalde in artikel 128 van het wetboek van strafrecht: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkie zing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie. OVERLEDEN: Prins, Geertruida Hermina, gehuwd geweest met: R. Heinhuis, oud 85 jaar, op 26 februari 1987. Verburg, Jacobus, oud 97 jaar, op 27 februari 1987. Donderdag 26 maart 1987 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. 9 tot 15 maart 1987: Natio naal Reumafonds. 16 tot 22 maart 1 987: geen collecte. 23 tot 29 maart 1987: SA- KOR. De burgemeester van Zeven huizen maakt bekend, dat aan de Snelle Vliet touringcars B.V., Industriestraat 6 te Har- dinxveld-Giessendam, tot 30 juni 1988 vergunning is ver leend voor de uitvoering van groepsvervoer van schoolkin deren op de dinsdagen, met uitsluiting van de schoolva kanties, van de diverse lagere scholen in de gemeente Ze venhuizen, van en naar het zwembad "De Koornmolen" alsmede van en naar het dorpshuis "Swanla", even eens in de gemeente Zeven huizen. Tegen deze beschikking staat binnen dertig na de verschij ningsdatum van dit blad be roep open bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. De Vereniging ter Bescherming van het Ongeboren Kind, werk groep Laat Leven" Benthuizen, Moerkapelle, Zevenhuizen, orga niseert op 16 maart een openbare avond in het Hervormd Centrum te Zevenhuizen. Met medewer king van Ds. Gaasbeek, Dr. W. Vroegindeweij en mevr. Zomer, maatschappelijk werkster van de landelijke vereniging. Het thema van deze avond is "Een stille schreeuw". Er is gelegenheid vra gen te stellen en een discussie aan te gaan met het aanwezige forum. Na afloop wordt de film "Help, ik ben zwanger" vertoond. Iedereen (ook niet-leden) is van harte welkom. Aanv.: 20.00 uur. Dinsdag 10 maart maakten de Plattelandsvrouwen uit Zevenhui zen een excursie naar het Paleis op de Dam met aansluitend een middagje winkelen. CONTACTAVOND Het ééndagsbestuur van de afd. Zevenhuizen zorgt voor een a- vondvullend programma in sa menwerking met een komische goochelaar, op 26 maart a.s. De burgemeester van Zevenhuizen herinnert in verband met de op 18 maart 1987 te houden verkiezing van de leden van de provinciale staten aan de onderstaande bepalinqen van de kieswet. 1. Volgens artikel I 10 der kiesweg is iedere werkgever verplicht te zorgen, dat iedere stemgerechtigde werknemer die bij hem in dienstbetrekking is, gelegenheid ontvangt om' aan de verkiezingen deel te nemen, voor zover hij dat niet buiten zijn werkuren kan doen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die binnen de voor de stemminq bepaalde tijd geen dienst verrichten in een gemeente, waarzij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente. Indien laatstgenoemde werknemers evenwel om aan de stemming deel te nemen, niet langer dan twee achter eenvolgende uren behoeven te verzuimen, geldt vorenqe- noemde verplichting van de werkgever wèl. 2. Op grond van artikel X 9 der kieswet wordt de werkgever die de hierboven vermelde, hem opgelegde verplichting niet na komt, gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van ten hoogste vijfenzeventig gulden De contactlens-specialist van Dijkshoorn vertelt u graag alles over verschillende eigenschappen van harde- en zachte- contactlenzen, over het gebruik van vloeistoffen en het onderhoud. VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE.... v,Lidui"as'raat 1 tel. 010 - 26.76.49. Schiedam, Hof van Spaland 5 tel 010 - 70 17 30 in het kerkgebouw van de Ger Gem., Kerkstraat 12 te Moerkapelle. SPREKER: mr. A. van Stuyvenberg brigadier gemeentepolitie Rotterdam AANVANG 19.30 uur I Iedereen van harte welkom Op zaterdag 14 maart organi seert Tourclub Zevenhuizen '80 de openingsrit. Men kan 25, 50 of 75 km. fietsen. De starttijden zijn: 25 km: 9.00- 13.00 uur; 50 en 75 km: 8.00- 12.00 uur. De start is bij de Roer domp aan de Tweemanspolder. De 25 km. route loopt van Zeven huizen richting Gouda (Juliana-1 sluizen) richting Moordrecht, Nieuwerkerk a.d. IJssel, dan weer terug naar Zevenhuizen. De 50 km. gaat vervolgens naar Waddinxveen, Boskoop en Moer kapelle en dan terug naar Zeven huizen. De 75 km.-route brengt de deelnemers van Zevenhuizen naar Gouda, Reeuwijk (plassen), Driebruggen, Waarder, Nieuwer- brug, Bodegraven, Boskoop, Moerkapelle en dan weer naar Zevenhuizen. De jeugdige fietsers kunnen, als ze in het bezit ziin van een Mickey Brevet, deze af laten stempelen bij de zonodige stempelposten. Al afstanden zijn weer uitgepijld. De ouderen ontmoetingsmiddag vindt plaats op dinsdag 17 maart Mevr. Niemantsverdriet zal deze middag te gast zijn. Het thema is Blijdschap". Iedereen is van har te welkom. Om 14.00 uur staan de deuren van het Hervormd Cen trum open! Pi hf at ZEVENHUIZEN - 11 maart: biddag gewas en arbeid. Herv. kerk 19.30 uur ds. A. v. Eijk, Gouda. Geref. kerk 19.30 uurds. W. Da- vidse. Oud Verlaat 19.00 uur dhr. J.K. Verbree, Den Haag. 15 MAART: Herv. kerk 10.00 uur ds. A. Jonkman, Alphen; 19.00 uur ds. L. Zoeteweij, Berkel Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Da- vidse; 18.30 uur drs. H.A. Rie- mersma, Lekkerkerk. Oud Verlaat 10.00 uur dhr. H. Bakker, Katwijk a. Zee; 19.00 uur dhr. J.K. Verbree, Den haag. 11 maart: Biddag (dagdiensten al vermeld in vorige krant). Herv. kerk 19.00 uur ds. C.A. Korevaar. Geref. gem. 19.00 uur ds. D. Rietdijk. 15 maart: Herv. kerk 9.30 uur kand. W. v.d. Bom, Wijngaarden; 18.30 uur ds. W. v. Gorsel, Gou da. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk. 14 maart: dokter W. Voorthuy- zen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892-15241. 15 maart: dokter W. Vroeginde weij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tel. 01793-1687. Bijkantoor: Zaagmolenpad 6 Zevenhuizen 01802-3161 Hoofdkantoor Rotterdam 010 - 476.21.88* (dag en nacht) HE Dei zich zate nine de - gen In e laat zen tOU' 3-1 wee kon Jaa A.s. oeri de Om teai zuil alle te ri in d D4 Bij zat( wis: het ban se Hui ma; tere wei der zen wa; det dac teai ma. Swi S In c due Zev pro voc Zev ma slee wie pur gev spa der 17. ters kei

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2