Daarom zijn er al duizenden tevreden Lieffering klanten 99.- |i De laagste prijs oV Pnïs ,gpni!np\e^ q VRIJDAGAVOND KOOPAVOND n Liefferingprijs =nl Waar vindt u Lieffering De. beste dqm t kunt ook gespreid betalen! Snelle Levering Het is altijd vervelend om bij aanschaf van apparatuur te maken te krijgen met levertijden.Daarom levert Lieffering vrijwel al zijn produkten uit voorraad. Zo hoeft u nooit lang te wachten op uw aankoop.Snelle levering is ook een vorm van service. Gratis Thuisbezorgd 3(!) Jaar Garantie U heeft er vast ook ervaring mee.Precies na de garantietermijn van één jaar gaat er iets kapot.Daarom geeft Lieffering 3 jaar garantie op vrijwel alle beeld-, geluids-, en huishoudelijke apparaten.Dus u heeft na het jaar fabrieksgarantie nog twee jaar zekerheid. En natuurlijk weer - helemaal gratis! Typisch Lieffering. Wij leveren alle produkten tegen de scherpste prijzen! Dit is mogelijk dankzij een in Nederland uniek volledig geau tomatiseerd inkoopsysteem. Ook uitste kende prijsafspraken met de importeurs en fabrikanten zorgen voor de onge looflijk lage prijzen.Bij Lieffering krijgt u naast het prijsvoordeel natuurlijk een goede voorlichting.Ook met de prijzen is Lieffering de beste van het westen! Lieffering in de Oranjelaan De oudste van de twee Lieffering winkels is gevestigd in de rustige omgeving van de Oranjelaan.U kunt uw auto voor de deur van onze gezellige vestiging parkeren.In dit filiaal is René Smits(23) de manager.Het succes van Lieffering ligt volgens hem vooral bij een helder advies en een goede service: 'Juist de vestiging hier is vermoedelijk het grote voordeel van de winkel.Even buiten het centrum gelegen is dit filiaal doorgaans wat rustiger en dat blijken veel klanten zeer te waarderen.De klant kan hier op zijn gemak de artikelen bekijken en wij kunnen wat extra aandacht geven. Zelf vind ik het heel plezierig om een goede relatie met de klant op te bouwen, een tevreden klant zien wij 1 graag terug!' Schitterende Geluidsstudio Nieuw bij Lieffering in de Oranjelaan is de schitterende geluidsstudio.ln deze ruimte staan tal van luidssprekers voor u demonstratieklaar. Lieffering zorgt ervoor dat u een optimale keuze kunt maken! .ieffering introduceerde begin vorig jaar een uniek element in service; het Lieffering service centrum.Alle service-zaken worden hier door vakbekwame mensen behandeld.Indien u kleine reparaties zelf kunt uitvoeren, zijn aan de balie tal van onderdelen te koop.Grotere apparaten worden vanzelfsprekend bij u thuis gerepareerd. Dan belt u gewoon de Lieffering Servicelijn Veel apparaten zijn te groot om zelf mee naar huis te nemen.Andere apparaten zijn weer moeilijk aan te sluiten.Lieffering zou Lieffering niet zijn als hij daar geen oplossing voor heeft.Bij Lieffering wordt namelijk vrijwel alle apparatuur gratis bij u thuisbezorgd en aangesloten! In de hele Zoetermeerse regio Service centrum:Du Meelaan 578 2722 ZM Zoetermeer telefoon: 079-417611 Verkoop: Oranjetacn 25-27 (Dorp) 2712 GA Zoetermeer telefoon079-167146 Verkoop: Het Rond 55 (Stadshart) 2711 BX Zoetermeer telefoon: 079-419875 voor een kunt u kopen termijnbedrag tot een bedrag van van 2k 40 1000 50 1250 60 1500 ^7 70 1750 \/Z 80 2000 m 100 2500 V 110 2750 150 3750 200 5000 Lieffering in het Stadshart Ook in Zoetermeer's gezellige stadshart komt u lieffering tegen.In deze ultra moderne winkel vindt u niet alleen een uitermate groot assortiment aan audio-en videoapparatuur, maar ook een ruime sortering grote en kleine huishoudelijke apparaten. In dit gezellige filiaal heeft Jaap van der Wansem(29) de leiding: "Wij hebben onze goede naam niet alleen te danken aan een groot assortiment van de meest uitlopende produkten.De consument hecht terecht veel waarde aan goede kwaliteit en een perfecte service.En juist die combinatie is de basis voor ons succes!' Vakbekwame mensen Jaap zegt ook trots te zijn op de vakbekwame mensen die bij lieffering werken:'Zij kunnen u met een goed advies terzijde staan.In deze fraaie winkel kunnen onze medewerkers u alle apparatuur demonstreren.En mede namens mijn collega's zeg ik dan ook graagftot ziens in onze winkel!" Openingstijden: Maandag 11.00-18.00 Oranjelaan gesloten) Dinsdag 09.30-18.00 Woensdag 09.30-18.00 Donderdag 09.30-18.00 Vrijdag 09.30-21.00 Zaterdag 09.00-17.00 lij Lieffering kunt u natuurlijk ook gespreid beta len.Dit gebeurd door middel van de Lieffering Shopping Card.Het grote gemak van deze grata credit card is ndmelijk dat u in onze winkels uw aan kopen kunt verrichten zonder een cent op zok, ter wijl u de betaling over een lange termijn kunt uit- smeren.En dat kan heel handig zijn In de tdbel kunt u zien wat u per maand betaalt bij een bepaald krediet. Voor een klein bedrag per maand kunt u de mooiste opparotuur aonschcrffen! Dus kom naar één van onze winkels en vraag de card aan! De voorwaarden zijn heel gunstig.U hoeft slechts minimaal 4% van het kredietsaldoCinclusief rente) per maand te betalen met een minimum van f40- U betaalt geen boete bij vervroegde aflossing.De rente is slechts 1.57% per maandfbij kredieten t /m 1500) en 1,34% voor kredieten tot f5000.- Er is geen aanbetaling verplicht.Het is een doorlo pend krediet waardoor u telkens weer kunt opne men wat u heeft afgelost.ln de winkels liggen de aanvraagformulieren voor u klaar!

Dorpskrant | 1989 | | pagina 16